Nejvýhodnější půjčky od Ferratum Bank

Online žádost o
nejvýhodnější půjčky Ferratum
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Nejvýhodnější půjčky v ČR už od roku 2005 

Nejvýhodnější půjčky ctí především bezpečnost

Bankovní půjčky Ferratum, zejména populární Ferratum Credit, patří mezi nejvýhodnější a zároveň nejbezpečnější půjčky na českém finančním trhu.

Už od roku 2005 denně pomáhají tisícům klientům řešit akutní nedostatek financí, typicky krátce před výplatou. Mají jasně dané podmínky a jsou vám k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně.

Půjčky Ferratum získaly uznání klientů i finančních expertů především díky spolehlivosti zákaznického servisu. Osobní přístup ke klientům je ve Ferratum Bank samozřejmostí.

Ferratum Credit – šikovná finanční rezerva

Nejvýhodnější půjčka na trhu je Ferratum Credit do výše 80 000 Kč s možností opakovaného čerpání a volitelnou dobou splácení. Vychází levněji než běžné krátkodobé půjčky.

Ferratum Credit sjednáte online, a pak už si kdykoliv, třeba o víkendu, převádíte na svůj běžný účet tolik peněz, kolik zrovna potřebujete. Měsíčně splácíte alespoň minimum (12,5 % z aktuálně dlužné částky, u čerpání do výše 6 000 Kč jen 1 000 Kč). Můžete také kdykoliv vyrovnat celkový dluh nebo zaslat vyšší splátku bez jakýchkoliv dodatečných poplatků. Tím navýšíte částku dostupnou pro opakované čerpání a snížíte celkovou dlužnou částku.

Výhodné je i to, že kvůli produktu Ferratum Credit nemusíte u banky Ferratum zřizovat běžný účet ani čekat na zaslání kreditní karty. „Ferratum Credit mě zaujal i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ uvádí paní Dagmar S. z Olomouce. „Na vlastní kůži jsem poznala, že jiné takzvané nejvýhodnější půjčky mívají skryté poplatky, o nichž vás nikdo předem neinformuje,“ dodává nová spokojená klientka banky Ferratum.

Nejvýhodnější půjčka – půjčka online od Ferratum Bank

Pokud vám najednou scházejí peníze, určitě chcete co nejlevnější půjčku od solidního věřitele. Ferratum Bank vždy poskytuje služby na vysoké úrovni, a k tomu pro vás skvělou nabídku první půjčky zdarma. Pokud si půjčujete ve Ferratum Bank poprvé, můžete získat na účet až 9 000 Kč na 30 dní, a ve smluveném termínu vrátíte přesně tolik, kolik jste si vypůjčili.

Také paní Olga R. z Valašského Meziříčí před časem zjišťovala, kde by se dala sehnat nejvýhodnější půjčka. Potřebovala totiž ihned uhradit plnou cenu last minute zájezdu. Jak sdělila, její pátrání bylo úspěšné: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem.“