Rychlá půjčka do výplaty

Žádost o půjčku
ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

 

Rychlá půjčka do výplaty – do minuty od schválení na vašem účtu

Máte krátce před výplatou finanční problémy? Potřebujete půjčit pár tisíc? Pro tyto případy je tu rychlá půjčka do výplaty od Ferratum Bank, kterou vyřídíte jednoduše online.

V rámci rychlé půjčky do výplaty můžete ihned po schválení získat na účet až 10 000 Kč. A využijete-li Ferratum Credit – flexi půjčku do 80 000 Kč, převádíte si sami na účet peníze dle potřeby.

Půjčky schvalujeme v nepřetržitém režimu

Víme, že vaše platby nepočkají, proto půjčky schvalujeme v nepřetržitém režimu. V bance Ferratum jsme už vyřídili rychlé půjčky do výplaty pro více než 2 miliony klientů z celého světa. Bez ohledu na to, zda je úterý večer nebo neděle ráno. Půjčky klientům zasíláme na účet do minuty po schválení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nepotřebujete ručitele ani zástavu

Ve Ferratum si můžete vypůjčit 500 Kč až 20 000 Kč na 7 až 45 dní, případně tuto lhůtu prodloužit až o 60 dní. Nevyžadujeme ručitele, obejdete se bez většího papírování a zástavy. Stačí, je-li vám 19–85 let a vyrovnali jste předchozí závazky u této instituce.

Další informace o rychlé půjčce do výplaty

Ferratum Bank poskytuje především rychlé půjčky do výplaty, které odesílá ihned na účet: Micro do 10 000 Kč, Plus do 25 000 Kč a Ferratum Credit do 80 000 Kč. Produkt Credit umožňuje převádění finančních prostředků podle potřeb klientů, volbu lhůty splácení i opakované čerpání. Ferratum Bank poskytuje férové rychlé půjčky před výplatou už od svého vzniku v roce 2005. Postupně k nim přidává další moderní produkty online bankovnictví.

5 konkrétních půjček, 5 lidských příběhů

Rychlá půjčka do výplaty se občas hodí skoro každému – bez rozdílu věku a sociálního zařazení. Ve Ferratum Bank její získání podmiňuje jen určené věkové rozmezí a splacené předchozí půjčky. Klienti banky jsou opravdu rozmanití, jak zjistíte z níže uvedených příběhů.

  1. Paní Ilona z Mohelnice má nízké příjmy a její opakované žádosti o půjčky u různých poskytovatelů nebyly úspěšné. Vše se změnilo, až jí příbuzná doporučila Ferratum Bank. „I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno,“ popisuje rychlé vyřízení krátkodobé půjčky paní Ilona.
  2. Ferratum rychlá půjčka do výplaty vám pomůže v situacích, kdy něco potřebujete zaplatit a nemáte zrovna peníze, avšak víte, že už třeba za měsíc je budete mít. Využila ji i paní Dagmar z Olomouce, a to při koupi dovolené. Potřebovala 6 000 Kč na zaplacení zájezdu a do výplaty zbývalo ještě mnoho dní. Obrátila se na klientský servis Ferratum Bank, který jí doporučil půjčku Ferratum Credit. „Zařídila jsem si finanční rezervu 50 000 Kč na neomezeně dlouhou dobu. Ihned jsem čerpala 9 000 Kč. Takto jsem měla dostatek peněz i na kapesné. A dluh jsem vyrovnala už za 14 dnů,“ popsala svou zkušenost spokojená klientka.
  3. Prozatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám půjčku Ferratum Credit sjednanou,“ uvádí paní Ivana ze Šumperka, která tento produkt bere jako finanční rezervu pro nečekané situace, například na opravu automobilu či domácího spotřebiče.
  4. Také rodina paní Jany z Olomouce využívá pro opakované rychlé půjčky do výplaty produkt Ferratum Credit. „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tyto praktické půjčky jsou mnohem rychlejší, výhodnější a také diskrétnější než naše dřívější půjčování od rodiny a přátel,“ uvádí paní Jana.
  5. To, že se rychlá půjčka do výplaty Ferratum dá využít opravdu na cokoli, tedy i v podnikání, popisuje pan Martin z Frenštátu p. R., který potřeboval 4 000 Kč na nákup materiálu: „Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“ Pan Martin potvrdil, že v médiích propagované půjčky pro podnikatele bývají zvláště pro začínající živnostníky nedostupné. Alternativou revolvingových úvěrů a provozních úvěrů může být průlomový produkt Ferratum Credit od Ferratum Bank. Vyzkoušejte ho i vy – vše zařídíte rychle a online.