Kontokorent Ferratum Credit

Žádejte online 
o kontokorent Ferratum Credit

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Kontokorent Ferratum Credit – finanční rezerva až 35 000 Kč

Ferratum přináší moderní kontokorent Credit Limit

Ferratum Bank vám přináší Credit Limit – nový kontokorentní úvěr dostupný ihned online, finanční rezervu až 35 000 Kč na neomezenou dobu, bez nutnosti zřizovat u ní běžný účet.

Ferratum Bank vešla ve známost jako férový poskytovatel rychlých půjček, krátkodobého finančního úvěru. Doposud si klienti Ferratum mohli půjčit 500 Kč až 10 000 Kč na 7 až 45 dní. Nyní je tu Credit Limit – 2 000 Kč až 35 000 Kč na neomezenou dobu.

Co je to kontokorent Credit Limit?

Credit Limit se podobá kontokorentu i kreditní kartě, ovšem virtuální. Jak funguje? Po schválení finanční rezervy můžete kdykoliv na svůj bankovní účet čerpat peníze (půjčku) až do výše schváleného limitu (2 000 Kč až 35 000 Kč). Poté každý měsíc splácíte minimální částku (denní úrok je 0,2833 %), nebo i vyšší částku dle svého uvážení. Můžete rovněž splatit celou půjčku i s úroky a tím zase získat kompletní úvěr.

A nyní se dostáváme k tomu, co je kontokorent Credit Limit: ideální produkt pro všechny, kteří chtějí mít po ruce finanční rezervu. Na rozdíl od tradiční půjčky čerpáte finance pouze tehdy, když je potřebujete. Po splacení lze peníze vybrat znovu a nemusíte o půjčky žádat opakovaně.

Kontokorentní úvěr Credit Limit je podle zkušeností klientů lepší než kreditka, protože ho nemají fyzicky v peněžence a své útraty více promýšlejí. Pokud se vyskytne potřeba malé půjčky před výplatou, je takto dostupná ještě snadněji.

Více o kontokorentu a půjčkách od Ferratum Bank

Kontokorent Credit Limit je určen pro všechny obyvatele ČR starší 21 let. Žádost o Credit Limit se podává online a je vyřízena velmi rychle. Vyplníte jen základní osobní údaje, číslo OP, trvalé bydliště, číslo účtu, měsíční příjmy a výdaje.

Komunikovat budeme přednostně online. Ostatně na webových stránkách, snadnosti a rychlosti používání je založena i koncepce oblíbené Ferratum rychlé půjčky – peníze do 1 minuty na účtu.

U Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, je žádaná zvláště první půjčka zdarma (až do 9 000 Kč) a právě kontokorent Credit Limit.