Podívejte se na vzdělání přes objektiv kamery

Naším cílem ve Ferratum Money je překonat propast mezi životem, o jakém sníte, a skutečným životem, jaký vedete.

Rozumíme tomu, že peníze často vytváří příležitosti a pouhá jedna příležitost může otevřít hned několik nových obzorů. Naše finanční produkty jsou navrženy přesně podle – aby vám daly možnost říci ano ve vašem životě mnohem častěji.

Proměňte to ve skutečnost

Naše poslední soutěž s názvem Překonej sám sebe byla vytvořena proto, aby vám dodala odvahu proměňovat nápady v činy a dělat věci, kterých jste se možná kdysi v minulosti vzdali.

Abyste se mohli zúčastnit, požádali jsme vás, abyste nám zaslali krátké video o svém osobním projektu nebo cíli, kterého byste rádi dosáhli. Možná je to projekt, který jste už začali, anebo něco úplně nového, do čeho jste se vždy chtěli pustit, jenže jste neměli čas nebo prostředky.

Abychom vás odměnili, nabídli jsme vám štědrý příspěvek společně se službami kouče, aby vám pomohl váš cíl uskutečnit.

Příběh pokračuje

Dostali jsme mnoho krásných videí – 133 videí z 18 zemí, abychom byli přesní. Vybrat pouhé tři vítěze pro nás byla výzva. Poté, co jsme se shodli na třech výhercích, nám došlo, že natočená videa mají potenciál inspirovat o mnoho více dalších lidí.

Podívat se na svět jinýma očima

Jeden ze tří vítězů soutěže Překonej sám sebe byl francouzský cestovatel a fotograf Lucas. Mezi dvěma zimami, které strávil cestováním v psím spřežení po Norsku a Kanadě, strávil zbytek roku putováním po světě a zaznamenáváním různých škol na kameru po celém světě. Zatímco Lucas čtyři roky cestoval, vyfotil mezitím školy v 15 zemích světa, od Jižní Ameriky přes Karibik, Asii až po ostrovy v Pacifiku.

Pokaždé, když navštívil novou školu v nové zemi, ukazoval Lucas fotky a videa učitelům a studentům. Cílem bylo vytvořit fotografickou knihu a nasdílet ji se školami po celém světě, aby měly možnost vidět, jak vypadá školní výuka v jiných zemích. Pomáhá tak šířit osvětu a propojovat lidi po celém světě.

Světlé zítřky

Jak Lukáš vysvětluje na svém soutěžním videu, vzdělání pozitivně ovlivňuje mnoho oblastí v našem životě a, jednoduše řečeno, děti s přístupem ke vzdělání mají lepší vyhlídky do budoucna. S pomocí Ferratum si Lucas splní svůj cíl a pojede do Afriky zdokumentovat, jak vypadá školní výuka v této části světa. Doplní tak rozdělanou knihu a bude ji moci připravit k vydání.

Lukášovi patří velké uznání za jeho snahu zdůraznit význam vzdělávání. Brzy se můžete těšit na další inspirativní příběhy ze soutěže Překonej sám sebe!