Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Online žádost o
půjčku bez vysokého příjmu
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Bankovní půjčky s výhodami nebankovní půjčky bez příjmu

Rizika nebankovní půjčky bez doložení příjmů

Nebankovní půjčky bez příjmu mohou být v některých životních situacích lákavé, pozor však na jejich rizika.

Nejeden zájemce se už setkal s tím, že musel zaplatit registrační poplatek, nebo volat na drahou telefonní linku, takže ve skutečnosti o peníze naopak přišel. A často půjčku ani nezískal.

Nekalé praktiky nebankovní sféry má sice omezit přísnější zákon, experti přesto doporučují brát si půjčky od seriózních bank. Vyřídíte je ihned, stejně jako nebankovní půjčky. 

Bankovní půjčky Ferratum pro spolehlivé klienty

Skoro v každé domácnosti se občas vyskytne potřeba půjčky bez doložení příjmů. Dnes už naštěstí i bankovní instituce vyžadují jen nutné doklady, samozřejmě s ohledem na zásady zodpovědného půjčování. Zjišťované údaje jsou vždy v zájmu bezpečnosti klientů a jejich schopnosti splácet, na což se zaměřuje i nový Zákon o ochraně spotřebitele.

Ve Ferratum Bank jsou půjčky poskytovány i studentům, penzistům, začínajícím podnikatelům, nezaměstnaným či rodičům na MD – při dodržení věkového rozmezí 21 až 85 let a splacení předchozích závazků.

Půjčky Ferratum lze využít na cokoliv. Například podnikatel Martin z Frenštátu p. R. potřeboval 4 000 Kč na nákup materiálu. Přiblížil: „Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením.“

Přehled rychlých půjček od Ferratum Bank

Ferratum Bank se dynamicky rozvíjí od roku 2005, kdy na náš finanční trh přinesla nebankovní půjčky (ještě jako společnost Ferratum Czech). Dnes nabízí 3 základní půjčky:

  1. Rychlé půjčky Ferratum Micro, 500 až 20 000 Kč na 7 až 45 dní, první půjčky zdarma až do 9 000 Kč, až na 30 dní.
  2. Ferratum Credit, úvěr do 80 000 Kč na způsob kontokorentu, u něhož sami opakovaně určujete výši aktuální rychlé půjčky a převádíte si ji na účet. Nyní v akci - první půjčka na 30 dní zcela bez úroků. Co si půjčíte, to do 30 dní vrátíte. Při běžném čerpání po bezúročném období je měsíční úroková sazba již od 5,75%.
  3. Ferratum Plus, půjčku pro opakované zákazníky do 25 000 Kč se splatností od 2 měsíců do 1 roku.