Tipy na valentýnský dárek pro ni i pro něj

Ach, ten svátek sv. Valentýna… Je to výzva pro čerstvě zamilované i pro páry, které jsou spolu už nějaký ten pátek. Musíme vás zklamat – ideální dárek neexistuje, a to bez ohledu na to, jak dlouho jste spolu a jak dobře se znáte.

Přesto je tento svátek skvělou příležitostí k tomu, abyste svému partnerovi ukázali, jak moc vám na něm záleží. Je mnoho způsobů, jak se navzájem letos 14. února překvapit. Přinášíme pár nápadů na super dárek pro ni i pro něj.

Hodinky

Hodinky jsou elegantním dárkem pro muže i ženy. S nimi zkrátka nešlápnete vedle, obzvláště pokud už partner nějaké hodiny vlastní. Faktem je, že čas je tím nejcennějším dárkem, který můžete někomu věnovat. Jakým jiným dárkem tedy podarovat vaši polovičku než tím, který jí připomene vás, kdykoli se podívá na zápěstí?

Parfém

Panuje rozšířené přesvědčení, že parfém potěší hlavně ženy, co se valentýnských dárků týče. Není lepšího dárku i pro muže, pokud chcete, aby darovaná věc připomínala vašemu partnerovi právě vás, kdykoli se na ni podívá.

Elektronika

Darovat partnerovi něco, co využije pro svůj koníček, je dobře promyšlený tah na branku. Vysíláte tím signál, že jste si dobře vědomi toho, co vašeho partnera baví. Za druhé mu to pomůže se v jeho zájmové činnosti zlepšit. Samozřejmě to nemusí souviset s žádným koníčkem, aby dárek toho druhého potěšil. Gramofon, nové reproduktory nebo domácí kino je úžasný dárek, který potěší vás oba. Napadá vás, který starý přístroj by váš partner potřeboval vyměnit za nový? Má starý a pomalý telefon? Pak mu kupte nový – bude velmi šťastný, že jste si jeho potřeby všimli a překvapili jste ho dárkem na míru.

Zážitek

Občas ten nejlepší dárek není hmotný, ale o to více nezapomenutelný. Zážitek, který vás dva spojí a který nikdy nezapomenete. Může to být výlet na romantické místo, jako je Řím či Paříž, kde se svátek zamilovaných oslavuje nejlépe. Jste spolu zatím krátce a plánování společného výletu je zatím příliš brzké? Zkuste relaxační odpoledne – třeba společnou masáž, kterou bude následovat láhev vína v soukromé vířivce.

Něco zábavného

V jednom filmu byla vtipná scéna, kdy muž přinesl ženě na rande jako dárek svazek mrkví. To může být vtipný způsob, jak někomu něco darovat. Záleží samozřejmě na člověku a jeho stylu humoru – budete muset zvážit, jestli je podobný vtip vhodný i ve vašem případě, či jestli kromě vtipného překvapení raději nekoupit ještě maličkost jako opravdový dárek k tomu. Každopádně platí, že humor je ve vztahu důležitý a svátek svatého Valentýna je skvělá příležitost společně se zasmát.

Valentýn je jen jednou za rok, proto z něho vytěžte maximum. Štěstí vašeho partnera je i vaše štěstí a každý si zaslouží hezký dárek, kterým dáte najevo, co pro sebe vzájemně znamenáte. Nedostatek peněz zrovna v tomhle období by nemělo být překážkou. Věříme, že každý pár si můžete tento den užít na maximum, a my vám k tomu rádi půjčíme prostředky.