Návod, jak využít příležitost na maximum

Život je více než cokoli jiného o lidech, které potkáváme, o místech, která navštěvujeme, a vzpomínkách, které si vytváříme. Právě díky vzpomínkám máme pocit, že opravdu žijeme naplno.

Život nikoho z nás netrvá věčně. Přesto máme každý den možnost rozhodnout se – buď budeme snít o tom, jaký život bychom si přáli, nebo budeme dělat drobné krůčky na cestě ke splnění našich snů.

Okamžiky, které trvají věčně

Nikdy nezapomenu na ten úžasný pocit, kdy jsem byl obklopen vodní hladinou – voda, kam jen oko dohlédne. Byl jsem tehdy na krásném ostrově Hornby v Britské Kolumbii – jen já, můj kajak a klidné moře. Nevnímal jsem žádný jiný zvuk než ten, který vydávala pádla mého kajaku, zatímco jsem čeřil hluboké a poklidné vody.

Na dohled ležely bílé písčité pláže, svěže zelené lesy a spousty lachtanů, kteří se koupali u skalisek, potápěli se a zase vynořovali. Před sebou jsem viděl několik druhů mořského ptactva a nade mnou orly, kteří ladně plachtili po obloze.

O několik chvilek později, jako by to byl dar z nebes, jsem bezděky zaměřil objektiv fotoaparátu směrem, jakým se přede mnou z mořských hlubin vynořila kosatka. To nikdy nezapomenu.

Rozhodnutí uskutečnit své sny

Když jsem dokončoval svoje bakalářské vzdělání v oboru fotografie, mým snem bylo vycestovat z Ontaria, kde jsem studoval, do Britské Kolumbie, kde bych mohl pořídit fotky pro moji závěrečnou práci a také pro svoji první výstavu v galerii.

Během studií jsem na půl úvazku pracoval ve fotolaboratoři, kde jsem měl v plánu nastoupit na plný úvazek hned další měsíc poté, co dokončím univerzitu. Jediná věc, která stála mezi mnou a splněným snem, byly peníze.

Alternativou bylo odevzdat práci, z které jsem nebyl tolik nadšený – upřímně, vnímal jsem to jako krok zpátky po všech těch letech nadšení do focení a snění o tom, že uskutečním svůj vysněný výlet.

Věděl jsem, že si to budu moci dovolit v řádu měsíců, až dostuduji, ale závěrečnou práci jsem měl odevzdat za dva týdny.

Jak říká jedno přísloví: „Neexistuje jiný čas než právě teď“. S vědomím toho jsem požádal o online půjčku skrze Ferratum Money. O několik minut později byla moje žádost schválena a požadovaná suma peněz byla odeslána na můj účet hned druhý den. Ten samý den jsem si koupil letenky do Britské Kolumbie.

Řekněte ano životu

Ve Ferratum se snažíme zdolávat propasti mezi životem, o kterém lidé sní, a tím, který skutečně žijí. Chceme lidem pomáhat plnit jejich sny a pomoci zrealizovat nemožné.

Proto jsme uvedli na trh naše mikro půjčky jako nástroj, který lidem umožňuje říkat ano životním příležitostem mnohem častěji, pomáhá jim dělat to, co je baví, a především jim pomáhá plnit sny.

Ferratum poskytuje peníze těm, kteří neváhají konat – těm, kteří věci posouvají kupředu, nebojí se změny ani dobrodružství, i když to občas znamená plavat proti proudu. Ovšem ve svém vlastním rytmu.

Jako stabilní mezinárodní bankovní společnost a průkopník ve finančních technologiích lidem pomáháme plnit sny od roku 2005 pomocí našich jednoduchých, rychlých a inovativních půjček.

Takže jak vám můžeme pomoci? Požádejte nás ještě dnes!