První půjčka zdarma - nyní až 80 000 Kč

Online žádost o
první půjčku zdarma
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Rychlá půjčka první zdarma od Ferratum Bank

Jak získat první půjčku do výplaty zdarma?

Pro nejednoho klienta už byla inzerovaná sms půjčka první zdarma velkým zklamáním, protože musel zaplatit registrační poplatek, případně zatelefonovat na drahou linku, takže ve skutečnosti peníze prodělal a mnohdy se půjčky ani nedočkal.

Nebankovní společnosti už sice budou podléhat přísnějšímu zákonnému dozoru, přesto je lepší obrátit se na seriózní banku.

Pokud poprvé kontaktujete Ferratum Bank a jste ve věku 21–85 let, je zde pro vás připravena první půjčka zdarma – úvěr do 9 000 Kč na 30 dní bez úroků a poplatků, s možností prodloužení až o 60 dnů. Půjčka před výplatou první zdarma vám tak otevře dveře k dalším úvěrům, které Ferratum Bank vyřizuje a odesílá na účty klientů v řádu minut v nonstop režimu, 24 hodin denně.

Půjčka před výplatou první zdarma a pak až 80 000 Kč

Půjčka před výplatou Ferratum už pomohla více než 2 milionům klientů ve více než 20 zemích světa, a noví stále přibývají. Spolehlivost klientského servisu posoudíte právě díky první půjčce zdarma.

Vaše půjčka do výplaty pak může činit 500 Kč až 10 000 Kč. Není vyžadován ručitel, obejdete se bez zástavy. Postačí vaše základní osobní a kontaktní údaje, abychom ověřili věk nad 18 let a vyloučili klienty, kteří už úvěr Ferratum čerpají. Všichni ostatní mohou využít rychlé půjčky před výplatou vyřizované komfortně online.

Více informací o rychlé půjčce, první zdarma

Společnost Ferratum vešla do povědomí Čechů prostřednictvím půjček do výplaty, které neustále vylepšuje už od roku 2005. I dnes je v čele inzerce půjček zdarma, už jako banka Ferratum.

Kromě první půjčky zdarma je populární také produkt Ferratum Credit, který umožňuje převádění finančních prostředků podle potřeb klientů, volbu termínu splácení i opětovné čerpání. Všechny půjčky Ferratum jsou bezúčelové, což znamená, že nemusíte dokládat, na jaký účel jste je využili. Může to být doplatek energie stejně jako nákup oblečení nebo last minute dovolené. 

Půjčka do výplaty první zdarma může být i vaše, a to až do výše 80 000 Kč! Neváhejte a vyřiďte si ji ještě dnes prostřednictvím jednoduchého formuláře na tomto webu.

3 příklady využití první půjčky zdarma

První půjčka zdarma pomohla například paní Olze z Valašského Meziříčí při úhradě last minute zájezdu. Hledala nejlevnější půjčku a narazila na Ferratum Bank, kde si vypůjčila 4000 Kč na 22 dní. „Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“

Také podnikateli Petrovi z Kroměříže se hodila Ferratum první půjčka zdarma. Ocenil ji jako rychlou půjčku bez zástavy a ručitele, vyřízenou ihned. „Půjčil jsem si ve Ferratum Bank poprvé, konkrétně 5000 Kč na nákup nové tiskárny a spotřebního materiálu. Jakmile byly na můj účet připsány zpožděné platby, tutéž částku jsem vrátil. Vše bylo rychlé a bez papírování, což oceňuji, protože ne každá banka je k podnikatelům takto vstřícná.“

I pro pana Ivana byla první půjčka zdarma dobrým řešením akutního nedostatku finančních prostředků. Svou situaci popsal takto: „Potřeboval jsem před výplatou 2000 Kč na doplatek elektřiny a Ferratum mi napoprvé půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo bez papírování a zdržování.“

První půjčka Ferratum Credit: nyní až 80 000 Kč zdarma

Klienti si dnes nejčastěji vybírají produkt Ferratum Credit ve stylu kontokorentu, až do výše 80 000 Kč, který vychází levněji než tradiční půjčky Ferratum. Jeho výhodou je flexibilita – můžete splatit celou vypůjčenou částku naráz, ale také využít možnosti domluvených měsíčních splátek bez navýšení nákladů na půjčku. Oproti Micro půjčkám ušetříte až třetinu nákladů. A jsou tu i další výhody, například platební prázdniny až 2× ročně.

„Ferratum Credit je ideální finanční rezerva pro ty, kteří nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Jsem ráda, že ji mám zařízenou. Výhodou je i to, že když zrovna půjčku nečerpám, neplatím žádné poplatky,“ přibližuje produkt paní Jana z Brna.

První čerpání z úvěrového účtu Ferratum Credit je nyní mimořádně výhodné. Napoprvé je pro vás připraveno až 80 000 Kč zdarma, tedy bez poplatku za čerpání a s úrokem 0 % na 30 dnů. Využijte této akce a sjednejte si Ferratum Credit co nejdříve! Třeba ihned přímo na tomto webu.