Půjčky bez registru ihned

Online žádost
o půjčku ihned
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Půjčky bez registru – půjčky pro spolehlivé.

Půjčky bez registru – pro každého, kdo zodpovědně splácí

Pro všechny klienty s dobrou úvěrovou historií je připravena půjčka bez registru. Vyřídíte ji ihned a diskrétně – nikdo ve vašem okolí o nich nemusí vědět. Důležité je pouze včasné splácení. 

Ihned na účet až 10 000 Kč a další výhody pro spolehlivé

Zákaznický servis Ferratum Bank, který pracuje v nonstop režimu, vám zašle peníze po schválení rychlé půjčky ihned na účet. Díky možnostem online prostředí se skutečně jedná o pouhé minuty. Získejte od banky Ferratum 500 Kč až 20 000 Kč na 7 až 45 dní (s možností prodloužení splatnosti až o 60 dnů).

Jste-li nový klient, máte dokonce první online půjčku zdarma – až do výše 9 000 Kč, až na 30 dní (vrátíte stejnou částku, jakou jste si půjčili).

Další výhody získáte, pokud žádáte o půjčku opakovaně. Ferratum Bank vám totiž umožní čerpat vyšší částku, protože už jste pro ni důvěryhodný klient a předpokládá, že následující půjčku splatíte stejně spolehlivě jako tu předchozí. 
A to ještě není všechno – je-li vám alespoň 21 let, můžete si zařídit produkt Ferratum Credit na bázi kontokorentu. Stačí pár kliknutí a spolehlivé krátkodobé půjčky se pro vás stanou realitou. Budete je moci převádět na svůj běžný účet ihned, kdykoliv si vzpomenete, bez zdržování, které způsobuje prověřování registru.

Další informace o krátkodobé půjčce Ferratum Bank

Ferratum Bank má od svého vzniku ve Finsku roku 2005 stejné zaměření – poskytuje férové rychlé krátkodobé půjčky s minimální administrativou. Postupně zavádí další finanční produkty s množstvím výhod pro ověřené klienty. Od pondělí až do neděle, 24 hodin denně, Ferratum Bank posílá peníze ihned po schválení půjčky na váš účet.  

Ferratum Bank obsluhuje celosvětově už okolo 2,5 milionů klientů, i na náročných trzích, například německém, francouzském, britském a nizozemském. Podle finančních odborníků patří půjčky Ferratum mezi nejznámější a nejlépe ověřené půjčky ihned odesílané na účet.

Také rodina N. z Olomouce využívá pro opakované půjčky bez registru nový produkt Ferratum Credit. „Naposledy jsme si z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 5 000 Kč a do měsíce je jednorázově vrátili s malým navýšením. Tyto praktické půjčky ihned na účet jsou pro nás mnohem lepší než dřívější nepříjemné půjčování od rodiny a přátel,“ uvádí paní Jana N. Další klientka doporučuje Ferratum Credit všem, kteří chtějí mít kdykoli dostupnou finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent.

Kterou online půjčku Ferratum vybrat?

Když vše shrneme, Ferratum Bank vám nabízí 3 základní půjčky – všechny online:

  1. Rychlou půjčku Ferratum Micro od 500 do 20 000 Kč na 7 až 45 dní, poprvé zdarma až do 9 000 Kč na 30 dní, jejíž splatnost lze prodloužit až o 60 dnů.
  2. Ferratum Credit, úvěr do 80 000 Kč, který umožňuje opakované půjčky ihned převáděné na účet, pro ověřené klienty bez registru.
  3. Ferratum Plus, půjčku pro spolehlivé klienty do 25 000 Kč splatnou do 1 roku. Má pevně stanovené splátky a do 15 000 Kč je bez doložení příjmu.

Hana S. ze zákaznického servisu Ferratum Bank doporučuje Ferratum Credit: „Stačí, když si v bance nastavíte kredit od 2 500 Kč do 80 000 Kč, a pak už o půjčky s výhodnějšími podmínkami žádáte opakovaně a mnohem snadněj, bez registru. Máte trvale k dispozici služby podobné kontokorentu, přičemž si u nás nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti mikropůjčkám ušetříte až 33 %.“