O společnosti Ferratum Bank

Potřebujete rychlou půjčku bez ručení? Jsme součástí finanční skupiny Ferratum Group, která se svými pobočkami ve 25 zemích světa pomohla půjčkou už více než 2 milionům spokojených zákazníků.

SMS mikropůjčky

Když peníze potřebujete rychle a celou půjčku vyřídit snadno, není nad SMS půjčku. Abychom se přizpůsobili potřebám klientů, nabízíme půjčku do 10.000 Kč až na 45 dní. K získání půjčky stačí zaslat SMS z vašeho mobilu, nebo podat online žádost. Nic víc nepotřebujete. Půjčíte si snadno a peníze získáte rychle.

Proč si vybrat půjčku od Ferratum Bank

  • půjčíte si až na 45 dní

  • peníze máte už do 1minuty od schválení žádosti

  • půjčka bez ručení

  • snadná žádost z vašeho mobilu

  • za nízký poplatek získáte půjčku do 10.000 Kč

  • splatnost půjčky si můžete celkem 2x prodloužit

  • jste v dobrých rukou přísně regulované banky

Finanční produkty rozvíjíme v závislosti na potřebách klientů. Proto rádi uvítáme vaše návrhy a komentáře k našim zápůjčkám. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Finanční skupina Ferratum Group

Jsme průkopníkem oboru. Skupina Ferratum Group byla v roce 2005 první společností, která začala v Evropě poskytovat mobilní mikropůjčky.

Nyní nás najdete ve 25 zemích, kde jsme pomohli již více než 2 mil. klientům a zaměstnáváme stovky finančních specialistů.

Náš slogan „More than money to everyone“ (Více než peníze pro všechny) je zároveň slibem - rychlé, jednoduché a bezpečné půjčky zákazníkům z celého světa, nezávisle na jejich bydlišti. Půjčky poskytujeme digitálně - přes internet a SMS - abychom zajistili nejvyšší možnou rychlost a přístup k penězům.

Pro naše zákazníky a obchodní partnery jsme důvěryhodnou společností, díky zodpovědným a transparentním službám, profesionálnímu a etickému chování, stejně tak, jako díky rychlým reakcím na potřeby našich zákazníků.

Ferratum Bank p.l.c. je dceřinou společností Ferratum Group, která získala bankovní licenci od Malta Financial Services Authority.

Zákazníci si vybírají bezpečnou půjčku od Ferratum Bank z mnoha důvodů. Využívají výhod bezpečnosti a profesionality banky - a užívají si rychlost, jednoduchost a otevřenost našich nekomplikovaných služeb. Ve většině případů půjčky schvalujeme během pár minut s minimální byrokracií. Náš úspěch spočívá v jednoduchém procesu žádosti o půjčku, rychlém servisu a přísném zabezpečení. A v neposlední řadě tkví v odbornosti našich zaměstnanců, jejichž obětavost, know-how a schopnosti pomáhají udržet zákazníky a získat doporučení na celém světě.

 

Více informací najdete na stránkách www.ferratumgroup.com.

Další kontakty »

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +