Jak se vám líbí představa, že budete sami sobě šéfem? Pro mnoho lidí je to splněný sen. Jestli patříte k nim, zvažte možnost budovat vlastní byznys z domova a naplno si užívat výhod podnikání. Pročtěte si našeho průvodce s 8 způsoby, jak vydělávat peníze z domova, a inspirujte se, jak založit vlastní byznys.

 

UNESCO, mezinárodní odborná organizace OSN pro vědu, výchovu a kulturu, nabízí jeden z nejobsáhlejších seznamů různých míst po celém světě, která stojí za to vidět. Některá z těchto míst jsou od vás vzdálená půl zeměkoule, zatímco některá mohou být blíže, než si myslíte.

Rallycross je rychlostní závod kombinující klasickou rallye a závody na okruhu, který divákům nabízí vzrušující tratě. Auta rallycrossu jsou silnější než ta v F1 a závodníci testují své hranice na tratích, které jsou částečně zpevněné a částečně nezpevněné. Vítěz přitom bere všechno.

Světový den Oceánů připadá na 8. června, a tak pokud zrovna budete někde na pláži, zamyslete se na chvíli nad všemi báječnými věcmi, které oceány přinášejí lidstvu. My pro vás připravili šest zajímavých faktů o oceánech a jejich důležité roli pro Zemi.

Společnosti a obchodníci se často zajímají o psychologii nákupu za účelem maximalizace zisků. Pro vás, jako pro spotřebitele, však znalost této problematiky může být stejně tak prospěšná. Proto, vezmete-li psychologii nakupování v potaz, můžete jednak ušetřit a jednak dělat chytřejší nákupní rozhodnutí.