Půjčky pro problémové klienty

Online žádost
o rychlou půjčku Edit Title/Image

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Ferratum online bankovní půjčky pro problémové klienty

Současné banky uspokojí i dříve problémové klienty

Půjčky pro problémové klienty a menší sms půjčky obvykle nabízí nebankovní sektor. Pro osoby se záznamem v registru dlužníků či dokonce s exekucí mohou být řešením, musí však počítat s určitými riziky. Těm se dá vyhnout pečlivým prostudováním smluvních podmínek půjčky a recenzí klientů vybrané společnosti.

Faktem zůstává, že banky jsou podstatně důvěryhodnější a dnes už i pružnější ve vyřizování žádostí o půjčku. Většinou nevyžadují ručitele, což vám jistě přijde vhod, když nechcete, aby o vaší půjčce věděla další osoba.

Poctivé půjčky pro problémové klienty bez ručitele

Začínající podnikatelé, maminky na mateřské dovolené a lidé s nízkým příjmem bývají v tradičních bankách považováni za problémové klienty. Online bankovní půjčky Ferratum jsou však dostupné i těmto skupinám zájemců, navíc je získáte bez ručitele, zástavy a zbytečného papírování. Stačí, jste-li v rozmezí 19–85 let a nemáte nesplacené předchozí půjčky Ferratum.

Více o poctivých půjčkách Ferratum Bank

Ferratum Bank poskytuje poctivé půjčky celosvětově od roku 2005. Dnes už má přes 2,5 milionů spokojených klientů. Patří mezi ně i pan Martin z Frenštátu pod Radhoštěm, který popsal svou zkušenost: „Potřeboval jsem 4 000 Kč na nákup materiálu a Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo přesně podle dohody, toho si dnes vážím.“

Někdejší společnost Ferratum Czech proslavily nebankovní půjčky před výplatou i pro problémové klienty s nízkými příjmy.

Díky nonstop online servisu Ferratum Bank můžete i vy kdykoliv požádat o půjčky Ferratum Credit, Ferratum Micro nebo nadlimitní úvěr Ferratum Plus pro opakované zákazníky. Po schválení žádosti obdržíte peníze na svůj účet za pár minut.

Flexibilní půjčka až 35 000 Kč bez byrokracie

Nejvíce žádaný úvěrový účet Ferratum Credit umožňuje i půjčky pro problémové klienty. Poskytuje se občanům ČR ve věku od 19 do 85 let, kteří mají vyrovnané závazky vůči Ferratum Bank.

Veškeré vyřizování zvládnete v řádu minut a v pohodlí vašeho domova či kanceláře. V jednoduchém online formuláři žádosti o Ferratum půjčku uvedete pouze jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo, e-mail, číslo občanského průkazu a místo narození. Vyplňuje se také korespondenční adresa, případně adresa trvalého bydliště (ulice, PSČ a město).

Další údaje se vztahují k osobním financím. Aby pro vás byly opakované půjčky dostupné ihned, vypište číslo vlastního bankovního účtu a vyplňte kolonky měsíční příjmy, měsíční výdaje, zdroj příjmu. Můžete zvolit i kontaktování ve večerních a nočních hodinách. Na závěr nahrajte scan nebo foto obou stran občanského průkazu.

Souhlasíte-li s možnou částkou půjčky (až 35 000 Kč, poprvé bezúročně), potvrďte přečtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a online žádost odešlete.

Pro Ferratum Bank je podstatné zodpovědné splácení

Pro Ferratum Bank není rozhodující, zda jste zaměstnanec s nízkými příjmy, začínající živnostník, student, penzista či matka na mateřské, ale zda půjčky zodpovědně splácíte podle dohodnutého splátkového kalendáře. Pro bezproblémové klienty jsou připraveny následující Ferratum Credit půjčky bez registru.

Online banka Ferratum má na našem trhu tradici již od roku 2005 a kdykoli podá pomocnou ruku i vám. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte telefonicky, e-mailem nebo přes chat na její zákaznický servis, který pracuje 24 hodin denně. Ať už potřebujete pomoci se žádostí o půjčku, ověřit si termín a výši splátky, nebo nemůžete uhradit splátku včas. Díky rychlé komunikaci se mezi problémové klienty vůbec nedostanete.

Služeb Ferratum Bank využila na doporučení sestřenice i paní Ilona z Mohelnice, která se marně pokoušela získat jiné půjčky. Uvedla: „Ačkoli mám nízké příjmy, i mně půjčku 2500 Kč schválili do pár minut. Peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno.“

Ferratum Bank je nejlepší. Půjčila mi opakovaně i na mateřské. Jedině tato společnost. Děkuji vám,“ doplňuje její zkušenost v online recenzi paní Jiřina.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +