Udělejte tento Valentýn výjimečným. Tím, že bude jednoduchý.

Zjednodušte si den svatého Valentýna a spojte ho se smysluplnými vzpomínkami.

Proč dělat složitá gesta, když nejlepší způsob, jak s někým navázat vztah, je skrze pozorné činy. Vaši přátelé, rodina a blízcí jsou výjimeční, tak jim dejte vědět, co k nim cítíte.
Nejsmysluplnější propojení vychází ze srdce a je mimořádné právě proto, že vychází přímo z vás.

Na pohodu.

Buďte romantičtí a vychutnejte si společně za svitu svíček večeři, kterou si objednáte. Vytvořte si s partnerem či partnerkou smysluplné vzpomínky, které nebudou zatížené stresem z Valentýna. Prožijte spolu čas, který bude zcela pohodový a jen o vás dvou. Zapalte několik svíček, udělejte si pohodlí a objednejte si něco skvělého.

Pozvěte je.

Kdo nemá rád jídlo a filmy? Je to přece tak snadné, když se chcete s někým spojit. Miluje vaše babička, soused od vedle nebo váš dospívající potomek hamburgery a nejnovější filmové trháky? Věnujte tomu trochu času a vytvořte si vzpomínky, které vydrží. Posaďte se, odpočívejte a spolu si to užijte.

 

Zavolejte jim.

Zorganizujte virtuální šťastnou hodinku s vaším kamarádem nebo kamarádkou z druhého konce světa. Udělejte si čas a vytvořte vzpomínky, ať už jste kdekoliv. Kontakt s někým, kdo žije daleko, nemusí představovat složitou návštěvu. Nalijte si skleničku, zavolejte a udělejte si spolu krásné vzpomínky. Jenom proto, že spolu nemůžete sedět ve stejné místnosti, to neznamená, že spolu nemůžete strávit nějaký čas.

Na všechno ostatní je tady Ferratum...

Severská jednoduchost, snadné finance. Tohle je moderní bankovnictví pro moderní život.

Ferratum je skandinávský přední poskytovatel finančních služeb, který nabízí rychlá řešení v rámci jasného a nekomplikovaného procesu. Bankovnictví dostupné všem, kdekoli a kdykoliv. Ať už jste kdekoliv a potřebujete pomoci kdykoliv, jsme tady pro vás.
 

Více informací

Sorry, there are errors on the page: