Půjčky ihned do 1 minuty na účet

Online žádost o
půjčku ihned
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Půjčky ihned spolehlivě od Ferratum Bank

Půjčky ihned na směnku, od soukromníka…

Každý může občas potřebovat půjčku, důležité je však prověřit jejího poskytovatele.
Pozor zejména na falešné směnky a podpisy prázdných papírů, což se bohužel často děje i mezi příbuznými. Potenciálně rizikové jsou půjčky ihned na ruku, sms půjčky bez registru poskytované úplně každému a podobně. Směnečné podvody a další lichvy už připravily nejednoho nešťastníka i o střechu nad hlavou. 

Půjčky ihned – online a bezpečně od Ferratum Bank

Půjčky Ferratum Bank získáte rychle a bezpečně. Žádosti schvalujeme do 10 minut v nonstop režimu. Půjčujeme od 500 do 10 000 Kč a po schválení posíláme peníze ihned na účet. Nebo můžete využít Ferratum Credit – flexibilní úvěr až 35 000 Kč, který máte k dispozici kdykoliv. Vše samozřejmě online.

Bezpečná rychlá půjčka, moderní Ferratum Credit

Půjčka Ferratum Bank je na finančním trhu již od roku 2005 a od té doby pomohla už více než dvěma milionům klientů ve více než dvou desítkách zemí světa.
Rychlá půjčka Ferratum Bank vám umožní získat až 10 000 Kč před výplatou. Pro nové klienty je tu navíc půjčka zdarma – ihned na účet až 9 000 Kč na 30 dní. Vrátíte jen tu sumu, kterou jste si půjčili.
Toužíte mít peníze kdykoliv k dispozici? V tom případě si pořiďte Ferratum Credit, virtuální kreditní kartu, a peníze převádějte na váš běžný účet podle potřeby.

Další informace o půjčce Ferratum

Ferratum Bank má od svého vzniku jasnou vizi – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky před výplatou a maximálně omezit administrativu. Postupně zavádí další finanční produkty. Výhodou je, že Ferratum posílá peníze ihned po schválení půjčky na váš účet.  

Náš úspěch spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení,“ přibližuje Jorma Jokela, zakladatel Ferratum Bank.

Jeho slova potvrzuje Petr R., drobný podnikatel z Kroměříže, který potřeboval rychlou půjčku bez zástavy a ručitele: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank 5 000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile byly na můj účet připsány zpožděné platby, částku jsem vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a bez průtahů, což oceňuji.“

Ferratum poskytuje půjčky ihned i svobodným matkám. Paní Jana ze Šumperka využila Ferratum první půjčku zdarma – potřebovala 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru. Do 15 dnů po výplatě tisícovku vrátila a pochvalovala si okamžité vyřízení půjčky bez papírování.

Také v rodinách s velkým provozem se občas nečekané výdaje řeší půjčkami. Paní Jana N. z Olomouce popisuje: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tyto praktické půjčky ihned na účet jsou pro nás mnohem lepší než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel.“

Podmínky úvěru Ferratum Credit popisuje na základě vlastní zkušenosti pan Stanislav K. z Ostravy: „Jednoduše si zvolíte potřebnou výši rezervy od 2 500 Kč do 35 000 Kč, která je po schválení pro vás připravená. Jakmile budete potřebovat peníze, jen požádejte o jejich zaslání. Protože je vše předjednané, bude převod okamžitý. Takto můžete vyčerpat celý Ferratum Credit naráz, nebo si ho nechat zasílat postupně.“

Ferratum Bank má po celém světě už okolo 2,5 milionů klientů. Zařaďte se mezi ně i vy – využijte buď tradiční mikropůjčky, nebo flexibilní úvěr Ferratum Credit nabízející výhodné měsíční splátky.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +