Půjčky ihned do 1 minuty na účet

Půjčky ihned na účet

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Půjčky ihned spolehlivě od Ferratum Bank

Půjčky ihned na směnku, od soukromníka…

Každý může občas potřebovat půjčku, důležité je však prověřit jejího poskytovatele.
Pozor zejména na falešné směnky a podpisy prázdných papírů, což se bohužel často děje i mezi příbuznými. Potenciálně rizikové jsou půjčky ihned na ruku, sms půjčky bez registru poskytované úplně každému a podobně. Směnečné podvody a další lichvy už připravily nejednoho nešťastníka i o střechu nad hlavou. 

Půjčky ihned – online a bezpečně od Ferratum Bank

Půjčky Ferratum Bank získáte rychle a bezpečně. Žádosti schvalujeme do 10 minut v nonstop režimu. Půjčujeme od 500 do 20 000 Kč a po schválení posíláme peníze ihned na účet. Nebo můžete využít Ferratum Credit – flexibilní úvěr až 80 000 Kč, který máte k dispozici kdykoliv. Vše samozřejmě online.

Bezpečná rychlá půjčka, moderní Ferratum Credit

Půjčka Ferratum Bank je na finančním trhu již od roku 2005 a od té doby pomohla už více než dvěma milionům klientů ve více než dvou desítkách zemí světa.
Rychlá půjčka Ferratum Bank vám umožní získat až 10 000 Kč před výplatou. Pro nové klienty je tu navíc půjčka zdarma – ihned na účet až 9 000 Kč na 30 dní. Vrátíte jen tu sumu, kterou jste si půjčili.
Toužíte mít peníze kdykoliv k dispozici? V tom případě si pořiďte Ferratum Credit, virtuální kreditní kartu, a peníze převádějte na váš běžný účet podle potřeby.

Další informace o půjčce Ferratum

Ferratum Bank má od svého vzniku jasnou vizi – poskytovat férové rychlé krátkodobé půjčky před výplatou a maximálně omezit administrativu. Postupně zavádí další finanční produkty. Výhodou je, že Ferratum posílá peníze ihned po schválení půjčky na váš účet.  

Náš úspěch spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení,“ přibližuje Jorma Jokela, zakladatel Ferratum Bank.

Jeho slova potvrzuje Petr R., drobný podnikatel z Kroměříže, který potřeboval rychlou půjčku bez zástavy a ručitele: „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank 5 000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile byly na můj účet připsány zpožděné platby, částku jsem vrátil s malým navýšením. Vše bylo rychlé a bez průtahů, což oceňuji.“

Ferratum poskytuje půjčky ihned i svobodným matkám. Paní Jana ze Šumperka využila Ferratum první půjčku zdarma – potřebovala 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru. Do 15 dnů po výplatě tisícovku vrátila a pochvalovala si okamžité vyřízení půjčky bez papírování.

Také v rodinách s velkým provozem se občas nečekané výdaje řeší půjčkami. Paní Jana N. z Olomouce popisuje: „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tyto praktické půjčky ihned na účet jsou pro nás mnohem lepší než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel.“

Podmínky úvěru Ferratum Credit popisuje na základě vlastní zkušenosti pan Stanislav K. z Ostravy: „Jednoduše si zvolíte potřebnou výši rezervy od 2 500 Kč do 80 000 Kč, která je po schválení pro vás připravená. Jakmile budete potřebovat peníze, jen požádejte o jejich zaslání. Protože je vše předjednané, bude převod okamžitý. Takto můžete vyčerpat celý Ferratum Credit naráz, nebo si ho nechat zasílat postupně.“

Ferratum Bank má po celém světě už okolo 2,5 milionů klientů. Zařaďte se mezi ně i vy – využijte buď tradiční mikropůjčky, nebo flexibilní úvěr Ferratum Credit nabízející výhodné měsíční splátky.