Moderní půjčky nabízejí okamžitý přístup k penězům

Každá domácnost by měla disponovat finanční rezervou pro případ neočekávaných výdajů nebo pro zabezpečení v takových situacích, jako je dlouhodobá nemoc, úraz či ztráta zaměstnání. Tato rezerva by měla být ve výši alespoň trojnásobku pravidelných měsíčních výdajů. Nicméně i přes úspory a pečlivé hospodaření s penězi čas od času dochází v životě většiny z nás k potřebě krátkodobého vypůjčení peněz na nejrůznější účely. A podle všech dostupných zákonů schválnosti se tak děje zpravidla před výplatou, tedy před dnem, kdy získáme přístup ke zdrojům. Tato finanční potřeba je natolik specifická, že jí standardní krátkodobé mikro půjčky nevyhovují. Při sjednávání mikro půjčky si předem volíte dobu splatnosti a nastavujete výši pravidelných splátek. Zavazujete se tedy, kdy a v jaké výši provedete úhradu. To není v situaci, kdy se platební schopnost i disponibilní suma peněz měsíc co měsíc proměňují, příliš výhodné.

Ferratum Credit – flexibilní úvěr až do výše 35 000 Kč

Dokonalý flexibilní úvěr fungující obdobně jako kontokorent až do výše 35 000 Kč s maximální svobodou ve splácení i určování, kolik dlužné částky uhradíte? Ano, to je stručná charakteristika Ferratum Credit. Nabízí možnost kdykoli získat přístup k penězům snadno a rychle z vašeho zařízeného online účtu tak, abyste měli potřebné prostředky během několika málo minut k dispozici. Záleží jen na vás, zda splatíte celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo zvolíte minimální měsíční splátku ve výši 12,5 % z aktuálně dlužné sumy. Za službu platíte vždy jen denní úrok a poplatek za čerpání částky. Pokud navíc využíváte tento produkt poprvé jako nový klient, nebude vám tento poplatek účtován. Velkou výhodou je, že za službu finanční rezervy platíte pouze v momentě, kdy peníze potřebujete a skutečně je čerpáte. V opačném případě neplatíte nic ani za vedení konta. Oproti klasickým mikro půjčkám ušetříte až 75 %.

Jak mohu o Ferratum Credit zažádat?

Je to snadné. Na stránkách Ferratum.cz můžete využít kalkulátoru a získat konkrétní představu o tom, kolik při požadované částce činí denní úrok a minimální měsíční splátka. Samotná žádost o půjčku je velmi snadná a je vyřízena na pár kliknutí. Stačí vyplnit základní osobní údaje a poté část o finančních údajích, aby vám mohly být peníze zaslány obratem. Po vyplnění jednoduchého formuláře vás kontaktuje pracovník zákaznického servisu a ověří vámi zadané údaje. První půjčka může být zaslána ihned po schválení na váš bankovní účet. V případě opakovaného čerpání už není potřeba ověření zadaných údajů zákaznickým servisem, není třeba dokládat příjem a peníze se posílají okamžitě na uvedený bankovní účet. Součástí produktu je možnost dvakrát ročně využít platební prázdniny. Půjčka je vhodná nejen pro soukromé fyzické osoby, ale také malopodnikatele. O Ferratum Credit může zažádat každý občan České republiky od 21 let.