Rychlé půjčky do výplaty

Žádost o rychlou
půjčku do výplaty
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Domácí rychlé půjčky do výplaty – první zdarma od Ferratum Bank

Rychlé půjčky do výplaty – první zdarma

Ferratum Bank je odborník na rychlé půjčky do výplaty odesílané ihned na účet. S finskou půjčkou Ferratum lze získat až 10 000 Kč. A jste-li nový klient, žádejte o první půjčku do výplaty zdarma, tedy bez poplatků a úroků.

Pokud potřebujete rychlé půjčky do výplaty častěji, vyzkoušejte flexibilní úvěr Ferratum Credit až do 35 000 Kč. Všechny půjčky Ferratum mají předem vyjasněné podmínky.

Rychlé půjčky schvalujeme 24 hodin denně

Rychlé půjčky do výplaty si svůj přívlastek zaslouží, protože ve Ferratum Bank je vyřizujeme a odesíláme na účty klientů v řádu minut, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Rychlá online půjčka do výplaty je tu už více než 10 let a za tu dobu pomohla více než 2 milionům klientů ve více než 20 zemích světa, a noví denně přibývají.

Půjčka do výplaty ihned na účet – získejte až 10 000 Kč

Vyberte si půjčku do výplaty v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč. Nepotřebujete ručitele a obejdete se i bez zástavy. Potřebujeme jen vaše základní osobní a kontaktní údaje, abychom ověřili věk nad 21 let a vyloučili klienty, kteří ještě nesplatili předcházející půjčku Ferratum. Všem ostatním jsou k dispozici rychlé půjčky do výplaty vyřizované pohodlně online.

Více informací o finančních produktech Ferratum

Ferratum Bank poskytuje celosvětově rychlé půjčky do výplaty ihned na účet, v ČR půjčky Micro do 10 000 Kč, Plus a Ferratum Credit do 35 000 Kč.

Žádaná je zvláště první půjčka do výplaty zdarma (až do 9 000 Kč) a produkt Ferratum Credit, který umožňuje převádění peněz podle potřeb klientů, výběr doby splácení i opakované čerpání půjček.

Ferratum Bank je na trhu už více než 10 let a nepřetržitě poskytuje rychlé půjčky do výplaty, ke kterým postupně přidává i další moderní online bankovní produkty.

Půjčka do výplaty první zdarma může být snadno i vaše. Žádejte o ni přes tyto stránky. Stanete se klientem seriózní banky, která má pro vás připravené trvalé výhody.

Ferratum Bank obsluhuje i náročné trhy

Rychlé půjčky do výplaty od Ferratum Bank využívá celosvětově už okolo 2,5 milionů klientů včetně Němců, Francouzů, Britů či Nizozemců, kteří jsou v této oblasti velmi nároční. Podle finančních odborníků patří půjčky Ferratum mezi přední, nejlépe ověřené rychlé půjčky do výplaty, tudíž pro klienty naprosto bezpečné.

Také rodina N. z Olomouce využívá pro opakované půjčky do výplaty nový produkt Ferratum Credit. „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tyto praktické půjčky jsou pro nás mnohem lepší než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel,“ uvádí paní Jana N. Další klientka doporučuje Ferratum Credit všem, kteří chtějí mít neustále dostupnou finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent.

Kterou půjčku od Ferratum Bank vybrat?

Když vše shrneme, Ferratum Bank poskytuje 3 základní půjčky – všechny online:

  1. Půjčku do výplaty Ferratum Micro od 500 do 10 000 Kč na 7 až 45 dní, poprvé zdarma až do 9 000 Kč na 30 dní, jejíž splatnost lze prodloužit až o 60 dnů.
  2. Ferratum Credit, úvěr do 35 000 Kč, který umožňuje opakované půjčky okamžitě převáděné na účet, pro ověřené klienty bez registru.
  3. Ferratum Plus, půjčku pro spolehlivé klienty do 25 000 Kč se splatností do 1 roku. Má pevně stanovené splátky a do 15 000 Kč je bez doložení příjmů.

Ferratum Credit máte natrvalo a obsluhujete ho sami

Hana S. z klientského servisu Ferratum Bank doporučuje Ferratum Credit: „Stačí, když si v bance nastavíte kredit od 2500 Kč do 35 000 Kč, a pak už o půjčky s výhodnějšími podmínkami žádáte opakovaně a mnohem snadněji. Máte trvale k dispozici služby podobné kontokorentu, přičemž si u nás nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti mikropůjčkám ušetříte až 33 %.“

Rychlé půjčky do výplaty můžete čerpat ihned po schválení limitu. A náhlé výdaje vás už nerozhodí. „Ferratum Credit jsem doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvádí pan Oldřich z východních Čech.