Ve Ferratum Money máme za cíl umožnit lidem žít takový život, o jakém sní a pomoci jim dosáhnout svých cílů. Víme totiž, že mnoho lidí sní o jiném životě. O tom, ke kterému byli předurčeni.

Velikonoční svátky jsou v mnoha zemích po celém světě prodlouženým čtyřdenním víkendem, a tak se z nich se stalo jedno z nejoblíbenějších období na cestování, dohánění času s přáteli nebo trávení společných chvil s dětmi a rodinou.

Je to odvěká otázka, na kterou hledali odpověď v minulosti, stejně jako ji hledáme i my dnes. Co si myslíte vy – můžeme se díky utrácení peněz cítit šťastní? Podívejme se na to psychologicky.

 

Terapie nákupy

Užít si s kamarádem nebo rodinou wellness pobyt. To je jedna z nejčastějších odpovědí, kterou dostáváme od účastníků oblíbené facebookové soutěže #FerratumFridays, kde se ptáme potenciálních výherců na to, jak by si užili výhru.

 

Přátelé a zážitky nás dělají šťastnými

Inspirovali jsme se oblíbenou soutěží na Facebooku (#FerratumFridays), kde každý týden odměňujeme jednoho šťastlivce na základě odpovědi na otázku, jak by utratil výhru, a podívali jsme se na výzkumy, které ukazují, proč nás sdílení peněz s ostatními dělá šťastnými.