Půjčky ihned na ruku až 50 000 Kč

Online žádost o
půjčku ihned
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Půjčky online – rychlejší než půjčky ihned na ruku

Na půjčky ihned na ruku nyní dohlíží Česká národní banka

Půjčky ihned na ruku, nebankovní půjčky na směnku či na OP a úvěry do 5000 Kč byly do nedávna pro spotřebitele velmi rizikové. Na konci roku 2016 však začal platit zákon, díky němuž zůstanou na trhu jen ověření a spolehliví poskytovatelé půjček.

Poskytovatelé půjček jsou nyní vázáni licencí a složením kapitálu v minimální výši 20 milionů Kč. Půjčky se zástavou nemovitosti, vysokými úroky, předem vybíranými poplatky, skrytými poplatky, bez potřebného oprávnění, s neplatnou rozhodčí doložkou, nadměrným penále a dalšími podvodnými praktikami by měly postupně úplně vymizet.

Vždy však záleží na potenciálním dlužníkovi, zda si v předložených návrzích smluv důkladně přečte i pasáže psané drobným písmem. Nový zákon je v každém případě na straně spotřebitelů a pomáhá jim v situacích, kdy si potřebují ihned vypůjčit peníze.

Ověřené bankovní půjčky ihned na účet

Prvním nebankovním poskytovatelem půjček v ČR, který získal bankovní licenci, byla mezinárodní Ferratum Bank. Její půjčky Ferratum Credit, Micro a Plus, odesílané ihned na účet, jsou díky tomu již spolehlivě ověřené, a to klienty i nezávislými finančními poradci.

Poskytují se občanům ČR od 19 do 85 let s dobrou úvěrovou historií. Jak Ferratum Micro půjčka do 20 000 Kč, tak Ferratum Credit půjčka do 50 000 Kč s možností splátek je pro klienty poprvé zdarma (bezúročná).

Právě o půjčku Ferratum Credit na způsob kontokorentu je dnes největší zájem. Výhodou je, že si kvůli ní u Ferratum Bank nemusíte sjednávat běžný účet. Svůj Ferratum Credit řídíte sami – půjčky si berete podle potřeby a bez opakovaných žádostí.

Půjčky ihned na ruku vystřídal Ferratum Credit

Půjčky ihned na ruku nevedeme, ale Ferratum Credit vás nadchne víc: oproti Micro půjčkám ušetříte až 33 % a nabízejí se i další výhody – flexibilní měsíční úhrady, volba doby splácení nebo platební prázdniny až 2× ročně. Platíte pouze denní úrok (0,2833 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %).

„Každé naše čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je stejně jako dřívější nebankovní půjčky ihned na účtu. A je mnohem lepší než půjčování od rodiny a přátel. Nechceme být mezi nimi za dlužníky,“ uvádí paní Jaroslava, maminka tří dětí předškolního věku z Jihlavy. Ferratum Credit její rodině pomáhá poměrně často, typicky týden před výplatou mateřské, když se vyskytnou nečekané výdaje.

Ferratum půjčky zařídíte diskrétně online

Ferratum Credit i další půjčky Ferratum zařídíte pohodlně online přímo na těchto stránkách. Pokud máte dotazy, neváhejte kontaktovat klientský servis Ferratum Bank, který pracuje nonstop. Potvrzením je recenze pana Jakuba: „Very good… Zkuste to! Všechno zařídíte přes internet, nemusíte nikam chodit ani zvát agenty domů.“

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +