Půjčky pro problémové klienty.

Ferratum online bankovní půjčky pro problémové klienty

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Současné banky uspokojí i dříve problémové klienty

Půjčky pro problémové klienty a menší sms půjčky obvykle nabízí nebankovní sektor. Pro osoby se záznamem v registru dlužníků či dokonce s exekucí mohou být řešením, musí však počítat s určitými riziky. Těm se dá vyhnout pečlivým prostudováním smluvních podmínek půjčky a recenzí klientů vybrané společnosti.

Faktem zůstává, že banky jsou podstatně důvěryhodnější a dnes už i pružnější ve vyřizování žádostí o půjčku. Většinou nevyžadují ručitele, což vám jistě přijde vhod, když nechcete, aby o vaší půjčce věděla další osoba.

Poctivé půjčky pro problémové klienty bez ručitele

Začínající podnikatelé, maminky na mateřské dovolené a lidé s nízkým příjmem bývají v tradičních bankách považováni za problémové klienty. Online bankovní půjčky Ferratum jsou však dostupné i těmto skupinám zájemců, navíc je získáte bez ručitele, zástavy a zbytečného papírování. Stačí, jste-li v rozmezí 19–85 let a nemáte nesplacené předchozí půjčky Ferratum.

Více o poctivých půjčkách Ferratum Bank

Ferratum Bank poskytuje poctivé půjčky celosvětově od roku 2005. Dnes už má přes 2,5 milionů spokojených klientů. Patří mezi ně i pan Martin z Frenštátu pod Radhoštěm, který popsal svou zkušenost: „Potřeboval jsem 4 000 Kč na nákup materiálu a Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo přesně podle dohody, toho si dnes vážím.“

Někdejší společnost Ferratum Czech proslavily nebankovní půjčky před výplatou i pro problémové klienty s nízkými příjmy.

Díky nonstop online servisu Ferratum Bank můžete i vy kdykoliv požádat o půjčky Ferratum CreditFerratum Micro nebo nadlimitní úvěr Ferratum Plus pro opakované zákazníky. Po schválení žádosti obdržíte peníze na svůj účet za pár minut.

Flexibilní půjčka až 80 000 Kč bez byrokracie

Nejvíce žádaný úvěrový účet Ferratum Credit umožňuje i půjčky pro problémové klienty. Poskytuje se občanům ČR ve věku od 19 do 85 let, kteří mají vyrovnané závazky vůči Ferratum Bank.

Veškeré vyřizování zvládnete v řádu minut a v pohodlí vašeho domova či kanceláře. V jednoduchém online formuláři žádosti o Ferratum půjčku uvedete pouze jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo, e-mail, číslo občanského průkazu a místo narození. Vyplňuje se také korespondenční adresa, případně adresa trvalého bydliště (ulice, PSČ a město).

Další údaje se vztahují k osobním financím. Aby pro vás byly opakované půjčky dostupné ihned, vypište číslo vlastního bankovního účtu a vyplňte kolonky měsíční příjmy, měsíční výdaje, zdroj příjmu. Můžete zvolit i kontaktování ve večerních a nočních hodinách. Na závěr nahrajte scan nebo foto obou stran občanského průkazu.

Souhlasíte-li s možnou částkou půjčky (až 80 000 Kč, poprvé bezúročně), potvrďte přečtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a online žádost odešlete.

Pro Ferratum Bank je podstatné zodpovědné splácení

Pro Ferratum Bank není rozhodující, zda jste zaměstnanec s nízkými příjmy, začínající živnostník, student, penzista či matka na mateřské, ale zda půjčky zodpovědně splácíte podle dohodnutého splátkového kalendáře. Pro bezproblémové klienty jsou připraveny následující Ferratum Credit půjčky bez registru.

Online banka Ferratum má na našem trhu tradici již od roku 2009 a kdykoli podá pomocnou ruku i vám. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte telefonicky, e-mailem nebo přes chat na její zákaznický servis, který pracuje 24 hodin denně. Ať už potřebujete pomoci se žádostí o půjčku, ověřit si termín a výši splátky, nebo nemůžete uhradit splátku včas. Díky rychlé komunikaci se mezi problémové klienty vůbec nedostanete.

Služeb Ferratum Bank využila na doporučení sestřenice i paní Ilona z Mohelnice, která se marně pokoušela získat jiné půjčky. Uvedla: „Ačkoli mám nízké příjmy, i mně půjčku 2500 Kč schválili do pár minut. Peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno.“

Ferratum Bank je nejlepší. Půjčila mi opakovaně i na mateřské. Jedině tato společnost. Děkuji vám,“ doplňuje její zkušenost v online recenzi paní Jiřina.

CHCI FERRATUM CREDIT

 

Shrnutí – pokyny pro nové klienty Ferratum Bank

Noví zákazníci společnosti Ferratum Bank mohou požádat o rychlou půjčku v rozmezí od 2500 Kč až 80 000 Kč. Navíc na 30 dní s úrokem 0 %. Při opakovaném čerpání po 30 dnech je měsíční úrok již od 5,75 %. Pružná finanční rezerva Ferratum Credit 2500 Kč až 80 000 Kč je podobná kontokorentu a obsluhuje se jednoduše online.

Pro zájemce uvádíme i detaily: opakovaná půjčka Ferratum Credit funguje tak, že měsíčně splácíte domluvenou minimální částku, nebo i vyšší částku dle vašeho rozhodnutí. (Úroková sazba se poskytuje individuálně dle vnitřních kritérií banky a pohybuje se v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 % denně, což je od 5,75 % do 11,99 % měsíčně.) Úroky se počítají jen z částky půjčky, kterou právě využíváte. K tomu se připočte jednorázově 12,5 procent za každé čerpání (s výjimkou první 30denní bezúročné půjčky). Bez sankcí můžete uhradit i celou půjčku včetně úroků a mít Ferratum Credit znovu v plné výši.

Výhodou je, že Ferratum Bank pracuje nepřetržitě online, od pondělí do neděle, 24 hodin denně. Nemusíte si tedy dělat starosti s otevírací dobou, případně dopravní dostupností vašeho věřitele. Když se obrátíte na Ferratum Bank, půjčky a všechno okolo nich vyřešíte z pohodlí domova, přes den, večer i v noci. A to se počítá…

Využijte i vy možnosti první bezúročné půjčky Ferratum

Mezi problémové klienty dříve patřila také paní Eliška. Až do chvíle, než požádala o půjčku Ferratum Bank. Produkt Ferratum Credit získala bez potíží (poprvé bez úroků). V recenzi popsala svou zkušenost: „Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila.“ Stejně jako paní Eliška, i vy můžete mít první půjčku Ferratum zdarma. To znamená, že kolik peněz si půjčíte, tolik bance Ferratum ve smluveném termínu vrátíte. Například při půjčce 30 000 Kč odešlete za 30 dní zpět zase 30 000 Kč. Teprve od 31. dne se vám začne počítat denní úrok (od již zmíněných 5,75 %).

Individuální řešení každé půjčky je pro Ferratum Bank samozřejmostí. Tato mezinárodní instituce se vždy snaží úvěr „ušít na míru“ konkrétního klienta. Neváhejte – vstřícná půjčka Ferratum vám může začít sloužit ještě dnes!

 

 

Sorry, there are errors on the page: