Půjčka zdarma až 80 000 Kč na 30 dní

 

AKCE: Ještě jste Ferratum Credit nevyužili? Půjčte si třeba 24.000 Kč s měsíční splátkou od 1650 Kč a úrokem od 5,75%. První půjčka zdarma. Podmínky kampaně najdete zde

Nové poskytování produktů Ferratum Micro a Ferratum Plus bylo ukončeno. Každý zákazník má nyní možnost zažádat si o flexibilní půjčku Ferratum Credit s měsíční úrokovou sazbou od 5,75%.

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Půjčka před výplatou zdarma 2 500 až 80 000 Kč.

Půjčka Ferratum Bank je nyní pro nové klienty zdarma

Tradiční půjčka před výplatou od Ferratum Bank až 80 000 Kč na 30 dní je pro nové klienty zdarma! Zapůjčíme vám až 80 000 Kč bez poplatku a bez ručitele - to je nabídka čím dál oblíbenější flexi půjčku Ferratum Credit na principu kontokorentu, díky které můžete získat až 80 000 Kč na 30 dní s 0% úrokem. 

Půjčka bez poplatků za schválení, bez papírování

Půjčku nabízí Ferratum Bank již 8 let (v ČR dříve jako Ferratum Czech, online a také jako sms půjčka, nebo jako půjčka bez doložení příjmu) a za tu dobu pomohla vyřešit finanční potřeby již více než 2 miliónům klientům ve více než 20 zemích světa. I v České republice je velmi oblíbenou půjčkou před výplatou, schválenou a posílanou ihned na účet žadatele.

Za žádost nebo schválení první půjčky Ferratum Bank nic neplatíte! Co si půjčíte, to také vrátíte. Ani za předčasné splacení vás nečekají sankce. Bez jakýchkoliv poplatků, bez složitého papírování. Stačí pouze vyplnit online žádost přímo na těchto webových stránkách.

Půjčka zdarma - absolutní pohoda

Další informace o půjčce zdarma od Ferratum

Ferratum Bank má od svého vzniku ve Finsku v roce 2005 jasnou vizi – poskytovat férové rychlé půjčky před výplatou. Pro nové klienty má akci – první půjčku zdarma, nyní až 80 000 Kč na 30 dní. Bez poplatků, bez úroků.   
 

První půjčka zdarma je v rámci úvěru Ferratum Credit

Nyní je mezi klienty nejoblíbenější kontokorentní půjčka Ferratum Credit až 80 000 Kč. Je bezúčelová, což znamená, že ji můžete použít na cokoli. Díky tomuto otevřenému úvěrovému účtu je pro vás dostupná opakovaná krátkodobá i delší půjčka na novou televizi, ojetý automobil či na neodkladné platby v domácnosti. Hodila by se vám půjčka na dokoupení vánočních dárků, nábytek či zahradní stroj v akci, nebo se vám znenadání pokazil elektrospotřebič a vy chcete místo něho koupit nový?

Ve všech těchto i dalších případech využijte úvěr Ferratum Credit. Nezáleží na tom, jste-li soukromá osoba, nebo podnikatel. Transparentní podmínky půjček Ferratum jsou platné pro všechny poctivě splácející občany ČR od věku 19 let. Platí se u nich denní úrok ve výši  od 0,1890 %, přičemž je možné i nastavení splátek.

Pokud ještě Ferratum Credit nemáte, rozhodně jděte do akce Poprvé bez úroků. Noví klienti si mohou vypůjčit až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz si půjčíte, tolik bance k dohodnutému datu vrátíte. Například při půjčce 16 000 Kč odešlete za 30 dní zpět zase 16 000 Kč. Teprve od 31. dne se vám začne počítat denní úrok (v uvedeném příkladu činí 45,33 Kč). Měsíční úrok Ferratum Credit se pohybuje již od 5,75%.

Půjčka zdarma bez registru – prostě bez úředního šimla

Jistě vás potěší i to, že Ferratum Credit první půjčka zdarma funguje opakovaně bez registru. Její vyřízení je opravdu velmi rychlé, což potvrzuje pan Daniel: „Nejlepší je půjčka Ferratum Credit, při opakovaném čerpání s výhodami nebankovní půjčky bez registru. Banka Ferratum po vás nevyžaduje poplatky předem, návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů.“

Nenechte si ujít rovněž speciální bankovní akce, průběžně zveřejňované na webových stránkách. Například Platební prázdniny – začněte splácet až za 60 dnů, Půjčka zdarma při splacení do 3 měsíců a další.

Jinde může být byrokracie neboli úřední šiml nepřekonatelný problém – nikoli však ve Ferratum Bank. „Vstřícnost, ochota a ohleduplnost, jakou jsem ještě u žádné společnosti nezažila,“ zhodnotila její služby paní Eliška.

Potřebujete rychlou online půjčku? Neváhejte a obraťte se na Ferratum Bank. I pro vás je zde připravená první půjčka zdarma.