Půjčky pro zadlužené.

Tipy pro zadlužené: Jak na další půjčky

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

Pozor na rizika půjčky pro zadlužené

Patříte-li mezi zadlužené, pak se vám více než vyplatí věnovat mimořádnou pozornost rizikům případné další půjčky. Mnozí jednotlivci i celé firmy, obvykle zcela bez zázemí i webů, totiž využívají nepříznivé situace lidí ve finanční nouzi a nabízejí jim lákavé vysoké půjčky.

Podmiňují je ovšem nadměrnými zástavami či zaplacením tučného poplatku předem, případně zatelefonováním na drahou telefonní linku. Poté podvodník přestane komunikovat, případně potenciálnímu klientovi sdělí, že půjčka nebyla schválená. Vybrané peníze, a může se jednat o značné částky, už ale nevrátí!

Chcete-li se těmto rizikům vyhnout, půjčujte si výhradně od seriózních a prověřených firem. Dnes už se můžete opřít o řadu internetových recenzí a srovnávačů. Jakmile se vám cokoli nezdá, důvěřujte své intuici a jděte od toho.

Pečujte o svou dobrou úvěrovou historii

A jak se zbavit starostí s registry? Pečujte o svou dobrou úvěrovou historii, tedy včasnou úhradu veškerých splátek půjček i služeb pojišťoven, mobilních operátorů a dalších společností. Jako seriózní klient získáte požadované finanční prostředky nejen rychleji, ale také za lepších podmínek.

Chcete-li prověřit své záznamy v bankovním nebo nebankovním registru, využijte webový portál kolikmam.cz a požádejte o elektronický výpis v ceně 100 Kč. Možná zjistíte drobnou nesrovnalost nebo dokonce chybu, která je příčinou vašeho dosavadního problémového jednání s bankami, a snadno vše uvedete do pořádku. Moderní finanční instituce navíc uplatňují osobní přístup v každé situaci, tedy i při nahlížení do registrů.

Využijte Ferratum Credit od Ferratum Bank

Dobrým tipem na nové půjčky pro chronicky zadlužené (jakmile vyrovnáte své dosavadní dluhy) je otevření bezúčelového úvěrového účtu Ferratum Credit u Ferratum Bank, z něhož můžete čerpat opakované online půjčky až do výše 80 000 Kč. Přitom budete v péči jediné a bezpečné instituce.

Ferratum Credit vychází až o třetinu levněji než tradiční krátkodobé Micro půjčky a přináší vám i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volbu doby splácení či platební prázdniny až dvakrát v roce. Vždy uhradíte jen přijatelný denní úrok a 12,5% poplatek z částky příslušné půjčky.

„S Ferratum Bank jsem nadmíru spokojená. Nízké splátky, žádné skryté poplatky. Doporučuji,“ uvedla v online recenzi Lucie K. „Super půjčka, rychlé vyřízení, čerpání bez problémů, naprostá spokojenost,“ přidala se Krista H.

Ferratum Credit je vstřícný i tím, že můžete kdykoli vyrovnat celkový dluh nebo zaslat vyšší splátku bez dodatečných poplatků. Tím navýšíte sumu přístupnou pro opětovné čerpání a snížíte své celkové zadlužení. Úroková sazba se ve Ferratum Bank počítá pouze z vyčerpané částky – jestliže si zrovna peníze nepůjčujete, máte Ferratum Credit k dispozici bezplatně. A získáte ho bez zástavy, ručitele a samozřejmě i bez jakýchkoli poplatků předem.

Navíc: pokud jste dosud Ferratum Credit nevyužili, můžete si poprvé vypůjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem. To znamená, že kolik peněz vyčerpáte, tolik k dohodnutému datu vrátíte.

Předejděte nepříjemnému zadlužení díky výhodám flexibilní půjčky Ferratum Credit od poctivé mezinárodní Ferratum Bank, jejíž klienti se počítají už na miliony.

CHCI RYCHLOU PŮJČKU

 

 

Sorry, there are errors on the page: