Rychlá půjčka bez registru

Online žádost
o rychlou půjčku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Rychlá půjčka bez registru – jak na ni i v bance.

Rychlá půjčka bez registru ihned

Reklamní letáky jsou dnes samá extra rychlá půjčka bez registru či doložení příjmu, sms půjčka ihned a podobně. Jejich poskytovatelé lákají klienty všemi prostředky. Důležité je však nenaletět podvodníkům, kteří jsou vždy o krok dopředu před zákony. 

Rychlá půjčka bez registru – rychle schválená, ale dražší

Nebankovní společnosti se při poskytování půjček jeví pružnější, riskujete v nich však příliš vysoké úroky a další nesolidní podmínky. Situaci by měl změnit nový spotřebitelský zákon, který zpřísní pravidla pro všechny subjekty, ale zodpovědné rozhodování zůstane i tak na vás.

České národní bance totiž potrvá, než všem zájemcům vydá bankovní licence a zajistí potřebný dohled. Nutnost vysokého základního kapitálu oprostí trh od těch, kteří poskytovali mikropůjčky na základě živnostenského listu. Očekává se snížení počtu nebankovních poskytovatelů úvěrů z desetitisíců pouze na stovky. Na místní úrovni se však stále mohou vyskytovat lichváři, s nimiž se postupně vypořádá jedině policie a orgány činné v trestním řízení. Nebankovní rychlá půjčka bez registru je tak stále rizikovější.

Získejte 500 až 10 000 Kč ihned na účet 

Rychlé a pružné jsou však dnes i nové banky, které nabízejí zajímavé produkty s jasnými pravidly. Patří mezi ně Ferratum Bank, někdejší nebankovní společnost poskytující dříve rychlé půjčky bez registru. A dnes je to rychlá půjčka bez zástavy a ručitele, peníze na účtu do 1 minuty od schválení – to je stálé krédo banky. Je-li vám 21 až 85 let, můžete od ní snadno získat 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní s možností prodloužení splatnosti půjčky až o 60 dnů. Máte-li dobrou úvěrovou historii, nemusíte se obávat registrů. Klientské centrum Ferratum Bank vždy uplatňuje individuální přístup.

Bezpečná půjčka zařízená komfortně online

Internetové prostředí značně usnadňuje administrativu, čehož využívá i nonstop servis Ferratum Bank, jehož prostřednictvím můžete požádat o Micro, Plus nebo Credit půjčku ve stylu kontokorentu opravdu rychle. U produktu Ferratum Credit si kdykoliv převádíte peníze na běžný účet, aniž by vás zdržovaly registry.

Uživatelem tohoto produktu je také pan Oldřich z východních Čech, který uvádí: „Ferratum Credit jsem už doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já.“ Lidé totiž oceňují, že při spolehlivém splácení funguje Ferratum Credit jako rychlá půjčka bez registru – finanční rezerva na náhlé výdaje, kterou mají k dispozici kdykoliv, bez zbytečného papírování a nervování.

Ferratum je na finančním trhu České republiky už od roku 2005. Díky této společnosti tu vešla ve známost rychlá půjčka bez registru odesílaná okamžitě na účet. V dnešní době Ferratum dál uplatňuje zásady bezpečného půjčování, ale již s bankovní licencí, kterou získal jako první nebankovní poskytovatel půjček v ČR.

Zařídit jde všechno, i výmaz z registrů

V současnosti už musí všichni věřitelé prověřovat bonitu žadatelů o úvěr. Přitom někdy stačí pro několikaletý záznam v registru opožděná platba telefonnímu operátorovi či dodavateli energií.

Potřebujete-li půjčku a nahlížení do registrů vám komplikuje život, vyrovnejte celé dluhy včetně úroků a požádejte o výmaz. Povedou vás online dispozice registrů SOLUS, CERD, CBCB, NRKI a dalších.

A pro prevenci zápisů v registrech je důležité, abyste s věřitelem komunikovali, informovali ho včas o případných problémech, nebo si domluvili splátkový kalendář. Potvrzuje to paní Renáta J. ze severní Moravy: „Z rodinných důvodů jsem musela odložit splátku rychlé půjčky. Obávala jsem se zápisu do registrů, ale díky vstřícnosti zákaznického servisu Ferratum se tak nestalo. Půjčku jsem si za rozumný poplatek prodloužila a na banku se můžu opět kdykoliv obrátit.“

Přehled půjček poskytovaných Ferratum Bank

Kromě toho, že jsou půjčky Ferratum pro ověřené zákazníky bez registru, obejdete se při jejich zařizování také bez poplatku předem. Každá rychlá půjčka Ferratum má jasně dané podmínky:

  • Micro půjčka ve výši 500 až 10 000 Kč se poskytuje na 7 až 45 dní (můžete si ji prodloužit o 2× 30 dnů). Po schválení žádosti se peníze ihned převádějí na váš účet. Nadstandardem Ferratum Bank je první rychlá půjčka zdarma a vstřícnost vůči takzvaným problémovým klientům. Jak potvrzuje penzistka Olga z Valašského Meziříčí, která potřebovala peníze na zaplacení zájezdu: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“
  • Ferratum Credit do 35 000 Kč je moderní flexibilní půjčka, která vám umožní mít peníze kdykoliv k dispozici. A pokud ji zrovna nečerpáte, neplatíte žádné poplatky. Paní Jana z Brna říká o půjčce Ferratum Credit: „Určitě ji doporučuji všem, kteří chtějí mít finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent.“ Skvělé je i to, že si kvůli službě Ferratum Credit nemusíte u Ferratum Bank zřizovat běžný účet.
  • Ferratum Plus je rychlá půjčka bez registru pro opakované zákazníky do 25 000 Kč, s dobou splatnosti od 2 měsíců do 1 roku, s pevně stanovenými měsíčními splátkami (do 15 000 Kč bez dokládání příjmu).

Půjčujte si zodpovědně, bez obav z registrů

Rychlá půjčka Ferratum je reálnou pomocí i pro začínající podnikatele, důchodce, studenty či matky na mateřské. Bance Ferratum až tak nezáleží na vašem příjmu, jako na zodpovědnosti, tedy schopnosti splácet a včasné komunikaci se zákaznickým centrem. Tím si zajistíte i dobrou úvěrovou historii a do budoucna půjčky bez obav z registrů.

Víte, že nyní si lze půjčit až 50 000 Kč s úrokem 0 % na 30 dnů?

Dosud jste služby mezinárodní online Ferratum Bank nevyužili? Nevadí, nyní je ten správný čas. Rychlá půjčka Ferratum Credit až 50 000 Kč je totiž pro nové klienty připravená s prvním čerpáním zdarma (kolik si vypůjčíte, tolik v dohodnutém termínu do 30 dnů vrátíte). Navíc získáte Vedení účtu zdarma, Platební prázdniny až dvakrát v roce a Změnu data splatnosti za 0 Kč (trvale).

3 zkušenosti klientů s kontokorentem Ferratum Credit

Půjčka Ferratum Credit získala mnoho plusových bodů díky tomu, že funguje jako kontokorent a je k dispozici v online režimu. Takto ji hodnotí 3 čeští klienti:

„Když jsme na internetu hledali, která rychlá půjčka by pro nás byla nejvýhodnější, padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Zaujaly nás dobré reference, tak jsme si zařídili Ferratum Credit. První půjčka sice nevyplývala z finanční nouze, ale z touhy manžela po nové televizi, aby si mohl lépe užít mistrovství světa v hokeji. Vypůjčili jsme si 17 000 Kč a za 28 dní vrátili stejnou částku, protože jako noví klienti jsme měli první půjčku zdarma. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas,“ uvedla paní Jana.

„Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek energií v podnájmu v Praze a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě peněz z brigády jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoli papírů,“ popsal pan Ivan.

 „Nejlepší je půjčka Ferratum Credit, při opakovaném čerpání s výhodami nebankovní rychlé půjčky bez registru. Banka Ferratum po vás nevyžaduje poplatky předem, návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů,“ vylíčil pan Daniel.

„Super. Takto rychlé a jednoduché schválení jsem opravdu nečekal,“ napsal na web Ferratum Bank pan Radek v srpnu 2018.

Neváhejte a svěřte se do péče pokrokové Ferratum Bank

Ferratum Bank je oproti konkurenci vždy o krok napřed. Například v ČR získala bankovní licenci jako první nebankovní společnost (tehdy ještě Ferratum Czech). Rovněž neustále inovuje své celosvětově rozšířené finanční produkty. Jistě uvítáte, že opakované rychlé půjčky Ferratum Credit jsou pro zodpovědně splácející klienty bez registrů i jakýchkoli jiných průtahů. Neváhejte a využijte i vy moderní online super rychlé půjčky Ferratum první zdarma!