Půjčky pro nezaměstnané

Žádost o půjčku
pro nezaměstnané
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Půjčky od Ferratum Bank jsou i pro nezaměstnané

Krátkodobá půjčka ihned i pro nezaměstnané

Potřebujete si krátkodobě vypůjčit peníze a všichni vás odmítají z důvodu nezaměstnanosti? Obraťte se na mezinárodní banku Ferratum, která pracuje pružně, online, nonstop a neodmítá ani nezaměstnané.

Pro spolehlivé klienty s dobrou úvěrovou historií od 19 do 85 let má připravenou krátkodobou půjčku ihned odesílanou na účet. Je to jedna z nejlépe prověřených půjček na našem finančním trhu, v čemž se shodují nezávislí odborníci i klienti.

Ferratum Credit – flexi půjčka pro různé životní situace

Tradičním produktem Ferratum Bank je Micro půjčka od 500 Kč do 10 000 Kč, první zdarma. Aktuálně se velkému zájmu klientů těší produkt Ferratum Credit ve stylu kontokorentu, až do výše 35 000 Kč, který vychází levněji než tradiční půjčky Ferratum. Jeho výhodou je flexibilita – můžete splatit celou vypůjčenou částku jednorázově, ale také využít možnosti domluvených měsíčních splátek bez jakéhokoli poplatku navíc. Vždy hradíte jen denní úrok a poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %, takže ušetříte až 33 % oproti Micro půjčkám.

„Ferratum Credit je ideální finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ji mám zařízenou. Výhodou je i to, že když zrovna půjčku nečerpám, neplatím žádné poplatky,“ přibližuje produkt paní Jana z Brna.

Ferratum je online banka pro každého zodpovědného klienta

Ferratum rychlá půjčka ihned – ať už Micro do 10 000 Kč, Credit do 35 000 Kč či Plus do 25 000 Kč pro opakované zákazníky – je klientům dostupná nepřetržitě a s minimálními administrativními požadavky. Dosáhnou na ni i nezaměstnaní, studenti, penzisté, maminky na mateřské nebo začínající podnikatelé. Ti všichni ji v České republice využívají již od roku 2005.

Půjčka Ferratum pomohla i nezaměstnané paní Miladě z Těchonína, která potřebovala vybavit děti školními pomůckami. „Krátkodobé půjčky jsem se dříve obávala, ale nyní ji občas využiji,“ uvádí. „Ferratum bance jsem nemusela nic platit předem a 2 000 Kč na věci do školy se mi hodily. Vrátila jsem 2 200 Kč hned po výplatě. Doporučuji!“