5 způsobů, jak vám mikropůjčka může pomoci

Podzim je v plném proudu, což pro většinu z vás znamená, že obléknete teplejší bundy a konečně využijete deštník. Kromě toho je ovšem toto roční období, spolu s pestrobarevnou přírodou, kakaem a zapáleným krbem, jedno z nejútulnějších období v roce. Po létě však možná někteří z vás zaznamenali trochu napjatější rozpočet a pravděpodobně hledáte způsoby, jak zahladit stopy po letním utrácení. Naštěstí existuje pár způsobů, jak dostat své finance zpět pod kontrolu. Jedním z nich je i mikropůjčka. Přečtěte si situace, kdy vám malá finanční pomoc může zjednodušit život.

1) Když vás čeká váš velký den

Měsíce jste plánovali svatbu, poslali pozvánky, zaplatili pronájem místa, zařídili catering a koupili šaty. Pořád vás ale pravděpodobně čekají menší výdaje například za Dje či fotografa. Přesně pro tyto případy existuje mikropůjčka, díky které se ujistíte, že jeden z nejdůležitějších dnů vašeho života nezůstane opomenut.

2) Pro případy nouze

Zdravotní pohotovost se může přihodit kdykoli a kdekoli a bohužel se jedná o situace, kdy je stav vašeho konta absolutně nedůležitý. Zdravotní pojištění ovšem zdaleka nepokrývá všechny zákroky a kdo měl někdy problémy například se zuby, jistě potvrdí, že se jedná o nemalý výdaj. Zároveň však něco takového nelze ignorovat a nedostatek peněz by v cestě za zdravím určitě neměl být překážkou.

3) Pokud vás čekají výdaje spojené se školou

Podzim mj. znamená i návrat do školy a s ním spojené výdaje. Ať už potřebujete pár tisíc na nové učebnice nebo třeba kolo, aby mohlo vaše dítě jezdit do školy, tyto náklady nepočkají. K tomu je potřeba přičíst plánované školní výlety, na které je nutné složit zálohu, či pravidelné placení obědů nebo družiny. I zde však může mikropůjčka během jednoho dne zdánlivě neřešitelný problém vyřešit.

4) Když urgentně potřebujete vypomoct malou částkou

Znáte to všichni. Našli jste si nový byt, nakoupili pár věcí, zaplatili nájem a snažíte se jen tak tak vyjít do další výplaty. V tu chvíli se však většinou ozve nájemce, že je čas zaplatit i kauci, na kterou jste ve víru zařizování stihli zapomenout. A jak je všem známo, první měsíce v novém bytě není radno prezentovat se jako někdo, kdo nedokáže dát dohromady pár tisíc. S mikropůjčkou ale nic takového podstupovat nemusíte.

5) Když potřebujete uvést věci do pohybu

Ať už se vám rozbilo auto nebo je hlášena výluka na cestě do práce, každý potřebuje spolehlivý způsob cestování. S mikropůjčkou však tuto nepříjemnost můžete poměrně rychle vyřešit. Ať už se rozhodnete koupit kolo nebo ojeté auto.

Ferratum Bank vám může pomoci s jakýmikoli krátkodobými výdaji. Mikropůjčky jsou vyřizovány ještě ten samý den a zažádat o ně je možné online během pár minut. Jednoduše vyplňte formulář na webových stránkách Ferratum Bank a během chvíle obdržíte rozhodnutí o schválení půjčky. Žádná zbytečná byrokracie, žádné zdržování.

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +