Splacení půjčky

Blíží se termín splatnosti vaší půjčky, ale fakturu s platebními údaji jste někam založili? Připravili jsme pro vás přehled platebních možností, abyste se vyhnuli zbytečným pokutám a mohli svou půjčku uhradit včas.

Půjčku můžete splatit online nebo přímo na bankovní účet naší společnosti, a to buď převodem z vašeho účtu, nebo poštovní poukázkou.

Online platba půjčky

  1. Klikněte na "Rychlá platba"
  2. Na následující stránce vyberte svoji banku v přehledu
  3. Identifikujte se, potvrďte částku, kterou chcete zaplatit, a dokončete platbu prostřednictvím internetového bankovnictví
 

Číslo účtu pro vaše úhrady:

Česká spořitelna: 3569342359/0800

Při platbě nezapomeňte uvést váš variabilní symbol, abychom mohli platbu spárovat s vaší půjčkou.

Platební údaje najdete na faktuře, kterou jste obdrželi s poskytnutou půjčkou, nebo ve vašem zákaznickém účtu pod volbou "Smlouvy, historie transakcí a úhrad". Pro více informací nás můžete také kontaktovat prostřednictvím chatu nebo aplikace WhatsApp nebo Messenger. Z nabídky v pravém dolním rohu vyberte způsob, jakým se s námi chcete spojit.

Půjčku můžete splatit i před datem splatnosti

Žádné sankce za předčasné splacení vás nečekají. Půjčku lze splatit kdykoli před termínem splatnosti

Po splacení půjčky si u nás můžete kdykoli požádat o novou půjčku.

Nestihnete půjčku splatit včas?

Pokud půjčku nemůžete uhradit do data splatnosti, máte několik možností:

  1. Platební prázdniny - kdykoliv před termínem splatnosti ale i 13 dní po něm můžete využít platební prázdniny na Vámi zvolenou fakturu a to celkem 3x. Více podmínek naleznete ve Vašem účtu v záložce "Platební prázdniny".  
  2. Pomoc zákaznické linky -  při problémech se splácením doporučujeme kontaktovat naši zákaznickou linku prostřednictvím chatu nebo aplikace WhatsApp nebo Messenger. Z nabídky v pravém dolním rohu vyberte způsob, jakým se s námi chcete spojit a dohodněte si náhradní termín splatnosti.

Nevíte si rady?

Pomůžeme vám vyhnout se sankcím a zbytečným starostem s narůstajícím dluhem. Pokud nedodržíte datum splatnosti, bude vás kontaktovat oddělení pohledávek a připomene vám zpoždění platby. Každý týden prodlení by Vám naskakovaly sankce, proto raději už dříve zavolejte zákaznickou linku a domluvíme se na dalším postupu.

 

 

Sorry, there are errors on the page: