SMS půjčka ihned úplně každému

SMS půjčka ihned
online žádost

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

SMS půjčka ihned úplně každému - fikce, nebo realita?

SMS půjčka - dnes raději online

Mnoho společností slibuje sms půjčku ihned a úplně každému, kdo si o ni požádá. Má to však háček, nebo hned několik háčků. Často je taková půjčka podmíněna zaplacením poplatku předem. A často pak není schválená a žadatel o peníze přijde.

O to důležitější je však najít zodpovědnou firmu, které staví na první místo vaši bezpečnost a schopnost splácet. Na trhu jsou totiž i rychlé sms půjčky před výplatou, půjčky bez registru poskytované úplně každému, často je ale charakterizují extrémní úroky a nejasné podmínky. Proto je lepší využít služeb seriózní banky, tím spíše, že jsou dostupné online a v nonstop režimu.

Prodloužení splatnosti přes SMS

Někdejší sms půjčka ihned úplně každému je dnes dostupná v online režimu. Nicméně sms zprávu můžete použít k prodloužení splatnosti půjčky. Ferratum Bank nabízí prodloužení o 2× 30 dní, celkem si tedy můžete povinnost splatit půjčku oddálit až o 2 měsíce.

Této možnosti využila i paní Renáta J. z Fulneku, která uvádí: „Z rodinných důvodů jsem potřebovala odložit splátku rychlé půjčky. Měla jsem obavy ze zápisu do registrů, ale díky vstřícnosti zákaznického servisu Ferratum se tak nestalo. Půjčku jsem si za rozumný poplatek prodloužila a na Ferratum Bank se můžu zase kdykoliv obrátit.“

Rychlá komunikace formou sms dovoluje být s věřitelem v neustálém kontaktu a ihned ho informovat o případných problémech se splácením půjček. Vždy je k dispozici nějaké řešení, například uvedené prodloužení půjčky nebo splátkový kalendář.

Obavy paní Renáty byly na místě, protože dříve lidem stačilo malé zpoždění platby, například mobilnímu operátorovi, a už se jejich osobní data vyskytla v registru dlužníků. Pokud je to i váš případ, a nechcete být kvůli tomu blokováni v půjčování i několik let, požádejte o výmaz z registru. Podmínkou je samozřejmě vyrovnání veškerých dluhů včetně úroků.

Poskytovatelé půjček mají dnes povinnost prověřovat bonitu žadatelů o úvěry, takže sms půjčka ihned úplně každému už není možná. Ale pokud vše svědčí o tom, že splácíte zodpovědně, máte velkou šanci na půjčku i v penzi či při drobném podnikání, jak dokládají níže uvedené reference paní Ludmily a pana Martina. 

Penzistka paní Ludmila dříve využívala sms půjčky. Měla však špatné zkušenosti s poskytovateli těchto půjček, protože s ní nejednali na rovinu a mnohdy uplatňovali skryté poplatky. Na doporučení známé si pak zařídila Ferratum Credit u Ferratum Bank. Oceňuje, že když zrovna nečerpá půjčku, nemusí bance platit za vedení úvěrového účtu. Uvedla: „Na službě Ferratum se mi líbí dostupnost, rychlé vyřízení a vstřícnost zaměstnanců banky k zákazníkům.“

Podnikateli Martinovi z Frenštátu p. R. scházelo 4000 Kč na nákup materiálu. Obrátil se na Ferratum Bank, která mu pomohla: „Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“

Jistě uvítáte i to, že ve Ferratum Bank můžete získat první půjčku zdarma (až do 35 000 Kč, až na 30 dní).

Jak si zařídit Ferratum Credit, flexibilní půjčku ihned na účet

A jak Ferratum Credit sjednat? Je to rychlé a pohodlné. Jste-li občan ČR ve věku od 19 do 85 let a máte vyrovnané závazky vůči Ferratum Bank, jen vyplníte stručnou online žádost.

Ve formuláři uvedete jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo, e-mail, číslo občanského průkazu a místo narození. Následuje korespondenční adresa, případně ještě adresa trvalého bydliště (ulice, PSČ a město).

Další vyplňované údaje se týkají osobních financí. Vypíšete číslo vlastního bankovního účtu, uvedete měsíční příjmy, měsíční výdaje a zdroj příjmu. Chcete-li, zvolte možnost kontaktování ve večerních/nočních hodinách. Zbývá už jen nahrát občanský průkaz – scan či foto jeho obou stran.

Pokud souhlasíte s možnou částkou půjčky, potvrďte přečtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a online žádost o Ferratum půjčku odešlete.

V případě kladného vyřízení můžete být vaše půjčka ihned na účtě. Za 15 dní obdržíte fakturu s povinnou minimální měsíční splátkou a dalšími údaji, k níž máte přístup i přes váš online zákaznický účet.

„Vítám, že u této půjčky jsou všechny podmínky jasně dané. Jsem ráda, že mám Ferratum Credit k dispozici jako finanční rezervu,“ uvedla paní Dagmar, kterou by už sms půjčka ihned úplně každému z pouliční inzerce nechala zcela chladnou.

A kdybyste se potřebovali na něco zeptat nebo něco vyřešit, klientský servis Ferratum Bank funguje nonstop. Obraťte se na jeho pracovníky s důvěrou.