Zesplatnění úvěru.

Předejděte zesplatnění úvěru

Kdy může dojít k zesplatnění úvěru?

Co je zesplatněný úvěr, ví většina dlužníků alespoň z doslechu. Je to pořádný strašák! Zesplatnění úvěru přichází na řadu, pokud dlužník nesplácí a nereaguje na výzvy věřitele. Vychází přímo z obchodních podmínek úvěru, podle nichž je dluh po určité době prohlášen za splatný, a může následovat exekuce.

Ani důkladné prostudování obchodních podmínek úvěru nemusí pomoci, protože věřitel má k odstoupení od smlouvy, tedy zesplatnění úvěru, poměrně široký prostor. Příčinou může být nesplácení, uvedení nepravdivých informací, zvýšení rizika na straně dlužníka…

Předejděte zesplatnění úvěru – komunikujte!

Zásadní je splácet úvěry včas a v řádných splátkách. Problém se však může vyskytnout u každého. Zesplatnění úvěru můžete předejít, budete-li s věřitelem včas komunikovat. Zejména bankovní instituce jsou velmi vstřícné a snaží se vždy najít řešení – změnu splátkového kalendáře, prodloužení splatnosti a podobně. Snažte se zesplatnění úvěru vyhnout i proto, abyste v budoucnu neměli záznamy v registru dlužníků.

Buďte pánem svého úvěru vy

Úvěrování za jasných a korektních podmínek nabízí online Ferratum Bank. Nastavte si tu kredit od 2500 Kč do 80 000 Kč, a pak už o půjčky s výhodnějšími podmínkami žádejte opakovaně a snadněji. Budete mít trvale k dispozici služby podobající se kontokorentu, přičemž si v bance Ferratum nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti tradičním sms Micro půjčkám ušetříte až třetinu financí.

Splácení úvěru Ferratum Credit řídíte sami podle okolností. Buď splatíte celou částku najednou (většinou tak klienti činí po výplatě), či v dohodnutých měsíčních splátkách.

Ferratum Credit získáte s ochranou bankovní instituce. Nečekané výdaje vás už pak nezaskočí. Navíc, ať jste soukromá osoba, nebo podnikatel, poprvé si u Ferratum Bank můžete půjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s úrokem 0 % na 30 dnů (kolik peněz si půjčíte, tolik do 30 dnů vrátíte, stejně jako u první Micro půjčky).

„Ferratum Bank je jedna z nejlepších společností, která jedná férově,“ uvádí online pan Ondřej. „Vstřícné jednání a skvěle fungující zákaznický servis. Ferratum úvěry mohu jen doporučit,“ přidává svou zkušenost paní Veronika. Jmenovaní patří k více než 2 milionům zákazníkům, které má Ferratum Bank po celém světě.

 

 

Sorry, there are errors on the page: