Rychlá SMS půjčka od banky

Žádost o rychlou
půjčku ihned
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

SMS půjčku od banky? Řešte s mobilem její prodloužení, nebo se přes mobil připojte na stránky pro mobily přizpůsobené.

Rychlá sms půjčka a peníze ihned na účtu – co bylo dříve nemožné, je dnes běžné

Rychlá sms půjčka a odeslání peněz do 1 minuty na účet by se ještě poměrně nedávno jevilo jako sci-fi. Až 21. století přineslo opravdu snadné vyřízení online žádosti o půjčku.

Podstatné je však najít spolehlivou firmu, pro kterou je nejdůležitější zajištění bezpečnosti klientů a jejich schopnosti splácet. Na trhu jsou stále rychlé sms půjčky před výplatou, půjčky bez registru poskytované ihned úplně každému i půjčky pro problémové klienty, často se ale vyznačují nadměrnými úroky a nejasnými podmínkami.

Zvažte proto raději služby seriózní banky, které jsou navíc k dispozici online a nepřetržitě.

Využijte první rychlou půjčku zdarma

Rychlá půjčka před výplatou z vás odejme starosti s nenadálými platbami, případně se zpožděným příjmem. První půjčka od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, je dokonce bezplatná. Při jejím čerpání tedy neplatíte žádné poplatky ani úroky, přičemž se stáváte klientem uznávané bankovní instituce.

Banka Ferratum vyřizuje žádosti klientů v nonstop režimu, i o víkendech, a peníze na účet odesílá ihned do 1 minuty od schválení. Stačí být ve věku 21 až 85 let, předložit průkaz totožnosti a mít vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Řadu záležitostí zde vyřídíte přes mobil, například prodloužení půjčky až o 60 dnů.

Další informace o půjčkách Ferratum

Rychlá sms půjčka před výplatou se do České republiky dostala prostřednictvím společnosti Ferratum, která je už dnes bankou a má po celém světě více než 2 miliony klientů.

Moderní online půjčka od Ferratum Bank představuje 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní. Její splatnost však můžete formou SMS prodloužit až o 60 dnů (lze uplatnit až 2 SMS žádosti o 30denní prodloužení). Díky online a SMS službám Ferratum – banky bez byrokracie – tak získáte více času k řešení svých finančních potíží.

Můžete získat i Ferratum Credit, úvěr do 35 000 Kč, který se podobá kontokorentu. A ten už je zcela ve vaší režii – sami určujete výši aktuální půjčky a převádíte si ji na účet.

Ferratum Credit oceňují jak domácnosti, tak malé podniky, které s ním překlenují krátkodobý nedostatek financí. Navíc je levnější než tradiční rychlé půjčky (oproti Micro půjčce snížíte náklady na půjčky až na třetinu). K jeho dalším přednostem náleží flexibilní měsíční úhrady, volba doby splácení nebo platební prázdniny až dvakrát v roce. U rychlé půjčky z úvěrového účtu Ferratum Credit hradíte pouze denní úrok 0,2833 % a poplatek za čerpání částky 12,5 %.

Ferratum Credit rychlá půjčka v praxi

Rychlá půjčka Ferratum Credit slouží opakovaně i manželům N. z Olomouce. Nejdříve si mysleli, že při modernizaci bytu vystačí s výplatami, nebo jim pomůže rychlá sms půjčka. Nakonec využili třikrát po sobě bankovní Ferratum Credit a výši půjčky stupňovali. „Poprvé to byla půjčka 5000 Kč, podruhé 7500 Kč a naposledy dokonce 30 000 Kč na novou plovoucí podlahu,“ uvedli manželé. „Všechny půjčky jsme však po výplatách vyrovnali, takže poplatky zůstaly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyšel výhodně i se započtením nákladů půjček.“ Při stavebních úpravách v bytě šlo o rychlé sladění nabídek materiálu a práce řemeslníků, proto klientům z Olomouce vyhovovala minimální administrativa půjčky Ferratum Credit. A rovněž diskrétnost – nechtěli si půjčovat od přátel a místních nebankovních firem.

Svou zkušenost přidal i pan Jan S., který si dříve bral nebankovní sms půjčky: „Ferratum Credit mě zachránil, když jsem potřeboval 3500 Kč na doplatek energií. Půjčka se na mém účtu objevila v řádu desítek minut. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše bylo velmi rychlé.“

Dopřejte si flexibilní bankovní půjčky Ferratum i vy

Ferratum Bank má v současnosti ve 24 zemích světa přes 2,5 milionu zákazníků včetně náročných zákazníků z Francie, Německa, Nizozemí či Velké Británie. Zařaďte se mezi ně i vy a využívejte opakovaně výhodné online půjčky ihned na účet, vyřizované přes mobilní telefon, které doporučují i čeští finanční experti jako naprosto přehledné a bezpečné.

„Rychlé a bezproblémové jednání! Do dvou hodin jsem měl peníze na účtě,“ potvrdil v recenzi Ferratum Bank pan Petr F. Určitě uvítáte i to, že si kvůli půjčkám z úvěrového účtu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zařizovat běžný účet.

Neriskujte problémy, které by vám mohla přinést rychlá sms půjčka od nebankovní společnosti, a využijte raději výhod flexibilní bankovní půjčky Ferratum.