Rychlá půjčka ihned na účet

Online žádost o rychlou
půjčku ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Rychlá půjčka – peníze ihned od Ferratum Bank.

Rychlá půjčka od Ferratum – spolehlivě a ihned

Rychlá půjčka od banky Ferratum má výhody nebankovní půjčky na ruku. Vyřídíte ji jednoduše v online prostředí a získáte ihned, přičemž jste neustále v péči seriózní nadnárodní bankovní instituce.

Rychlá půjčka vám zajistí bezprostřední příjem financí, se kterými můžete začít okamžitě investovat, do čeho potřebujete. Sami se přesvědčte, jak snadno a rychle lze tuto půjčku získat, a jak se jednoduše vyhnout zbytečným formalitám, které u nás opravdu nenajdete. Již několik minut po schválení půjčky můžete mít peníze na vašem bankovním účtu.

Rychlá půjčka ihned - třeba přes tablet

Co udělat pro získání rychlé půjčky Ferratum?

Pokud se rozhodnete využít rychlou půjčku ihned, potřebujete mít splněny vůči nám všechny závazky, které se týkají splacení předešlých půjček. Pokud je vám v rozmezí 21 až 85 let, stačí mít pouze připojení k internetu. 
Odesláním vyplněného online formuláře zažádáte o vaši půjčku, kterou se v nonstop režimu začneme ihned zabývat. Pro nové klienty je zde navíc první rychlá půjčka ihned zdarma – můžete získat na účet až 9 000 Kč na 30 dní a v dohodnutém termínu vrátíte stejné peníze, které jste si půjčili.

Nepožadujeme po vás zbytečnou administrativu

K rychlým půjčkám potřebujeme jen minimum dokladů. Do online formuláře vyplníte pouze základní informace. Po odeslání vám přijde informační SMS, zda vaše půjčka byla schválena, či nikoliv. Také další informace budete dostávat pomocí SMS, nebo vás budeme kontaktovat přes naši zákaznickou linku.

Za jak dlouho se k vám dostanou peníze?

Prakticky ihned! Už 1 minutu po schválení půjčky odesíláme peníze na váš účet uvedený ve formuláři – v pracovní dny i o víkendech. 

Rychlá půjčka ihned na účet - až 50 tisíc korun

Další informace o rychlé půjčce ihned na účet 

Společnost Ferratum dříve nabízela především nebankovní půjčky bez registru. Nyní je bankou a poskytuje rychlé půjčky včetně zajímavých novinek – flexibilního úvěru Ferratum Credit a vyššího úvěru PlusLoan. Má zájem stát se univerzální online mobilní bankou.

Už teď jsou však rychlé půjčky Ferratum jedny z nejlépe prověřených půjček na našem trhu. Shodují se v tom finanční experti i klienti. V poslední době získal popularitu zejména produkt Ferratum Credit ve stylu kontokorentu až do výše 80 000 Kč, který vychází levněji než tradiční rychlé půjčky. Jeho výhodou je flexibilita – můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, nebo využít možnost libovolných měsíčních splátek bez jakéhokoliv poplatku navíc. Vždy hradíte pouze denní úrok a poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %, takže ušetříte až 33 % oproti mikropůjčkám.

Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte.

Z recenzí klientů

Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit sjednaný,“ říká o této moderní půjčce s možností okamžitého čerpání a volbou lhůty splatnosti paní Ivana ze Šumperka.

To, že Ferratum Bank klientům vždy zaručuje férové jednání a bezpečnost, potvrzuje i pan Radek z Brna: "Prošel jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky, nebo zaslat drahou sms. Nakonec jsem skončil u rychlé půjčky od Ferratum Bank a ta mi pomohla. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."