Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou

Žádost o rychlou
krátkodobou půjčku před výplatou
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Pro nouzové situace před výplatou je tu rychlá krátkodobá půjčka Ferratum

Před výplatou vám může pomoci rychlá krátkodobá půjčka

Zaskočily vás nečekané výdaje? Potřebujete si před výplatou urychleně vypůjčit peníze? Obraťte se na spolehlivou banku Ferratum, která poskytuje rychlé krátkodobé půjčky online a nonstop – 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Pro nové klienty má navíc první půjčku zdarma, což znamená, že v dohodnutém termínu vrátíte částku shodnou s výší půjčky. Poprvé si můžete bezplatně vypůjčit až 9 000 Kč na 30 dní, aniž byste dokládali, na co jste peníze využili. (Protože Ferratum poskytuje bezúčelové půjčky.)

Ferratum Credit: krátkodobá půjčka před výplatou levněji

Extra rychlá krátkodobá půjčka před výplatou je pak Ferratum Credit. U tohoto produktu si totiž sami určujete, kdy a kolik peněz převedete na svůj běžný účet. Volíte si i lhůtu splácení, až 2× ročně můžete využít platební prázdniny. Jistě vás potěší opakované čerpání této krátkodobé půjčky, čímž se vyhnete zbytečné administrativě.

„Ferratum Credit vychází levněji než běžné mikro půjčky. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ hodnotí službu jeden z klientů, pan Oldřich.

Více o rychlých půjčkách od Ferratum Bank

Ferratum Bank proslavila krátkodobá půjčka před výplatou – takzvaná finská půjčka. Společnost Ferratum poskytuje férové půjčky celosvětově už od roku 2005. Od té doby získala přes 2 miliony spokojených klientů.

Díky nonstop servisu Ferratum Bank si můžete i vy kdykoliv sjednat bankovní půjčky Ferratum Credit, Ferratum Micro nebo nadlimitní úvěr Ferratum Plus pro opakované zákazníky. V pohodlí svého domova a bez papírování. Po schválení žádosti obdržíte peníze do několika minut na váš bankovní účet.