Peníze ihned

 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Moderní bankovní úvěry – peníze ihned na účet!

Dopřejte si peníze ihned na váš účet od moderní banky

Moderní bankovní půjčky sjednáte a obsloužíte 100% online. Nejoblíbenější je půjčka na způsob kontokorentu, která umožňuje spolehlivým klientům opakované půjčky bez doložení příjmu a bez registru. Dnes už opravdu nemusíte chodit na pobočku a skenovat haldy dokumentů.

Peníze ihned na účet, jakmile je budete potřebovat, vám zajistí Ferratum Credit, který přibližuje pracovnice klientského centra Ferratum Bank: „V bance si jednoduše online nastavíte kredit od 2500 Kč do 80 000 Kč, a po jeho schválení požádáte o peníze ihned na účet. Pokud spolehlivě splácíte půjčky, jejichž výši určujete sami, obejdete se následně bez registru. Máte neustále po ruce obdobu kontokorentu, přičemž si ve Ferratum Bank nemusíte zřizovat běžný účet. Navíc oproti Micro půjčkám ušetříte až 33 %.“

Ferratum Credit – půjčky bez čekání

K zařízení půjčky Ferratum Credit vám stačí české občanství, věk 19 až 85 let a vyrovnané předchozí závazky vůči Ferratum Bank. Jako příloha k internetové žádosti o půjčku Ferratum Credit jsou vyžadovány jen základní doklady a vše vybavíte online. Ferratum Bank nabízí peníze ihned i o víkendu.

Rychlé vyřízení půjčky potvrzuje například pan Jan ze středních Čech: „Potřeboval jsem 3500 Kč na doplatek energií a od Ferratum Bank mi přišly peníze hned na můj běžný účet. Do 10 dnů po výplatě jsem je vrátil s malým navýšením. Vše bylo plynulé a bez papírování.“

„Vítám, že u půjčky Ferratum jsou všechny podmínky jasně dané. Jsem ráda, že mám Ferratum Credit k dispozici jako finanční rezervu,“ uvedla paní Dagmar, která má špatné zkušenosti s sms půjčkou nabízející peníze ihned na ruku, ale s nadměrnými úroky.

I v bance se většinou obejdete bez doložení příjmů, pochopitelně s dodržením zásad zodpovědného půjčování. Banka zjišťuje nutné údaje v souvislosti s vaší bezpečností a schopností splácet půjčky. Řídí se zákonem o spotřebitelském úvěru, závazným pro všechny bankovní i nebankovní subjekty. 

 

I první půjčka Ferratum Credit je zdarma – až 80 000 Kč na 30 dní

Kromě běžných Micro půjček prvních zdarma je nyní pro nové klienty bezplatné i první čerpání z praktického kontokorentního úvěrového účtu Ferratum Credit. Jak to vypadá v praxi? Například při půjčce 8000 Kč vrátíte za 30 dnů zase 8000 Kč. Až od 31. dne se vám začne počítat denní úrok 0,2833 %. Při půjčce 8000 Kč činí denní úroky 22,66 Kč. Při běžném čerpání po bezúročném období je měsíční úroková sazba již od 5,75%.

Splátky úvěru Ferratum Credit nastavujete sami, ale každý měsíc je třeba uhradit alespoň minimum, 12,5 % z momentální dlužné částky. U půjčky do výše 6000 Kč stačí splácet jen tisícovku měsíčně. Můžete také kdykoli vyrovnat celý dluh nebo poukázat vyšší splátku (bez dodatečných poplatků) a tím si navýšit částku, která je dostupná pro opětovné čerpání a snížit celkovou dlužnou částku.

Peníze ihned online u počítače

Ferratum Credit je snadný způsob, jak mít v případě potřeby peníze ihned k dispozici. Je ideální pro opakované půjčky bez průtahů, ověřování registrů a příjmů. Kdo půjčí peníze hned? No přeci moderní a pružná banka.

Služby vyzkoušela také paní Jana, která popsala: „Občas doma před výplatou nevyjdeme s penězi. Když jsme na internetu hledali, která půjčka by pro nás byla nejvýhodnější, padla nám do oka nabídka Ferratum Bank. Zaujaly nás dobré reference, tak jsme si zařídili Ferratum Credit. První půjčka na sebe nenechala dlouho čekat. Tentokrát to nebyla finanční nouze, ale touha manžela po nové televizi, aby si mohl lépe užít mistrovství světa v hokeji. Vypůjčili jsme si 17 000 Kč a za 28 dní vrátili stejnou částku, protože jako noví klienti jsme měli první půjčku zdarma. Na Ferratum Bank se určitě obrátíme zas.“

Pokud máte stálé a dostatečné příjmy, nemusíte se půjčky v rozumné výši obávat ani vy. Podmínkou je samozřejmě zodpovědné půjčování, které nezpůsobí vaše trvalé zadlužování a nezatíží extrémně rodinný rozpočet. Jednoduše řečeno, každou půjčku je třeba dobře zvážit a poté ji zodpovědně splácet. Pozor si dávejte na lichváře, kteří vám slíbí cokoliv a neprověřují vaši finanční situaci.

Banka Ferratum obsluhuje i náročné světové trhy

Banka Ferratum byla prvním nebankovním poskytovatelem půjček, který v ČR získal bankovní licenci. Dnes má celosvětově zhruba 2,5 milionů klientů a obsluhuje i náročné trhy, například francouzský, nizozemský, německý, britský. Podle nezávislých finančních expertů náleží půjčky Ferratum mezi nejlépe ověřené a banka skutečně odesílá peníze ihned na účty klientů.

 „Very good… Zkuste to! Všechno zařídíte přes internet, nemusíte nikam chodit ani zvát agenty domů,“ uvádí v recenzi pan Jakub. Vítejte ve Ferratum Bank, do níž vstoupíte přímo z těchto stránek.