Online půjčka ihned na účet

Online žádost o rychlou
půjčku do výplaty
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Online půjčka – rychle od Ferratum Bank.

Online půjčka – rychlé řešení krátkodobého finančního nedostatku

Platba, která nepočká, se většinou vyskytne, když je ještě do výplaty daleko. Řešením takové situace mohou být rychlé půjčky online, například Micro, Plus nebo Credit půjčka ve stylu kontokorentu od Ferratum Bank – banky s výhodami nebankovní společnosti.

Ferratum Credit – online půjčka ve vaší režii

Moderní finanční produkt Ferratum Credit podobný kontokorentu se maximálně přizpůsobí vašim aktuálním finančním potřebám. 
Rychlá online půjčka do výplaty je díky němu komfortní jako ještě nikdy předtím. Ve všední dny i o víkendu, v nonstop režimu, ihned po schválení půjčky převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Je zcela na vás, kdy a v kolika splátkách peníze splatíte. 
Online půjčku tedy můžete vyrovnat jednorázově v plné výši, či zaslat jen minimální splátku. Ferratum Credit je navíc administrativně nenáročný produkt. O půjčku zažádáte rychle, prostřednictvím webového formuláře. Ihned vás kontaktuje zákaznický servis a je-li vše OK, máte požadovaný obnos k dispozici do několika minut. Jistě uvítáte i možnost opakovaných žádostí. Úroky platíte jen při skutečném čerpání peněz z Ferratum Credit, přičemž vedení konta je bezplatné. Měsíční úroková sazba Ferratum Credit je již od 5,75%.

Tato zdarma vedená půjčka online je vám tedy k dispozici kdykoliv.

Další informace o rychlé půjčce od banky Ferratum

Ferratum Bank poskytuje férové online půjčky do výplaty po celém světě. Proslavily ji rychlé půjčky bez doložení příjmu, takzvané finské půjčky. Současná krátkodobá půjčka od Ferratum představuje 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní, s možností prodloužení o 2× 30 dnů. Ferratum Bank svým klientům zaručuje vždy jasné podmínky a seriózní jednání. 

A navíc, první půjčka Ferratum, stejně jako první využití produktu Ferratum Credit, je pro nové klienty zdarma. Napoprvé tedy bance neplatíte žádné úroky ani skryté poplatky.

Online půjčka Ferratum pomohla například paní Olze z Valašského Meziříčí, která potřebovala peníze na zaplacení zájezdu do Toskánska. Protože zbývala už jen poslední místa, musela cestovní kanceláři uhradit plnou cenu zájezdu okamžitě. Do výplaty penze bylo přitom ještě daleko. Paní Olga uvedla: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“

Také pro paní Ilonu z Mohelnice byla online půjčka řešením krátkodobého nedostatku peněz. Paní Ilona se marně pokoušela získat jiné půjčky, až jí sestřenice doporučila Ferratum Bank. „I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno,“ popsala následně rychlý a spolehlivý servis Ferratum.

Klientkou banky je i paní Jana z Brna, které opakovaně pomáhá online půjčka Ferratum Credit. „Určitě ji doporučuji všem, kteří chtějí mít finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent,“ předává své zkušenosti.

Rychlá online půjčka Ferratum – shrnutí v 5 bodech

 

1.Nonstop režim Ferratum úvěrování

Protože Ferratum Bank pracuje nonstop, od pondělí do neděle, 24 hodin denně, nemusíte se ohlížet na pracovní dobu nebo dopravní dostupnost vašeho věřitele. Když se obrátíte na Ferratum Bank, úvěry a všechno okolo nich vyřešíte komfortně z domova, v kterékoli denní nebo noční hodině, přes počítač nebo mobil.

2.Opakované online půjčky až 80 000 Kč

Sjednání populárního kontokorentu Ferratum Credit je jednoduché. Stačí, když si ve Ferratum Bank online nastavíte limit od 2500 do 80 000 Kč a z něho pak čerpáte opakované výhodné půjčky do výplaty (i za jinými účely) bez administrativních průtahů, přičemž první půjčku získáte bezúročně. K tomu máte další bezplatné služby: Vedení účtu, Platební prázdniny a Změnu data splatnosti.

3.Online půjčka pro každého, i na splátky

Opakovaná online půjčka Ferratum Credit s možností splátek se osvědčila jako účinná pomoc i pro živnostníky, studenty, rodiče na mateřské, seniory nebo nezaměstnané, které jiné finanční společnosti mnohdy opomíjejí. Ferratum půjčka je téměř pro každého, stačí být občanem ČR do věku 85 let a bez předchozích závazků vůči této bance.

4.Rychlé a bezproblémové schválení půjčky

Při vyřizování žádosti o půjčku Ferratum většinou vystačíte s vyplněním online formuláře a nahráním kopií obou stran občanského průkazu. „Super. Takto rychlé a snadné schválení jsem opravdu nečekal,“ zhodnotil Ferratum Bank pan Radek. Ani vy se nezdržujte se zbytečným papírováním a vyzkoušejte, jak dobrým řešením je Ferratum online půjčka ihned na účet!

5.Bankovní úvěrové služby „na míru“

Individuální přístup je pro Ferratum Bank samozřejmostí. Tato mezinárodní instituce se vždy snaží najít nejlepší řešení podle aktuální situace konkrétního klienta. Stačí zvolit pro vás nejpříjemnější způsob komunikování a pracovníci banky vám neprodleně pomohou s jakýmkoli dotazem.

Spolehněte se – i na vás čeká Ferratum online půjčka na účet hned a bez papírování. A ještě k tomu poprvé na 30 dní zdarma!