Jak si v České republice zažádat o půjčku

V dnešní době žije většina z nás natolik zrychleně, že je mnohdy nemožné mezi prací a dalšími povinnostmi najít volný čas na to, abychom dotáhli do konce to, co nás nikterak netlačí. Článek z roku 2014, který vyšel v britském týdeníku The Economist, přitom predikoval, že v budoucnu se pracovní doba zkrátí a budeme mít více volného času. A přestože jsme byli svědky mnoha technologických vymožeností, které nám slibovaly pomoc při automatizaci našich životů a zredukování času stráveného v práci, zdá se, že jsme čím dál více zaneprázdnění.

Mít vše hotovo

Představte si následující modelovou situaci. Rodina vašeho partnera se k vám poprvé chystá na víkend na návštěvu od té doby, co jste se přestěhovali do společného. Vy oba přitom již měsíce plánujete, že se zbavíte vše nepotřebných věcí a krabic v druhém pokoji a přeměníte jej na pokoj pro hosty, přesto ale zjišťujete, že čas a peníze jsou luxus, který si nemůžete dovolit. Nyní však tuto nemilou činnost chtě nechtě stihnout musíte, a tak se rozhodnete, že si vezmete krátkodobou půjčku, která vám pomůže tento projekt zafinancovat.

Návštěva banky

Následující den se vydáte do banky, abyste zjistili, jaké máte možnosti. Deset minut hledáte místo k parkování a když se konečně dostanete dovnitř, počkáte si minimálně dalších třicet minut, než si na vás někdo udělá čas.

Poté dvacet minut diskutujete o tom, jaká půjčka je pro vás nejlepší, a jste dotázáni na doložení vašich příjmů stejně tak na daňová přiznání.

Tyto dokumenty s sebou samozřejmě nemáte a pravděpodobně nebudou nikde k nalezení ani doma. Strávili jste tedy hodinu v bance, jedete domů ve snaze najít požadovaná lejstra, a pokud uspějete, čeká vás ten samý proces od začátku.

Pokud se ale doba, než rodina vaše partnera přijede, nebezpečně blíží, výše popsaná možnost pro vás asi není to pravé ořechové. Musí přece existovat jiné řešení. A ono existuje.

Půjčka online

Ať už jste sebevíce zaneprázdněni a přesto potřebujete rychle získat peníze, jsme tu pro vás. S Ferratum Money totiž žádání o bezpečnou krátkodobou půjčku nikdy nebylo jednodušší. Zažádat o ni můžete non stop online, bez zbytečné administrativy a bez čekání.

My totiž víme, že když přijde na krátkodobou finanční výpomoc, čas hraje důležitou roli. Proto je naším cílem poskytovat nejrychlejší, nejlepší a uživatelsky přívětivé bankovní služby.

Žádost o půjčku zabere jen několik málo minut a díky naším automatizovaným technologiím jsou půjčky schvalovány během několika málo sekund. Peníze poté odesíláme ještě ten samý den.

Tak na co čekáte? Udělejte si život jednodušší s naší online půjčkou