SMS půjčky

SMS půjčky

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

 

Rychlá půjčka ihned na účet od Ferratum Bank

Půjčka odeslaná na účet do 1 minuty po schválení je vymoženost naší doby. V minulosti byly tak rychlé jen půjčky na ruku, ovšem rozhodně ne pro každého.

Najít zodpovědného věřitele, pro kterého je na prvním místě vaše bezpečnost a schopnost splácet, je však pořád stejně důležité. Mnozí poskytovatelé nabízejí rychlé sms půjčky úplně každému a další půjčky přes mobil, které však často charakterizují extrémně vysoké úroky a nejasné podmínky.

Chcete-li klidně spát, využijte v krátkodobé finanční nouzi raději služby seriózní banky. Zákaznický servis Ferratum Bank pracující v nonstop režimu vám zašle peníze po schválení půjčky ihned na účet. Získejte od banky Ferratum 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní a jste-li nový klient, navíc první online půjčku zdarma – až do výše 9 000 Kč, až na 30 dní (vrátíte stejnou částku, jakou jste si půjčili).

Místo papírování využijte u půjčky sms

Ferratum vyřizuje žádosti klientů 7 dní v týdnu / 24 hodin denně a peníze vám převede ihned na účet – do 1 minuty od schválení půjčky. Maximálně omezuje administrativu, většinou stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Vše vyřídíte online nebo přes mobil.

Využijte u své půjčky sms a prodlužte si její splatnost až o 60 dnů (můžete uplatnit až 2 SMS žádosti o 30denní prodloužení). Díky této online nebo SMS službě získáte více času ke splácení půjčky.

Další informace o půjčkách Ferratum Bank

Ferratum Bank odesílá půjčky ihned na účty klientů v řadě zemí světa. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky. Současná půjčka od Ferratum Bank představuje 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní s možností dvojího prodloužení splatnosti formou SMS, vždy o 30 dnů. Banka nabízí i nový produkt Ferratum Credit vedený bez 1 Kč poplatku, z kterého si peníze převádíte na účet sami podle potřeby.

Lepší než opakované sms půjčky

Opakovaným využíváním produktu Ferratum Credit se vyhnete papírování a dalším administrativním požadavkům. A svou rychlostí vás nadchne možná ještě více než někdejší sms půjčky.

Jak uvádí paní Jana N. z Olomouce: „V naší rodině s velkým provozem občas před výplatou využijeme služeb Ferratum Bank. Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tato flexi půjčka je praktická a přehledná, bez skrytých poplatků. Lepší než drahé sms půjčky, které jsme si brali dříve.“

Také paní Jarmila H. ocenila služby Ferratum Bank při sjednání produktu Ferratum Credit: „Vřele doporučuji, rychlé vyřízení, žádné problémy, úplná spokojenost.“

Ferratum Credit funguje na tomto principu: Nastavíte si limit půjčky od 2 500 Kč do 35 000 Kč. Ihned po jeho schválení si můžete nechat převést na běžný účet první půjčku. Poté každý měsíc splácíte aspoň minimální částku, přičemž úrok je jen 0,2833 % denně. K tomu uhradíte jednorázově 12,5 % za každé čerpání. Můžete splácet i více, případně splatit celou půjčku včetně úroků a mít Ferratum Credit zase kompletně k dispozici.

Ferratum Credit se dá použít na nutné výdaje i radosti

I vy můžete Ferratum Credit využít jako finanční rezervu před výplatou. A to nejen na úhradu nezbytných výdajů, ale třeba i na nákup zboží v akci. Dle statistik je výhodný hlavně online nákup elektroniky. Ještě levněji nakoupíte prostřednictvím slevových kupónů (Okay, Mall, Rozbaleno…), které se soustřeďují i na speciálních serverech. Vyzkoušejte například obchody Alza, Kasa, Tchibo, Zoot, 4home, Answear, Posters, Tescoma, Ráj prádla a další. V internetových nákupních galeriích nakoupíte široký sortiment zboží, přičemž s částkou 35 000 Kč, kterou umožňuje Ferratum Credit, se už dá „kouzlit“.

A nikdo nebude prověřovat, na co jste peníze použili. Důležité je pouze dodržování domluvených termínů splatnosti vašich půjček (zároveň si tím vytváříte dobrou úvěrovou historii bez registrů).

Chuť si půjčovat v ČR trvá i v roce 2018

Aktuální situace na našem finančním trhu, charakteristická vzrůstajícím zájmem o půjčky, je rozhodně ovlivněná online rychlými půjčkami, které si každý zájemce vyřídí jednoduše přes domácí počítač nebo mobilní telefon a sms. V roce 2017 v České republice vzrostly půjčky na spotřebu o přibližně 8 600 milionů korun a ostatní zadlužení domácností se navýšilo o zhruba 5 100 milionů korun. Chuť si půjčovat v ČR trvá i v roce 2018 – je to i díky velmi nízké nezaměstnanosti a ekonomice, jíž se daří. Jako tradičně, největší rozmach půjček se očekává v posledním čtvrtletí roku.

Co z toho plyne? Máte-li ustálené příjmy v uspokojivé výši, nemusíte mít z přiměřené půjčky v roce 2018 i 2019 obavy. Ovšem raději než riskantní sms půjčky zvolte Ferratum Credit na způsob kontokorentu od mezinárodní Ferratum Bank, doporučovaný českými klienty i finančními poradci jako zcela bezpečný úvěrový produkt. Půjčku Ferratum Credit si můžete brát opakovaně, bez papírování i dalších průtahů a vychází až o 33 procent levněji než opakované Micro půjčky.

Nyní akce – Ferratum Credit až 50 000 poprvé bez úroků

Pokud jste Ferratum Credit dosud nevyužili, jistě vás potěší akce „Poprvé bez úroků“. Skutečně si můžete vypůjčit až 50 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz si půjčíte, tolik k dohodnutému datu bance vrátíte. Například při půjčce 16 000 Kč vrátíte za 30 dní zase 16 000 Kč. Teprve od 31. dne se vám začne počítat denní úrok ve výši 0,2833 % (v tomto příkladu představují denní úroky 45,33 Kč).

Nové reference služeb Ferratum Bank

Přinášíme další recenze Ferratum půjčky od českých klientů: „Opravdu jste mi pomohli, díky,“ uvedl pan Jaroslav na portál Ferratum.cz v září 2018. „Jsem s vaší finanční společností spokojen,“ napsal tu pan Antonín o měsíc dříve. Ve stejné době ohodnotil služby Ferratum Bank také pan Radek: „Super. Takto rychlé a jednoduché schválení jsem opravdu nečekal.“

Neváhejte a využijte i vy Ferratum bankovní půjčky až 50 000 Kč, poprvé s úrokem 0 %!