Mobil půjčka – půjčka bez papírování.

Mobil půjčka – rychlá online půjčka s prodloužením přes SMS

Representativní příklad: Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 999,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Flexibilní úvěr Ferratum Credit je revolvingový úvěr, kde smlouva o úvěru je uzavřena na dobu neurčitou a klient může úvěr opakovaně čerpat až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Pokud klient část nebo celý úvěr splatí, může úvěrový rámec znovu využít až do výše úvěrového rámce. V případě zájmu lze celou půjčku splatit dříve bez jakýchkoliv poplatků.

Proč si vzít úvěr od Ferratum Bank?

Schválení a čerpání půjčky bez poplatku.
Možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů.
Vedení účtu ZDARMA.

Požádejte si snadno online!

01.

Zvolte si výši prvního výběru.

02.

Zadejte Vaše údaje a odešlete žádost.

03.

Rozhodnutí získáte během několika minut.

 

Půjčka přes mobil – pro spolehlivé klienty Ferratum

Banka Ferratum je specialista na rychlé půjčky, které odesílá na účty klientů do 1 minuty po schválení.

Zákaznický servis Ferratum Bank pracující v nonstop režimu vám umožní získat 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní. Žádosti klientů vyřizuje 7 dní v týdnu / 24 hodin denně a maximálně omezuje administrativu. Většinou vám stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Vše vyřídíte zdarma online nebo přes mobil. Administrace půjčky přes mobil je výsadou spolehlivě splácejících klientů.

A navíc nyní můžete získat první půjčku zdarma.

Komfort Ferratum: Půjčka sms ihned prodloužená

Využijte u své půjčky SMS a prodlužte si její splatnost – můžete uplatnit až 2 SMS žádosti, vždy o 30denní prodloužení. Díky snadnému vyřizování pomocí sms půjčky splácíte déle a mezitím vyřešíte své finanční potíže.

Mobilní banka – mobilní půjčka

Ferratum Bank odesílá půjčky ihned na účty klientů ve více než 20 zemích světa. Dříve byla společností Ferratum Czech, díky níž se dostala do povědomí Čechů rychlá sms půjčka.

Současné úvěry Ferratum Bank činí 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti SMS půjčky až o 60 dnů. Poprvé si klienti mohou vypůjčit až 9 000 Kč zcela zdarma. Banka nabízí i nový produkt Ferratum Credit, z něhož si peníze převádíte na účet sami podle potřeby. Postupně se chce stát online mobilní bankou.

Sms půjčky ihned úplně každému ve Ferratum Bank neslibujeme, ale všem klientům zaručujeme přehledné podmínky a férové jednání bez byrokracie.

Půjčka Ferratum z pohledu 4 klientů

Klienti, jichž má banka celosvětově přes 2 miliony, si toho váží, což dokládají recenze. Vybíráme alespoň 4 z nich. Jsou z České republiky, ale Ferratum Bank úspěšně obsluhuje i německý, francouzský, britský či nizozemský trh.

  1. Podnikatel Petr R. uvedl: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank 5000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile byly na můj účet připsány zpožděné platby, částku jsem vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a bez průtahů, což oceňuji.“
  2.  „Díky administraci přes počítač či mobil půjčka Ferratum Credit nezdržuje,“ říká paní Marcela N. „Naše rodina má sjednaný kredit 35 000 Kč, který nám už nejednou pomohl jako finanční rezerva. Opravujeme totiž dům, a když se objeví materiál v akci, nebo se ohlásí řemeslník, není na co čekat. Po výplatě dluhy obvykle ihned vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes mobil, servis tu funguje nonstop a je velmi rychlý.“ Paní Marcele vyhovuje, že půjčku z úvěrového účtu Ferratum Credit splatí buď najednou, nebo formou libovolných měsíčních splátek bez jakýchkoli poplatků navíc. Uhradí jen úroky dle počtu dnů používání této „virtuální kreditky“ a jednorázový poplatek za čerpání částky. A pokud Ferratum Credit zrovna nevyužívá, má ho k dispozici zdarma.
  3. „Ferratum Bank je jedna z nejlepších společností, která jedná férově,“ popsal svou zkušenost online pan Ondřej J.
  4. „Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho už několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvedl pan Oldřich N. Dodal, že bankovní půjčka Ferratum byla vyřízena stejně jednoduše jako mobil půjčka, přičemž oceňuje, že je mnohem bezpečnější.

Mobil půjčka nyní podléhá přísnějším pravidlům

Půjčka Ferratum většinou nevyžaduje doložení příjmů, pochopitelně s dodržením zásad zodpovědného půjčování. Vše, co je nutné zjistit, zaručuje klientům bezpečnost a schopnost splácet půjčku. V souvislosti s uplatňováním nového zákona o spotřebitelském úvěru od prosince 2016 se tak jako tak zpřísnily podmínky pro banky i nebankovní společnosti. Nadále musí pracovat výhradně s licencí – která je pro Ferratum Bank samozřejmostí už léta. Získala ji jako první poskytovatel nebankovních půjček v ČR.

CHCI MOBIL PŮJČKU

Ferratum Credit – současná náhrada SMS půjčky

Dřívější SMS půjčka byla ve statisících domácností celého světa nahrazena online půjčkou Feratum Credit či Creditlimit od Ferratum Bank, která je mnohem bezpečnější a pohodlnější. Díky této flexi půjčce získáváte virtuální kreditní účet, z něhož si opakovaně necháváte převádět peníze na svůj běžný účet, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Nemusíte používat smsky pro online žádost o rezervu, protože Ferratum Bank máme skvělé mobilní webové stránky, na kterých vše jednoduše vyřídíte přes mobil.

Ferratum Credit až do výše 80 000 Kč získal popularitu díky snadnému vyřízení online a dostupnosti i pro rodiče na mateřské, studenty či penzisty. Kvůli jeho sjednání nemusíte chodit na pobočku, rozesílat sms ani telefonovat. Peníze máte v řádu minut na svém bankovním účtu a můžete je využít na cokoli, protože půjčka Ferratum je bezúčelová.

Jak Ferratum půjčka pomáhá konkrétním lidem

Komfortní online půjčka Ferratum Credit se postará o to, aby vás už náhlé výdaje nezaskočily. „Díky administraci přes počítač či mobil půjčka Ferratum Credit nezdržuje,“ uvádí paní Marcela N. „Naše rodina má sjednaný kredit 45 000 Kč, který jsme už několikrát využili jako finanční rezervu. Máme starý dům, a když můžeme nakoupit materiál v akci, nebo se ohlásí řemeslník, není na co čekat. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Případně se na dva tři měsíce uskromníme a splácíme postupně. Servis tu funguje nepřetržitě a je velmi rychlý. Ferratum Credit je rozhodně lepší než opakovaná sms půjčka!“

Paní Marcela oceňuje, že půjčku Ferratum Credit splatí buď najednou, nebo formou domluvených měsíčních splátek bez jakýchkoli poplatků navíc. Uhradí jen úroky na základě počtu dnů používání půjčky a jednorázový poplatek za čerpání částky. A pokud půjčku Ferratum Credit aktuálně nečerpá, má tento úvěrový účet k dispozici zdarma.

Úvěrové služby Ferratum Bank využívá také pan Josef V., který říká: „Jsem rád, že je mi tato firma ku pomoci.“„Mohu jen doporučit. Vstřícné jednání a perfektní zákaznický servis,“ doplňuje ho paní Veronika J.

Půjčka SMS je passé, vyzkoušejte i vy Ferratum Credit

SMS půjčka už patří minulosti, dnes je tu moderní flexibilní úvěr Ferratum Credit! Sjednáte ho jednoduše přímo na těchto internetových stránkách třeba přes mobil. Navíc, nyní máte možnost první půjčky do 80 000 Kč až na 30 dnů zdarma. Opravdu – bez poplatků, bez úroků, splatíte pouze to, co jste si půjčili. Pokud nestihnete splatit celou částku, splácíte poté každý měsíc úrok ze zbylé sumy, minimálně pouze 1 000 Kč. Využijte toho a staňte se klientem světoznámé mobilní banky, která neustále inovuje své produkty.

Ferratum Bank má v současnosti ve 24 zemích světa přes 2,5 milionu zákazníků včetně náročných zákazníků z Francie, Německa, Nizozemí či Velké Británie. Zařaďte se mezi ně i vy a využívejte opakovaně výhodné online půjčky ihned na účet, vyřizované přes mobilní telefon, které doporučují i čeští finanční experti jako naprosto přehledné a bezpečné.

„Rychlé a bezproblémové jednání! Do dvou hodin jsem měl peníze na účtě,“ potvrdil v recenzi Ferratum Bank pan Petr F. Určitě uvítáte i to, že si kvůli půjčkám z úvěrového účtu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zařizovat běžný účet.

Neriskujte problémy, které by vám mohla přinést rychlá sms půjčka od nebankovní společnosti, a využijte raději výhod flexibilní bankovní půjčky Ferratum.

 

 

Sorry, there are errors on the page: