Půjčky pro ty, kteří mají pro banky nízkou důvěryhodnost

Co se stane, když dostanete neopakovatelnou příležitost, jako je například exkluzivní možnost přihlásit se do kurzu psaní, který jste si už dlouhé roky přáli, ale nemáte momentálně dostatek peněz? Co budete v takovém případě dělat? Zahodíte tu šanci?

Pravděpodobně si uvědomíte, že některé příležitosti jsou příliš dobré na to, abychom je jen tak propásli. Proto se rozhodnete poptat se po půjčce v nejbližší bance, abyste si zaplatili kurz i cestovní výlohy. Bohužel ale kvůli drobnému finančnímu škraloupu, který jste měli několik let zpátky na vaší kreditní kartě, patří nyní váš účet k těm, kterým nemůže být poskytnuta žádná další půjčka. Půjčka od vaší banky tedy nedopadne. A teď co? Jaké máte možnosti?

Hlava 22

Peníze mohou být mocným nástrojem, který otevírá dveře novým příležitostem. Co máte tedy dělat v případě, pokud chcete využít všeho, co se vám nabízí, na maximum a realizovat svoje sny a plány, jenže nešťastnou náhodou spadáte do škatulky „nedůvěryhodní“? Připadáte si jako ve slavném románu Hlava 22 a nevíte, jak se dostat zpátky na vrchol?

Nabídka na uvítanou

Představte si, že existuje instituce, které vaše nálepka „nedůvěryhodní“ nevadí. Ano, i takto označení lidé mají možnost krátkodobé půjčky. Možná jste měli potíže v minulosti a to se stává. Vítejte ve Ferratum Money: rádi říkáme ano, když ostatní banky či finanční instituce říkají ne. Často jsme schopni nabídnout krátkodobé půjčky i lidem, kteří mají nízké skóre kreditu.

Nový začátek s čistým stolem

Rozumíme tomu, že půjčování peněz je mnohem více než pouhá finanční transakce – je to také o vztahu, důvěře a spolehlivosti. Ve Ferratum Money je každý vítán. Pokud máte nízký scoringový kredit a potřebujete přístup k penězům, abyste mohli svůj plán realizovat rychle, může dostat mikropůjčku.

Pro začátek vám schválíme menší půjčku. Když vše půjde dobře a vy úspěšně zaplatíte celou sumu zpět, budeme vám moci zvýšit limit pro úvěr, pokud to budete potřebovat.

Zažádat si o půjčku Ferratum Money je jednoduché. Navštivte náš web a vyplňte jednoduchý formulář online. Trvá to zhruba minutu. Jakmile vám ji schválíme, dostanete požadovanou sumu na zvolenou bankovní účet během pár hodin!