Půjčky bez doložení příjmu

Online žádost o půjčku
bez doložení příjmu
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

I banka může být pružná a zajistí vám peníze bez doložení příjmu.

Půjčky bez doložení příjmu – pro zodpovědné klienty

Potřebujete online půjčku před výplatou, ale s minimální administrativou? Vyzkoušejte služby Ferratum Bank. Standardně u půjčky vyžadujeme doložení příjmů kvůli dodržení zásad zodpovědného půjčování. Zjišťujeme ale vždy jen to, co musíme v zájmu bezpečnosti klientů a jejich schopnosti splácet, což přikazuje i nová legislativa. Ovšem dokládání příjmu se můžete vyhnout produktem Ferratum Credit, flexibilním úvěrovém produktu na bázi kontokorentu.

Jak na půjčky bez doložení příjmu?

Dnes jsou mezi klienty oblíbené především opakované půjčky bez doložení příjmu z úvěrového účtu Ferratum Credit, který si na začátku nastavíte od 2500 Kč do 35 000 Kč. Všem spolehlivě splácejícím jsou pak poskytovány ihned a bez administrativní zátěže.

Ferratum Credit neboli Creditlimit je lákavý flexibilitou – můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, ale také využít možnosti domluvených měsíčních splátek bez navýšení nákladů na půjčku. Úrok činí jen 0,2833 % denně, k tomu se platí poplatek 12,5 % za každé čerpání. Také můžete zvolit splacení celé půjčky i s úroky, takže máte Ferratum Credit po ruce zase v plné výši.

Příklady využití rychlé půjčky Ferratum Credit

  • Manželé N. z Olomouce si nejdříve mysleli, že při rekonstrukci bytu vystačí s výplatami, ale realita byla jiná. Ferratum Credit se jim hodil 3 měsíce po sobě. „První měsíc to byla půjčka 5000 Kč, druhý 7500 Kč a naposledy dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ uvedl pan Robert N. „Všechny 3 půjčky však byly krátkodobé – po výplatách jsme je vždy vyrovnali, takže poplatky zůstaly nízké.“
  • Výhod půjčky bez doložení příjmu Ferratum Credit využívá také paní Jana z Brna. Podle ní je vhodná pro všechny, kteří potřebují finanční rezervu a nemohou mít tradiční bankovní kontokorent.
  • Další klient, pan Ivan z Rakovníka, přiblížil: „Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek elektřiny. Ferratum Bank mi půjčila nejlevněji – napoprvé zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoliv papírů.“
  • Rovněž drobní podnikatelé oceňují Ferratum Credit rychlou půjčku. Například pan Petr z Kroměříže popsal: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank poprvé, konkrétně 5000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile jsem získal zpožděné platby od odběratelů, tutéž částku jsem vrátil.“ (Doplňujeme, že první čerpání půjčky je skutečně zdarma).
  • Produkt pomáhá i panu Oldřichovi z východních Čech. Uvedl: „Na můj popud si ho zařídili i moji znání a jsou spokojení, stejně jako já.“

Pokud i vy spolehlivě splácíte, zbavte se papírování u jednotlivých malých půjček a využívejte opakovaně Ferratum Credit půjčky bez doložení příjmu.