Půjčka bez potvrzení příjmu

Žádost o půjčku
bez potvrzení příjmu
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Rychlá půjčka bez potvrzení příjmů od Ferratum Bank

Pomocí v nouzi jsou půjčky bez potvrzení příjmů

Půjčka bez potvrzení o příjmu je pomocí pro každého, kdo nechce prokazovat bance nebo finančním společnostem detaily o svých příjmech. Díky ní mohou třeba i penzisté, drobní podnikatelé nebo maminky na mateřské získat prostředky, které potřebují. Získat půjčku nebylo nikdy snazší.

Nemusíte mít obavy, že půjčka bez potvrzení příjmu zahrnuje nějaké skryté úroky či poplatky. Vše je férové a bez zdržování. Půjčku získáte ihned po odeslání online žádosti a jejím schválení.

Informace ohledně splatnosti rychlé půjčky

Jak dlouho bude půjčka bez potvrzení příjmů splácena, je na každém klientovi. Pohybuje se od jednoho týdne až do měsíce a půl a je pouze vás, jaký časový horizont zvolíte. Pokud budete mít jakékoliv potíže, můžete si splatnost půjčky prodloužit až 2× o 30 dní.

Půjčku můžete splatit i před koncem splátkového období, aniž by se vám změnil samotný poplatek za půjčku. Přímo s penězi obdržíte také fakturu, která obsahuje všechny důležité symboly pro platbu. Pokud vám faktura hned nepřijde, kontaktujte zákaznickou linku.

Kdo může získat půjčky Ferratum?

Je vám méně než 21 let, případně více než 85 let? Bohužel vám půjčky bez potvrzení příjmu poskytnout nemůžeme. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou zapovězeny i těm, kteří u společnosti Ferratum splácejí nějakou předchozí půjčku. Jakmile své závazky vyrovnáte, otevřou se vám dveře ke všem moderním finančním produktům Ferratum.

Populární je například úvěr Ferratum Credit, z něhož lze čerpat půjčky opakovaně. Podstatné je u něho spolehlivé splácení, nikoliv potvrzení příjmu nebo jiné „papíry“. Všechny úkony zařídíte přes počítač, bez osobních návštěv banky.