Všichni víme, že děti sledují, poslouchají a učí se od svých rodičů a od těch, kteří jsou jim nablízku. Věděli jste ale, že to, jak budou v dospělosti nakládat s penězi je ovlivněno tím, co se naučí v mládí? Zajistěte svým dětem úspěšnou finanční budoucnost tím, že s nimi budete o penězích mluvit.

Léto pomalu končí a to znamená, že je na čase vrátit se zase do normálního režimu. Co můžete udělat proto, abyste narovnali letními útratami zatížený rozpočet a tento podzim naopak ušetřili? Přečtěte si našich sedm tipů, jak ušetřit peníze po náročných letních měsících.

Spoření na důchod je způsob, jak si zajistit vlastní budoucnost tak, abyste se mohli ve volném čase věnovat všem oblíbeným činnostem, které milujete. Je však potřeba zvážit spoustu věcí, které vedou k zajištění pohodlné a finančně kryté budoucnosti. Zjistěte více v našem článku.

Nakupovat online je v dnešní době snadné. Pro spotřebitele jsou nákupy v prostředí internetu o to jednodušší díky pohodlí a velkému výběru. Z druhé strany je tu větší riziko, že utratíte více. Přečtěte si naše tipy a triky pro to, jak ušetřit během online nákupů.

Přátelství je velkou součástí našeho života, od přátelství s kolegy až po celoživotní přátele. Průzkumy zároveň ukazují více a více důvodů pro to, abyste si své přátelé drželi vždy na své straně. A jaké to jsou? Přečtěte si 5 překvapujících výhod přátelství.