Nejvýhodnější půjčka – půjčka online od Ferratum

Žádost o nejvýhodnější
půjčku online
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

 

Nejvýhodnější půjčka – půjčka online od Ferratum

Rychlá půjčka od Ferratum Bank se řadí mezi nejlepší půjčky na trhu. Pomůže vám vyřešit akutní nedostatek finančních prostředků, typicky v období před výplatou. Vyřídíte ji snadno online a získáte ihned – peníze na váš účet odesíláme do 1 minuty po schválení půjčky.

Pro nové klienty je první půjčka zdarma

Jistě chcete, aby byla vaše půjčka co nejlevnější. Ferratum Bank jde ještě dál a pro nové klienty má super výhodnou nabídku první půjčky zdarma. Pokud si půjčujete poprvé, můžete získat na účet až 9 000 Kč na 30 dní a v dohodnutém termínu vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili.

Bezúčelová půjčka bez zbytečné administrativy

Krátkodobá půjčka Ferratum není účelová, což znamená, že získáte hotovost a nemusíte dokládat, na jaký nákup nebo platbu jste ji použili. Navíc k půjčkám vyžadujeme jen základní informace a minimum dokladů. Vyřídíte je skutečně rychle. Výhody půjček Ferratum poznaly za více než 10 let už přes 2 miliony klientů po celém světě.

Chcete-li získat běžnou půjčku Ferratum ve výši 500 Kč až 20 000 Kč, na 7 až 45 dní, potřebujete mít u nás splacené všechny předešlé půjčky. Je-li je vám 19 až 85 let, vystačíte s připojením k internetu. Odešlete jednoduchý online formulář, kterým zažádáte o vaši půjčku, a my se jí v nonstop režimu začneme okamžitě zabývat.

Nejlepší půjčka zařízená pohodlně online

Nonstop servis Ferratum Bank využívá výhod online prostředí. Díky tomu vám nabízí moderní úvěry Micro, Plus nebo Credit ve stylu kontokorentu opravdu rychle.

Noví klienti získávají první půjčku zdarma a u produktu Ferratum Credit si peníze na běžný účet převádíte dle potřeby, přičemž za vedení konta nic neplatíte. Bonusem je komfortní zákaznický servis Ferratum Bank pracující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Pokud i vás obtěžuje podávání stále nových žádostí o půjčku kvůli několika tisícům, které vám občas scházejí před výplatou, chcete se obejít bez registrů a mít půjčky celkově levnější, zkrátka co nejvýhodnější, neváhejte a sjednejte si Ferratum Credit přímo na těchto webových stránkách. Je dokonalou finanční službou pro ty, kteří si chtějí trvale užívat svobody ve splácení.

Ferratum Credit v recenzích klientů

Ferratum Credit popisuje dle vlastní zkušenosti pan Stanislav z Ostravy: „Jednoduše si zvolíte potřebnou výši rezervy od 2 500 Kč do 80 000 Kč, která je po schválení pro vás připravená. Jakmile budete potřebovat peníze, požádáte o jejich zaslání. Protože je vše předjednané, bude převod okamžitý. Takto můžete vyčerpat celý Ferratum Credit naráz, nebo si ho nechat zasílat postupně.“

Připojuje se paní Jana z Brna: „Ferratum Credit určitě doporučuji všem, kteří chtějí mít finanční rezervu a nemohou mít klasický bankovní kontokorent. Skvělé je i to, že si kvůli němu nemusíte u Ferratum Bank zřizovat běžný účet.“

„Ferratum Credit mi vyhoduje i tím, že pokud zrovna nečerpám peníze, neplatím žádné poplatky,“ uvádí paní Dagmar z Olomouce. Bohužel jsem na vlastní kůži poznala, že takzvaně nejvýhodnější půjčka z inzerátu měla skryté poplatky, o nichž nikdo předem neinformoval. Zatímco u půjčky Ferratum Credit jsou všechny podmínky jasně dané.“

Stručně o podmínkách nejvýhodnější půjčky Ferratum

U půjčky Ferratum Credit měsíčně splácíte domluvenou minimální částku, přičemž úrok je jen 0,2833 % denně. Lze však zvolit i vyšší splátku. K tomu hradíte jednorázový poplatek za čerpání každé sumy ve výši 12,5 %. Také můžete splatit celou půjčku včetně úroků a mít Ferratum Credit zase kompletní. V době, kdy ho nevyužíváte, je pro vás k dispozici zdarma.

Shrňme si to: Půjčka Ferratum je nejvýhodnější, když něco potřebujete zaplatit a nemáte zrovna peníze, ale víte, že už třeba za 3, 4 týdny je budete mít. Nejrychlejší je opakované využívání produktu Ferratum Credit – obejdete se zcela bez papírování a peníze máte ihned na účtu.

Právě teď akce: bezúčelová půjčka až 80 000 Kč poprvé zdarma

Jestliže jste dosud úvěr Ferratum Credit nevyužili, můžete si poprvé vypůjčit na cokoliv až 80 000 Kč bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem až na 30 dnů. To znamená, že kolik peněz vyčerpáte, tolik k dohodnutému termínu bance poukážete nazpět. Například při úvěru ve výši 26 000 Kč vrátíte za 30 dní zase 26 000 Kč. Až od 31. dne vám „naskočí“ denní úrok. (Úroková sazba je systémem nabídnutá každému klientovi individuálně dle vnitřních kritérií banky a pohybuje se v rozmezí od 0,1890 % do 0,3941 % denně, což je od 5,75 % do 11,99 % měsíčně.) Ferratum Credit poprvé zdarma je tak jednoznačně nejvýhodnější bankovní bezúčelová půjčka na českém i mezinárodním finančním trhu.

Nejvýhodnější pohotová půjčka i při podnikání či opravě domu

Zkušeností s půjčkami není nikdy dost, a tak přidáváme ještě tři:

  1. Pan Daniel využil Ferratum Credit při podnikání. Zhodnotil ho jako nejvýhodnější půjčku ve výši 15 000 Kč na ojeté auto. Uvedl: „Ferratum mi půjčilo rychle. Využívám minimálních měsíčních splátek, a pokud vydělám více, vyrovnám úvěr mimořádnou splátkou, která je bez dodatečných poplatků.“ Ocenil i to, že úvěr Ferratum Credit není vázaný zřízením běžného účtu u Ferratum Bank (jiné banky si při poskytování autopůjčky tuto podmínku často kladly).
  2. „Dříve nám doma občas pomáhaly úvěry od nebankovních společností nebo soukromníků,“ připojila se paní Marcela. „Ovšem nepatřily zrovna mezi nejvýhodnější půjčky. Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a to jsou pořád nějaké výdaje. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes sms. Servis tu funguje 24 hodin denně.“
  3. „Jsem překvapený rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ uvedl pan René.

Dopřejte si i vy Ferratum půjčku až 80 000 Kč, poprvé s úrokem 0 %!