Půjčka ihned na váš účet

Online žádost o půjčku
ihned na účet
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Půjčka ihned – první zdarma od Ferratum Bank.

Půjčka ihned na účet – vymoženost 21. století

Půjčka odeslaná na účet do 1 minuty po schválení je vymoženost 21. století. Dříve byly tak rychlé jen půjčky na ruku, které však rozhodně nezískal každý zájemce.
Najít zodpovědného poskytovatele, který staví na první místo vaši bezpečnost a schopnost splácet, je ovšem stejně důležité i dnes. Na trhu se pořád vyskytují sms půjčky ihned bez registru, bez doložení příjmu, často je ale charakterizují extrémní úroky a nejasné podmínky. Proto se vyplatí využít služeb seriózní banky, která je moderní a posílá půjčky ihned na účet.

Rychlá půjčka – první zdarma od Ferratum

Rychlá půjčka vám pomůže z krátkodobých finančních nesnází. První půjčka od Ferratum Bank, světového lídra v poskytování malých půjček, je navíc dostupná zdarma. Poprvé tedy neplatíte poplatky ani úroky, přičemž se dostáváte do péče spolehlivé bankovní instituce.
Ferratum vyřizuje žádosti klientů 7 dní v týdnu / 24 hodin denně a peníze vám převede ihned na účet – do 1 minuty od schválení půjčky. Maximálně omezuje administrativu, většinou stačí doklad totožnosti, věk 21 až 85 let a vyrovnané předchozí půjčky u Ferratum Bank. Vše zde vyřídíte online nebo přes mobil. 

Další informace o půjčce od Ferratum Bank

Ferratum Bank odesílá půjčky ihned na účty klientů v mnoha zemích světa. Prvními produkty byly rychlé půjčky zvané finské. Nová půjčka od Ferratum představuje 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní s možností dvojího prodloužení splatnosti, vždy o 30 dnů. Banka nabízí i nový produkt Ferratum Credit, z něhož si peníze na běžný účet převádíte sami dle potřeby.

K dispozici jsou 3 základní produkty:

  1. Půjčka ihned Ferratum Micro od 500 do 20 000 Kč na 7 až 45 dní, poprvé zdarma až do 9 000 Kč na 30 dní.
  2. Ferratum Credit, půjčka ihned na účet do 80 000 Kč na způsob kontokorentu.
  3. Ferratum Plus, úvěr pro spolehlivé klienty do 25 000 Kč se splatností do 1 roku.

Ferratum Credit – půjčka stvořená dle potřeb klientů

Zastavme se u produktu Ferratum Credit, což je půjčka ihned na účet populární díky dobrým podmínkám a snadné obsluze. Stačí, když si u Ferratum Bank nastavíte kredit od 2 500 Kč do 80 000 Kč, a pak už o půjčky s výhodnějšími podmínkami žádáte opakovaně a mnohem jednodušeji. K dispozici tak máte produkt podobný kontokorentu, přičemž si u Ferratum Bank nemusíte zřizovat běžný účet. A oproti tradičním krátkodobým půjčkám ušetříte až 33 %.

Půjčka ihned Ferratum Credit funguje tak, že měsíčně odesíláte na splátky domluvený minimální finanční obnos (úrok je pouze 0,2833 % denně), nebo i více financí podle vašeho rozhodnutí. K tomu se připočte jednorázový poplatek 12,5 % za každé čerpání. Můžete také půjčku splatit celou i s úroky a mít Ferratum Credit opět kompletní. Navíc, pokud Ferratum Credit zrovna nevyužíváte, nebo máte aktuální půjčku vyrovnanou, neplatíte žádný poplatek za vedení účtu.

Půjčovat si můžete ihned po schválení limitu. A nenadálé výdaje vás už nerozhodí. „Ferratum Credit jsem doporučil několika známým a zatím byli všichni moc spokojení, stejně jako já,“ uvádí pan Oldřich z Pardubic.

Také pan Jan z Plzně využil služeb Ferratum Bank: „Potřeboval jsem 3 500 Kč na doplatek energií a banka Ferratum mi poskytla půjčku ihned. Do 10 dnů po výplatě jsem peníze vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo rychle a bez papírování.“

S částkou 80 000 Kč uskutečníte i větší záměry

Sympatické je, že díky solidní výši půjčky Ferratum Credit uskutečníte i větší záměry. Půjčka ihned na účet ve výši až 80 000 Kč, kterou zařídíte kdykoliv online, vám umožní podniknout mnohé – vybavit domácnost, zahradu, pořídit si nový šatník, dopřát si dovolenou… Ferratum Bank nemusíte dokládat účel půjčky – jen dodržujte dohodnuté termíny splátek. Díky tomu se v budoucnu v jakékoli situaci obejdete bez registrů.