Půjčka on-line Ferratum

Žádost o půjčku
ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 60 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 60 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Finská půjčka on-line

Potřebujete půjčit pár tisíc před výplatou? Máte nečekané výdaje? Pokazila se vám pračka? Podívejte se, jak získat půjčku on-line rychle a bez doložení příjmů i ručitele.

Co nabízí půjčka on-line?

Naše finská půjčka online nabízí finanční hotovost do částky 20.000,- Kč s dobou splatnosti 7 až 45 dní. Vyberte si, jakou finanční částku potřebujete a jak dlouho chcete splácet podle toho, jak vám to vyhovuje. Po nastavení vidíte ihned, jaký bude poplatek za vaši půjčku on-line. 

Jaké jsou výhody naší půjčky on-line?

Jednoduchá on-line žádost – Svou žádost pošlete přes SMS zprávu nebo vyplňte on-line formulář.

Bez ručení nebo zástavy – Nemusíte dokazovat příjmy ani žádného ručitele.

Rychlé vyřízení – Po odeslání půjčky on-line můžete čekat odpověď se schválením půjčky od zákaznického centra do 10 minut, pokud podáváte půjčku v pracovní době zákaznického centra.

Finanční hotovost téměř okamžitě – Po schválení půjčky odesíláme hotovost téměř ihned, na bankovním účtu můžete mít hotovost ještě tentýž den. Pokud si zvolíte platbu přes poštovní poukázku, bude doručení trvat maximálně 4 dny.

Prodloužení půjčky on-line – Termín splatnosti půjčky si můžete prodloužit celkem 2x. Stačí jen požádat o prodloužení půjčky a zaplatit poplatek ve výši 15% z vypůjčené částky a splatnost se vám prodlouží o 15 dní.

Další informace o půjčkách on-line

Bezpečné a seriózní půjčky online nabízí Ferratum Bank již od roku 2005 (mateřská společnost Ferratum začala nabízet půjčky ve Finsku), nyní je nabízí ve více než 20 zemích světa, v České republice od roku 2009 jako Ferratum Czech. Dnes již jako Ferratum Bank se zákonným dohledem bankovního orgánu EU. Online zřídíte krátkodobou půjčku i Ferratum Credit, produkt na bázi kontokorentu. 

Ferratum Credit – flexibilní půjčka on-line

Flexibilní půjčka on-line Ferratum Credit má jednoduchá pravidla. Nastavíte si kredit 2500 až 35 000 Kč, a pak jen požádáte klientský servis Ferratum Bank o převod potřebné částky na váš účet. Do dvou týdnů obdržíte fakturu s povinnou minimální měsíční splátkou a dalšími údaji, které se vztahují k vašemu úvěrovému účtu Ferratum Credit. Faktura je dostupná i v internetovém klientském účtu. Splátky opakovaných on-line půjček nastavujete sami podle vašich možností (počítejte s minimální měsíční splátkou 12,5 % z aktuálně dlužné částky).

On-line půjčka Ferratum Credit je výhodná i tím, že pokud zrovna peníze nečerpáte, máte je po ruce bez poplatků za vedení úvěrového účtu. „Ferratum Credit vychází levněji než krátkodobé mikropůjčky. Už jsem ho doporučil několika známým a zatím byli všichni spokojení, stejně jako já,“ uvádí jeden z klientů, pan Oldřich.

Manželé N. z Olomouce využili Ferratum Credit třikrát po sobě při opravách bytu. „První měsíc to byla půjčka 5000 Kč, druhý 7500 Kč a naposledy dokonce 30 000 Kč na novou podlahu,“ uvedli. „Všechny tři on-line půjčky však byly krátkodobé – po výplatách jsme je vždy vyrovnali, takže poplatky zůstaly nízké. A protože jsme materiál kupovali v akcích, vyplatil se i se započtením nákladů půjček.“

„Spolehlivá půjčka on-line ihned připsaná na účet. Už druhý rok čerpám půjčky na mateřské dovolené od Ferratum Bank,“ připojuje se paní Lucie.

Vyzkoušejte výhody pohotové kontokorentní on-line půjčky Ferratum Credit i vy. Jako nový klient máte první půjčku zdarma: až 35 000 Kč až na 30 dnů bez úroků.

On-line půjčka Ferratum pomáhá statisícům klientů z celého světa

Ferratum Bank má v dnešní době přes 2,5 milionu klientů včetně náročných Britů, Francouzů, Němců či Nizozemců. Bezpečné bankovní on-line půjčky před výplatou, které vystřídaly někdejší nebankovní půjčky, jsou dostupné i klientům s nízkými příjmy včetně penzistů, nezaměstnaných, studentů či rodičů na mateřské. Ferratum Bank je první nebankovní společností s bankovní licencí na našem finančním trhu a důvěřují jí klienti i nezávislí finanční poradci.

Půjčka on-line Ferratum se dá zařídit jednoduše přímo na těchto stránkách.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +