Půjčky bez registru a poplatku spolehlivě

Žádost o půjčku
bez poplatku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

 

Půjčky bez registru a poplatku – pro zodpovědné klienty

Každý, kdo má dobrou úvěrovou historii, může využít půjčky bez registru a Solusu. Ferratum Bank přímo půjčky bez registru nenabízí, v rámci ochrany klientů posuzuje jejich schopnost splácet a chrání je tak před pádem do dluhové pasti. 

Rychlé půjčky bez poplatku vyřídíte snadno a diskrétně online. Podstatné je pouze včasné splácení.

První půjčka pro nové klienty je dokonce bez úroku i bez poplatku. Můžete si vypůjčit až 9 000 Kč, až na 30 dní, přičemž vrátíte stejnou částku, jakou jste si půjčili. Žádejte ihned online!

Vypůjčte si 5 000 i 10 000 Kč – bez zástavy

Zákaznický servis Ferratum Bank, který pracuje v nepřetržitém režimu, vám zašle peníze po schválení půjčky ihned na účet – bez zástavy a bez vstupního poplatku.

Žádost vyřídíte snadno online a můžete získat 500 Kč až 20 000 Kč na 7 až 45 dní (s možností prodloužení splatnosti půjčky až o 60 dnů).

Pokud jste dovršili 19 let, můžete si sjednat také úvěr Ferratum Credit na bázi kontokorentu až do výše 35 000 Kč, který je výhodnější než krátkodobé půjčky. Jako stálý klient si pak posíláte peníze na svůj běžný účet ihned, jakmile je potřebujete, bez zdržování s prověřováním příjmu a registru. Půjčku Ferratum Credit splatíte buď jednorázově, nebo formou minimálních měsíčních splátek. Veškeré podmínky znáte předem a kdyby bylo něco nejasného, kontaktujte zákaznický servis.

Další informace o rychlé půjčce od banky Ferratum

Ferratum Bank má od svého vzniku ve Finsku roku 2005 stejný záměr – poskytuje férové rychlé online půjčky bez zástavy a také bez byrokracie. Postupně zavádí další finanční produkty s řadou výhod pro ověřené klienty.

Celý týden včetně víkendů, 24 hodin denně, Ferratum posílá peníze ihned po schválení půjčky na váš účet. Staňte se i vy jedním ze spokojených klientů Ferratum, kterých je na světě už okolo 2,5 milionů.

Uvádíme několik zkušeností českých klientů:

„Naše domácnost má zařízený kredit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a tak se nám úvěr občas hodí na materiál v akci nebo na řemeslníka. Servis Ferratum Bank funguje i v neděli a je velmi rychlý. Nikdo už nás neprověřuje v registrech a všechny poplatky nám vždy jasně ukáže úvěrová kalkulačka,“ líčí paní Marcela.

 „Zařídila jsem si kontokorent Ferratum Credit s limitem 40 000 Kč. Zatím jsem z úvěrového účtu nečerpala, ale předpokládám, že mě v případě náhlých finančních problémů ihned zachrání,“ uvádí paní Ivana.

„Občas doma před výplatou nevyjdeme s penězi. Když jsme na internetu hledali, která půjčka by pro nás byla nejvýhodnější, padla nám do oka nabídka Ferratum Bank,“ popisuje paní Jana. „Zaujaly nás dobré reference, tak jsme si zařídili Ferratum Credit. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Tentokrát to nebyla finanční nouze, ale touha manžela po nové televizi, aby si mohl lépe užít mistrovství světa v hokeji. Vypůjčili jsme si 17 000 Kč a za 28 dní vrátili stejnou částku, protože jako noví klienti jsme měli první půjčku zdarma. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas.“

Ferratum Bank využívá také pan Radek, který přibližuje: „Hledal jsem možnosti dlouhodobější půjčky bez registrů a poplatků navíc. Prošel jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky předem, jinde zaslat drahou sms. Nakonec jsem jako nejlepší vyhodnotil půjčku od Ferratum Bank. Půjčil jsem si 3000 Kč na 14 dní. Vše bylo na jedničku, jsem spokojený."

Ke klientským recenzím dodává paní Hana ze zákaznického servisu Ferratum Bank: „Stačí, když si v bance nastavíte kredit od 2500 Kč do 50 000 Kč a můžete si brát půjčky. Pokud spolehlivě splácíte, máte už další půjčky online bez registru. Využíváte služby podobné kontokorentu, přičemž si u nás nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti mikropůjčkám ušetříte až 33 %.

Pokud si zrovna nepůjčujete, máte Ferratum Credit bez poplatku

Spolehlivé půjčky od Ferratum Bank mohou dostat ze šlamastyky i vás. Z úvěrového účtu Ferratum Credit si lze poprvé vypůjčit až 50 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem (kolik si půjčíte – tolik vrátíte). A pak už ho máte k dispozici pro opakované komfortní půjčky bez registru a poplatků navíc (když třeba potřebujete změnit splátkový režim). A bezplatné je i vedení úvěrového účtu Ferratum Credit v období, kdy z něho nečerpáte žádné půjčky.

Dopřejte si doma či ve firmě výhodné opakované půjčky Ferratum Credit, které sjednáte jednoduše přímo zde.