Projekt Outdo Yourself: Jak být hlasem pro body image

Ve Ferratum Money máme za cíl umožnit lidem žít takový život, o jakém sní a pomoci jim dosáhnout svých cílů. Víme totiž, že mnoho lidí sní o jiném životě. O tom, ke kterému byli předurčeni.

Přikročte k výzvě

V loňském roce jsme pořádali soutěž s názvem Outdo Yourself, což lze volně přeložit jako překonání sama sebe. V této soutěži jsme vyzvali zájemce k tomu, aby nám zaslali krátké video o projektu, cíli nebo ambicích, které mají a chtěli by je uskutečnit. Mohl to být projekt, který soutěžící již započali nebo něco zcela nového, co vždy chtěli, ale neměli šanci to zrealizovat.

Outdo Yourself projekt byl totiž vytvořen proto, aby lidé našli potřebnou kuráž a posunuli se od slov k činům. Ve Ferratum Money jsme poté výhercům nabídli nejen štědré dotace, ale také potřebný mentoring, díky kterému bylo snazší dosáhnout svých cílů. Rozumíme totiž tomu, že dostatek financí může vést k příležitosti a jak je známo, jedna příležitost často ústí ve více příležitostí. Proto naše finanční služby pomáhají říkat ano životním šancím a uvádí tak vše do pohybu.

Více inspirace

Do soutěže bylo zasláno 133 videí z 18 různých zemí z celého světa a nutno dodat, že nebylo jednoduché vybrat vítěze. Na konci ledna jsme však vybrali tři nejlepší videa a uvědomili si, že jen pouhé zdokumentování toho, jak si někdo jde za svým cílem, může inspirovat mnoho dalších lidí. Proto jsme se rozhodli podělit se s vámi o některé z příběhů projektu Outdo Yourself.

Jedním z výherců byl i lotyšský online magazín Morethansize, jehož tým v šedesátisekundovém videu vysvětlil, co je jejich cílem a jak by chtěli inspirovat všechny ženy v Lotyšsku, aby podpořily pozitivní body image. S pomocí Ferratum Money bude nyní Morethansize magazín schopný vycházet i v tištěné formě a i nadále se rozvíjet.

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci podpořit úsilí celého týmu v tom, aby podnítili pozitivitu a inspirovali své čtenáře. Protože, jakmile pomůžeme ostatním, pomůžeme i sami sobě.

Další inspirativní příběhy projektu Outdo Yourself vám přineseme zase za měsíc. Stay tuned!