Páni, je těžké tomu uvěřit, ale vážně už je prosinec a za chvíli budou Vánoce. Nechápejte mě špatně, letošek byl skvělý. Vlastně, když se ohlédnu za uplynulým rokem, uvědomuji, jak moc bylo loni touto dobou vše jinak.

Život je více než cokoli jiného o lidech, které potkáváme, o místech, která navštěvujeme, a vzpomínkách, které si vytváříme. Právě díky vzpomínkám máme pocit, že opravdu žijeme naplno.

Nákupní svátek Black Friday je nejpopulárnější v Americe, odkud také pochází, avšak dnes už ho znají velmi dobře lidé po celém světě. Věděli jste ale, že Cyber Monday pomalu, ale jistě překonává Black Friday jakožto největší nákupní příležitost v roce?

S Black Friday a Vánocemi za dveřmi se dá předpokládat, že během několika následujících týdnů budeme muset sáhnout hlouběji do kapsy. Když ale pomineme dárky, Vánoce i tak patří bezesporu mezi nejdražší období roku. My pro vás ovšem máme pár tipů, jak letos nakupovat chytře a něco ušetřit.

„Každý velký sen začíná snílkem. Mějte vždy na paměti, že v sobě máte sílu, trpělivost a vášeň potřebnou k tomu, abyste se dotkli hvězd a změnili svět.“

„Některé cesty životem musíme podniknout sami.“

- Ken Poirot

 

Řešíte právě, jaký dárek rodině s dětmi? Co jim vlastně můžete koupit, co ještě nemají? A opravdu potřebují další dětské oblečení nebo hračky? Pravděpodobně ne. My pro vás však máme pár nápadů.

Je tu nový rok!

 

S novým rokem přichází šance začít znovu s čistým štítem a také nejlepší čas dát si pro sebe nějaké cíle. Takže co budete dělat jinak příští rok?

 

Správný směr

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +