Rychlé půjčky před výplatou

Žádost o rychlou
půjčku před výplatou
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Nové rychlé půjčky před výplatou od Ferratum Bank

Rychlé půjčky před výplatou – do 1 minuty od schválení na vašem účtu

Rychlé půjčky na účet mohou vyřešit řadu akutních finančních problémů. Znáte to, zpozdí se mateřská, výplata od zaměstnavatele, platby klientů, a je tu problém. Složenky nečekají…

Rychlé půjčky do výplaty od Ferratum Bank

Rychlé půjčky do výplaty od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, jsou k dispozici online. Banka zpracovává žádosti 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Peníze odesílá na bankovní účty klientů ihned do 1 minuty od schválení. 

Rychlé půjčky před výplatou od Ferratum Bank jsou bez poplatku za zřízení půjčky či za podpis smlouvy. Platíte jen předem dohodnutou splátku v jasně daném termínu.

Rychlé půjčky jsou určené každému, kdo splní podmínky – stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a nesmíte mít aktuálně nesplacenou půjčku u Ferratum Bank.

Více o rychlé půjčce před výplatou

Ferratum Bank má od svého vzniku jasné poselství – poskytovat férové rychlé půjčky před výplatou v řadě zemí celého světa. Prvními produkty byly rychlé SMS půjčky do výplaty, pro něž se vžilo označení finské půjčky.

Rychlé půjčky na účet od Ferratum Bank jsou připraveny i pro vás: konkrétně 500 až 20 tisíc Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti o 2× 30 dnů. Nebo využijte novou rychlou půjčku – flexibilní úvěr Ferratum Credit podobný kontokorentu.

Nová podoba rychlé půjčky před výplatou

Novou půjčku Ferratum Credit na způsob kontokorentu si můžete vzít snadno online, a to až do výše 80 000 Kč. Jako ověřený klient si pak necháváte převádět rychlé půjčky před výplatou i kdykoli jindy na svůj běžný účet. Ferratum Credit vám umožní opakované a levnější půjčky – oproti někdejším micropůjčkám ušetříte až 33 %.

A jak je to se splácením? Půjčku Ferratum Credit lze splatit naráz, nebo formou minimálních měsíčních splátek ve výši 12,5 % z celkové dlužné částky. Jejími dalšími přednostmi jsou flexibilní měsíční úhrady nebo platební prázdniny až 2× ročně. Praktické je i to, že v období bez půjček máte úvěrový účet Ferratum Credit vedený bezplatně. Tím se liší od kreditek a dalších produktů, za které platíte, i když vám takzvaně „leží v šuplíku“.

Využijte možnosti prvního čerpání zdarma

Určitě vás potěší i to, že první čerpání Ferratum Credit rychlé půjčky před výplatou máte zdarma (až do 80 000 Kč, až na 30 dnů).

 „Very good… Zkuste to!“ pochválil půjčku Ferratum Credit pan Jakub, který si ověřil, že napoprvé skutečně vrátil tutéž částku. „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Vřele doporučuji,“ připojil se pan René.

Ferratum Credit do 80 000 Kč využijete na cokoli

Ferratum Credit se dá využít všestranně. Nejenže vám poskytne rychlé půjčky před výplatou, které potřebujete na úhradu nezbytných výdajů, ale můžete si díky němu dopřát i zboží či služby v akci. Například elektroniku, nábytek, last minute dovolenou… S částkou, kterou Ferratum Credit umožňuje, se už dá podniknout mnohé. Účel půjčky nemusíte nijak dokládat, nezbytné je pouze hlídat domluvené termíny splátek.

Pro tento úvěrový produkt se rozhodla i paní Jana z Brna, která uvádí: „Ferratum Credit může sloužit jako finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ji mám zařízenou.“

Připojte se i vy k více než 2 milionům spokojených klientů světoznámé Ferratum Bank. Půjčku vybranou dle svých potřeb sjednáte komfortně online, přímo na tomto webu.