Sjednejte si půjčku Ferratum u jednoho z externích partnerů

Nechcete, nebo neumíte sjednat půjčku online? Se sjednáním finanční rezervy Ferratum Credit Vám ve svých kancelářích rádi pomohou spolupracíjí externí partneři. Níže naleznete abecední seznam našich partnerů, včetně kontaktních informací.

 

Město Adresa Provozní doba Kontaktní údaje
Brno Křenová 504/53
602 00 Brno
PO, ST: 10:00 - 17:00
ÚT, ČT: 13:00 - 17:00
PÁ: 09:00 - 13:00
Tel. 778 742 718
brno@erychlapujcka.cz
České Budějovice Jeronýmova 3
370 01 České Budějovice

PO, ST, PÁ: 9:00 - 17:00
ÚT, ČT: 9:30 - 17:30

Tel. 733 736 728
budejovice@erychlapujcka.cz

Chomutov Blatenská 2356/119
430 03 Chomutov
PO - PÁ: 9:00 - 16:00 Tel. 724 724 399
bezvauvery@atlas.cz
Jablonec nad Nisou Podhorská 1350/ 36
466 01 Jablonec nad Nisou
PO - PÁ: 10:00 - 18:00 Tel. 704 422 007
jablonec@erychlapujcka.cz
Kolín U Křižovatky 608
280 02 Kolín IV
PO - ČT: 8:30 - 15:30 Tel. 737 174 020
kolin@kufin.cz
Liberec Kostelní 11/ 3
460 01 Liberec
PO - PÁ: 10:00 - 18:00 Tel. 704 719 055
liberec@erychlapujcka.cz
Plzeň Klatovská 2090/8
301 00 Plzeň
PO - PÁ: 9:00 - 17:00 Tel. 723 716 900
plzen@erychlapujcka.cz
Plzeň Pražská 39/41
301 00 Plzeň – Východní Předměstí
PO, ST, PÁ: 10:00 - 16:00 Tel. 605 760 958
pujcky.financ@seznam.cz
Praha Freyova 9
190 00 Praha 9
PO - PÁ: 9:00 - 18:00 Tel. 777 506 000
praha@erychlapujcka.cz
Olomouc Ostružnická 28
779 00 Olomouc
PO - PÁ: 9:00 - 17:00 Tel. 603 823 673
olomouc@erychlapujcka.cz
Opava Horní náměstí 48
746 01 Opava
PO - ČT: 9:00 - 16:00
PÁ: 9:00 - 15:00
Tel. 603 547 049
opava@nebankovni-dum.cz
Ostrava 28. října 436/215
702 00 Ostrava - Mariánské Hory
PO - PÁ: 9:00 - 17:00 Tel. 777 911 360
ostrava@erychlapujcka.cz
Ostrava (OC Kotva) Výškovická 2636/116
700 30 Ostrava - Zábřeh
PO - PÁ: 9:00 - 17:00 Tel. 604 313 083
info@nebankovni-dum.cz
Ostrava Nádražní 879/27
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava
PO - ČT: 9:00 - 15:00 Tel. 732 130 133
nebankovnipujckycentrum@seznam.cz
Třinec Jablunkovská 410
739 61 Třinec
PO - ČT: 9:00 - 17:00
PÁ: 9:00 - 16:00
Tel. 778 526 116
reder.finance@gmail.com


 

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek