Půjčky bez potvrzení příjmu

Žádost o půjčku
ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Rychlé půjčky bez doložení příjmu? Sázejte raději na serióznost.

Vítaná pomoc: Půjčka bez poplatků!

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu jsou ideální pro každého, kdo nechce prokazovat bance nebo finančním společnostem detaily o svých příjmech. Tak mohou třeba i penzisté, drobní podnikatelé nebo osoby na rodičovské dovolené získat prostředky, které potřebují. Získání financí tak je na první pohled jednoduché. Má však svá úskalí, především vyšší úrokovou sazbu, kterou společnosti kompenzují riziko s nesplácením úvěrů.

Alternativou půjček bez doloežní příjmů je pak rychlá půjčka Ferratum Bank, nebo její další produkty, zejména Ferratum Credit.

Rychlé půjčky online bez obav

Nemusíte se ovšem obvykle bát, že rychlá půjčka obsahuje nějaké skryté úroky či poplatky. Vše je férové a bez zbytečných průtahů. Půjčku získáte hned po odeslání online žádosti. Peníze vám budou odeslány na účet do 1 minuty od schválení půjčky.

Doba splatnosti rychlé půjčky

Každý klient si u nás může vybrat, jak dlouho bude jeho půjčka splácena. Tato doba se pohybuje od jednoho týdne až do měsíce a půl a je pouze na každém z vás, jaký časový horizont zvolíte. Pokud nastanou při splácení nenadálé potíže, až dvakrát můžete požádat o prodloužení splátkové lhůty, vždy o 30 dní.

Co když splatím půjčku dříve?

Chcete, aby byla vaše půjčka splacena před termínem? Bez obav! Vše můžete splatit ještě před koncem splátkového období, ale nezmění se vám samotný poplatek za půjčku. Přímo s penězi vám také zašleme fakturu, kde naleznete všechny důležité symboly pro platbu. Pokud fakturu neobdržíte, obraťte se na zákaznickou linku.

Jaké jsou podmínky pro získání rychlé půjčky Ferratum?

Je vám méně než 21 let nebo více než 85 let? Bohužel vám půjčku bez potvrzení příjmu poskytnout nemůžeme. Půjčky online bez doložení příjmu jsou zapovězeny i těm, kteří u naší společnosti splácejí nějakou předchozí půjčku. Jakmile své závazky vyrovnáte, otevřou se vám dveře k řadě moderních finančních produktů Ferratum, společnosti s tradicí od roku 2005.

Půjčka (bohužel nemůžeme slíbít, že bude bez doložení příjmu) je tak dostupná všem zodpovědným klientům Ferratum Bank. Pokud řešíte jakýkoliv problém, není nic jednoduššího než zavolat na zákaznickou linku, jejímž prostřednictvím vám s čímkoliv ochotně pomůžeme.

Zajímejte se také o produkt Ferratum Credit, z něhož lze čerpat půjčky opakovaně. Podstatné je u něho spolehlivé splácení, nikoliv opakované dokládání příjmu nebo jiné „papíry“. Všechny úkony zařídíte v online prostředí, bez osobních návštěv banky.

Ferratum Credit: opakované půjčky bez potvrzení příjmu

Ferratum Credit vám umožní opakované půjčky do 80 000 Kč s převodem financí ihned na účet. A pro ověřené klienty jsou tyto půjčky online bez potvrzení příjmu a bez registru.

„Ferratum Credit mi už několikrát doslova vytrhl trn z paty, když jsem musel bleskově uhradit některé platby. Doporučil jsem ho už několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvedl pan Oldřich N. Ocenil, že bankovní půjčka Ferratum je mnohem bezpečnější než nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu„Ferratum Bank je jedna z nejlepších společností, která jedná férově,“ doplnil ho další klient, pan Ondřej J.

Produkt se svým charakterem podobá kontokorentu, ale nemusíte mít kvůli němu u Ferratum Bank běžný účet. Svůj Ferratum Credit obsluhujete sami – necháváte si půjčky převádět na účet podle potřeby a bez opakovaných žádostí. Vyhovuje jak domácnostem, tak firmám, které ho využívají k překlenutí krátkodobého nedostatku financí.

Výhodou je, že Ferratum Credit vychází levněji než Micro půjčky (ušetříte až 33 %). A má i jiné přednosti – flexibilní měsíční úhrady, volitelnou dobu splácení nebo platební prázdniny (až dvakrát ročně). K půjčce se váže pouze denní úrok (0,2833 %) a poplatek za čerpání částky (12,5 %). V mezidobí je váš úvěrový účet Ferratum Credit veden zdarma.

Staňte se klientem banky i vy! Ferratum Credit je dostupný přímo z tohoto webu. Jeho poskytovatel, banka Ferratum, má dnes ve 24 zemích světa přes 2,5 milionu zákazníků včetně Němců, Francouzů, Britů či Nizozemců. A to jsou zákazníci, kteří mají na finanční produkty skutečně vysoké nároky.

Rychlé půjčky dnes svazují přísnější pravidla

Bankovní půjčky Ferratum se většinou obejdou bez potvrzení příjmu, jistěže s dodržením zásad zodpovědného půjčování. Vše, co je nutné zjistit, klientům zajišťuje bezpečnost a bezproblémové splácení. V souvislosti s novým zákonem o spotřebitelském úvěru totiž platí přísnější pravidla pro banky i nebankovní společnosti. Nadále mohou působit na trhu pouze s licencí – a tu má Ferratum Bank již léta. Obdržela ji jako první poskytovatel nebankovních půjček v ČR.