Půjčka Ferratum je na cokoliv

Moře

Ze společnosti Ferratum, prvního poskytovatele sms půjček v Evropě, je dnes progresivní banka s 2,5 miliony klientů, jejichž počet vytrvale roste. Nabízí řadu moderních služeb, ale nejvíce žádané jsou stále Ferratum bezúčelové půjčky.

Rychlá půjčka od Ferratum Bank, zvaná finská, má vyřešit nečekané výdaje, které občas potkají téměř každého z nás. Také studenta, penzistu či rodiče na mateřské dovolené. Můžete ji tedy využít opravdu na cokoliv.

Rychlost schválení a poslání peněz je ve Ferratum Bank skutečně výjimečná: vypůjčené peníze máte totiž na účtu do 1 minuty 24 hodin denně, protože její pracovníci vyřizují žádosti podané formou sms či přes internet nepřetržitě. I proto se půjčkám od Ferratum Bank říká půjčky ihned na účet.

Ke schválení půjčky Ferratum nepotřebujete žádné doklady, ručitele ani osobní schůzku, všechno je snadné a transparentní. Pro ilustraci přinášíme odpovědi na 2 časté otázky klientů:

Za jak dlouho musím splatit půjčku Ferratum?

Splatnost půjčky je stanovena na 7 – 45 dní. Záleží na vás, kterou variantu si při žádosti vyberete.

Co mám dělat v případě problému se splácením půjčky?

Ihned kontaktujte zákaznický servis a dohodněte si náhradní termín splatnosti. Půjčku ihned na účet Ferratum si také můžete sami před termínem splatnosti prodloužit o 30 dní, a to celkem dvakrát.