Mobil půjčka – půjčka bez papírování

Žádost o půjčku
online bez papírování
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Mobil půjčka – rychlá online půjčka s prodloužením přes SMS

Půjčka přes mobil – pro spolehlivé klienty Ferratum

Banka Ferratum je specialista na rychlé půjčky, které odesílá na účty klientů do 1 minuty po schválení.

Zákaznický servis Ferratum Bank pracující v nonstop režimu vám umožní získat 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní. Žádosti klientů vyřizuje 7 dní v týdnu / 24 hodin denně a maximálně omezuje administrativu. Většinou vám stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Vše vyřídíte online nebo přes mobil. Administrace půjčky přes mobil je výsadou spolehlivě splácejících klientů.

Komfort Ferratum: Půjčka sms ihned prodloužená

Využijte u své půjčky sms a prodlužte si její splatnost – můžete uplatnit až 2 sms žádosti, vždy o 30denní prodloužení. Díky snadnému vyřizování pomocí sms půjčky splácíte déle a mezitím vyřešíte své finanční potíže.

Mobilní banka – mobilní půjčka

Ferratum Bank odesílá půjčky ihned na účty klientů ve více než 20 zemích světa. Dříve byla společností Ferratum Czech, díky níž se dostala do povědomí Čechů rychlá sms půjčka.

Současné úvěry Ferratum Bank činí 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti půjčky sms až o 60 dnů. Poprvé si klienti mohou vypůjčit až 9 000 Kč zcela zdarma. Banka nabízí i nový produkt Ferratum Credit, z něhož si peníze převádíte na účet sami podle potřeby. Postupně se chce stát online mobilní bankou.

Sms půjčky ihned úplně každému ve Ferratum Bank neslibujeme, ale všem klientům zaručujeme přehledné podmínky a férové jednání bez byrokracie.

Půjčka Ferratum z pohledu 4 klientů

Klienti, jichž má banka celosvětově přes 2 miliony, si toho váží, což dokládají recenze. Vybíráme alespoň 4 z nich. Jsou z České republiky, ale Ferratum Bank úspěšně obsluhuje i německý, francouzský, britský či nizozemský trh.

  1. Podnikatel Petr R. uvedl: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank 5000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile byly na můj účet připsány zpožděné platby, částku jsem vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a bez průtahů, což oceňuji.“
  2.  „Díky administraci přes počítač či mobil půjčka Ferratum Credit nezdržuje,“ říká paní Marcela N. „Naše rodina má sjednaný kredit 35 000 Kč, který nám už nejednou pomohl jako finanční rezerva. Opravujeme totiž dům, a když se objeví materiál v akci, nebo se ohlásí řemeslník, není na co čekat. Po výplatě dluhy obvykle ihned vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes mobil, servis tu funguje nonstop a je velmi rychlý.“ Paní Marcele vyhovuje, že půjčku z úvěrového účtu Ferratum Credit splatí buď najednou, nebo formou libovolných měsíčních splátek bez jakýchkoli poplatků navíc. Uhradí jen úroky dle počtu dnů používání této „virtuální kreditky“ a jednorázový poplatek za čerpání částky. A pokud Ferratum Credit zrovna nevyužívá, má ho k dispozici zdarma.
  3. „Ferratum Bank je jedna z nejlepších společností, která jedná férově,“ popsal svou zkušenost online pan Ondřej J.
  4. „Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho už několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvedl pan Oldřich N. Dodal, že bankovní půjčka Ferratum byla vyřízena stejně jednoduše jako mobil půjčka, přičemž oceňuje, že je mnohem bezpečnější.

Mobil půjčka nyní podléhá přísnějším pravidlům

Půjčka Ferratum většinou nevyžaduje doložení příjmů, pochopitelně s dodržením zásad zodpovědného půjčování. Vše, co je nutné zjistit, zaručuje klientům bezpečnost a schopnost splácet půjčku. V souvislosti s uplatňováním nového zákona o spotřebitelském úvěru od prosince 2016 se tak jako tak zpřísnily podmínky pro banky i nebankovní společnosti. Nadále musí pracovat výhradně s licencí – která je pro Ferratum Bank samozřejmostí už léta. Získala ji jako první poskytovatel nebankovních půjček v ČR.