OutDoYourself: Příroda jako část něčeho většího

Ve většině z nás se ozývá neodbytný hlas, který nás nabádá k tomu, abychom žili život, ke kterému jsme byli předurčeni. Ve Ferratum Money se proto snažíme překonat propast mezi životem, o kterém sníte a mezi životem, který žijete tím, že vytváříme příležitosti, které vás inspirují k tomu, abyste říkali příležitostem ano častěji než doposud.

Otevřete dveře příležitosti

Velmi dobře rozumíme tomu, že peníze mohou často otevírat dveře příležitostem. Proto jsme nedávno spustili soutěže s názvem Překonejte sami sebe. Abychom vás motivovali k akci, vyzvali jsme vás k natočení videa o tom, co je vaším cílem a snem a co je pro vás v životě opravdu důležité.

Možná šlo o sen nebo cíl, kterého jste vždy toužili dosáhnout, ale nakonec jste se neodvážili. Nebo možná šlo o něco, co jste i nakousli, ale nedokončili, ať už z nedostatku času nebo energie.

Odměnou byly štědré dotace a potřebný mentoring, který měl zajistit, abyste dosáhli svých cílů.

Inspirativní příběhy druhých

S radostí oznamuje, že jsme obdrželi neuvěřitelných 133 videí z 18 různých zemí a potom, co jsme shlédli každé z nich, stál před námi nelehký úkol – vybrat ta tři vítězná.

Jakmile jsme je ovšem vybrali, došlo nám, že každé z těchto videí si zaslouží být viděno ostatními. Tato videa totiž měla potenciál inspirovat více lidí.

Být zajedno s přírodou

Když přijde na sny a cíle, je důležité si uvědomit, že každého motivuje a láká něco jiného. Někdo má cíle spojené s cestováním, někdo zase s kariérou. A Merilin z Estonska má sny a cíle spojené s Matkou přírodou.

Rostoucí počet nejrůznějších studií navíc ukazuje, že spojení s přírodou nás dělá zdravější a šťastnější. Podle těchto studií má trávení času v přírodě pozitivní vliv i na tyto tři věci:

  1. Redukuje stres
  2. Zlepšuje náladu
  3. Zlepšuje poznávací funkce

Merilin ve svém videu popisuje přírodu jako magické místo, kde duše odpočívá a mysl se čistí. Příroda je místo, kde existují skrytá tajemství, kde se děje dobrodružství a kde každý může zažít chvíle štěstí.

A jelikož my všichni víme, že pro motivaci je důležité si stanovit cíle, má podle nás Merilin pravdu a my jí děkujeme za to, že se s námi podělila o svoji vášeň.

Další inspirativní příběhy projektu Překonejte sami sebe vám přineseme zase za měsíc!