Půjčka první zdarma

Online žádost o první
půjčku zdarma
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Rychlá půjčka první zdarma až do 35 000 Kč

Rychlé půjčky první zdarma jsou dostupné i v bankách

Inzerovaná sms půjčka první zdarma se už pro mnoho lidí stala noční můrou, protože ve skutečnosti zaplatili vysoké doprovodné poplatky za podpis smlouvy nebo za předražené volání, a často se půjčky ani nedočkali.

Přitom je rychlá půjčka první zdarma dostupná i v seriózních bankách – pro všechny klienty s dobrou úvěrovou historií. Vyřídíte ji jednoduše online a ihned po schválení obdržíte na váš účet.

Půjčka první zdarma od Ferratum Bank

Ferratum Bank pracující nonstop vám zašle peníze po schválení půjčky ihned na účet. Získejte od banky Ferratum 500 až 10 000 Kč na 7 až 45 dní a pokud jste nový zákazník, tak i první půjčku zdarma – až do výše 35 000 Kč přes Ferratum Credit, až na 30 dní (vrátíte stejnou částku, jakou jste si půjčili).

Ferratum Bank má celosvětově už více než 2,5 milionů klientů. U nás mezi ně patří i paní Jana, která přibližuje: „Potřebovala jsem 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem tisícovku vrátila. Půjčka byla rychlá a bez papírování.“

Jaké další půjčky poskytuje Ferratum Bank?

Micro půjčka do výplaty první zdarma však není jediný produkt Ferratum Bank.

Klienty oblíbený je Ferratum Credit, úvěr do 35 000 Kč ve stylu kontokorentu, který vám umožní opakované čerpání půjček. Převeďte si kdykoliv na účet tolik peněz, kolik právě potřebujete. Půjčky splácíte najednou nebo dohodnutými měsíčními splátkami. „Zatím jsem nečerpala z povoleného limitu, ale jsem ráda, že mám Ferratum Credit k dispozici,“ popisuje paní Ivana.

A Ferratum Plus je rychlá půjčka pro ověřené zákazníky do 25 000 Kč, kterou lze vyrovnat do 1 roku. Další produkty se připravují, protože Ferratum Bank chce být univerzální mobilní bankou. Udělá vše pro to, aby byly minimálně tak úspěšné jako první půjčka zdarma.