Online půjčka ihned na účet

Online žádost o rychlou
půjčku do výplaty
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Online půjčka – rychle od Ferratum Bank.

Online půjčka – rychlé řešení krátkodobého finančního nedostatku

Platba, která nepočká, se většinou vyskytne, když je ještě do výplaty daleko. Řešením takové situace mohou být rychlé půjčky online, například Micro, Plus nebo Credit půjčka ve stylu kontokorentu od Ferratum Bank – banky s výhodami nebankovní společnosti.

Ferratum Credit – online půjčka ve vaší režii

Moderní finanční produkt Ferratum Credit podobný kontokorentu se maximálně přizpůsobí vašim aktuálním finančním potřebám. 
Rychlá online půjčka do výplaty je díky němu komfortní jako ještě nikdy předtím. Ve všední dny i o víkendu, v nonstop režimu, ihned po schválení půjčky převedeme na váš účet až 80 000 Kč. Je zcela na vás, kdy a v kolika splátkách peníze splatíte. 
Online půjčku tedy můžete vyrovnat jednorázově v plné výši, či zaslat jen minimální splátku. Ferratum Credit je navíc administrativně nenáročný produkt. O půjčku zažádáte rychle, prostřednictvím webového formuláře. Ihned vás kontaktuje zákaznický servis a je-li vše OK, máte požadovaný obnos k dispozici do několika minut. Jistě uvítáte i možnost opakovaných žádostí. Úroky platíte jen při skutečném čerpání peněz z Ferratum Credit, přičemž vedení konta je bezplatné. Měsíční úroková sazba Ferratum Credit je již od 5,75%.

Tato zdarma vedená půjčka online je vám tedy k dispozici kdykoliv.

Další informace o rychlé půjčce od banky Ferratum

Ferratum Bank poskytuje férové online půjčky do výplaty po celém světě. Proslavily ji rychlé půjčky bez doložení příjmu, takzvané finské půjčky. Současná krátkodobá půjčka od Ferratum představuje 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní, s možností prodloužení o 2× 30 dnů. Ferratum Bank svým klientům zaručuje vždy jasné podmínky a seriózní jednání. 

A navíc, první půjčka Ferratum, stejně jako první využití produktu Ferratum Credit, je pro nové klienty zdarma. Napoprvé tedy bance neplatíte žádné úroky ani skryté poplatky.

Online půjčka Ferratum pomohla například paní Olze z Valašského Meziříčí, která potřebovala peníze na zaplacení zájezdu do Toskánska. Protože zbývala už jen poslední místa, musela cestovní kanceláři uhradit plnou cenu zájezdu okamžitě. Do výplaty penze bylo přitom ještě daleko. Paní Olga uvedla: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“

Také pro paní Ilonu z Mohelnice byla online půjčka řešením krátkodobého nedostatku peněz. Paní Ilona se marně pokoušela získat jiné půjčky, až jí sestřenice doporučila Ferratum Bank. „I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno,“ popsala následně rychlý a spolehlivý servis Ferratum.

Klientkou banky je i paní Jana z Brna, které opakovaně pomáhá online půjčka Ferratum Credit. „Určitě ji doporučuji všem, kteří chtějí mít finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent,“ předává své zkušenosti.