Průvodce půjčkami Ferratum od A do Z

Ruce férová půjčka

Situace, že před výplatou náhle chybí několik tisíc, občas nastane téměř v každé domácnosti. Z nějakého důvodu se sníží či opozdí pravidelný příjem, nebo je nutné koupit nový spotřebič, doplatit energie či opravit auto. Ale co teď?

Připravili jsme pro vás průvodce rychlou půjčkou.

Před půjčkou

Pohodlným a diskrétním řešením těchto problémů může být malá půjčka na krátké období. Specialista na rychlé půjčky před výplatou, dnes působící i v České republice, je renomovaná finanční instituce Ferratum Bank. Díky ní lze získat peníze ihned, bez doložení příjmů i ručitele. O půjčku může zažádat každý občan od 21 do 85 let, jen nesmí mít u Ferratum Bank dluh.

Důvěřujte Ferratum Bank

Krátkodobé zápůjčky dříve poskytovaly jen nebankovní instituce, bohužel mnohdy neseriózní. Až září 2014 přineslo významný pokrok – Češi si teď mohou sjednat mikropůjčky bez ručení do 10 tisíc korun na 7 až 45 dní u bezpečné a vysoce profesionální Ferratum Bank, která je pod kontrolou Malta Financial Services Authority. Instituce u nás navázala na zavedenou společnost Ferratum Czech.

Jak zažádat

Získat rychlou půjčku od Ferratum Bank je velmi jednoduché. Stačí zaslat SMS nebo vyplnit online formulář na www.ferratum.cz. Odpovědi ze servisu pro zákazníky se dočkáte do několika minut.

Kdy dostanu peníze

K vyřízení půjčky Ferratum nepotřebujete žádné doklady, ručitele ani osobní schůzky. Půjčíte si snadno a peníze získáte rychle – do 1 minuty od schválení žádosti! Pracovníci české centrály Ferratum Bank pracují 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. A jako noví klienti Ferratum Bank určitě využijte akci – první půjčku až 3 tisíce korun zdarma.

Jak splatit půjčku

Půjčku splatíte přímo na bankovní účet Ferratum Bank, a to převodem z vašeho účtu, nebo online platbou přes ThePay. Údaje k platbě naleznete na faktuře. Splatnost je 7 až 45 dní – podle vaší volby. Půjčku si také můžete před termínem splatnosti až dvakrát prodloužit o 30 dní. Všechny potřebné informace vám podá zákaznický servis Ferratum Bank – kdykoliv a vždycky férově.