Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka

AKCE: Chcete půjčku na 30 dnů zdarma? Podmínky kampaně najdete zde

Částka

Jsme transparentní, s produktem Ferratum Credit se tedy nemusíte bát žádných (ani skrytých) poplatků spojených s jeho využíváním. 
ČERPANÁ ČÁSTKA: 24500 Kč
CELKEM ZA 30 DNÍ (při vrácení celé Čerpané částky za 30 dní): X
DENNÍ ÚROK od 31. dne (procentuální výše denního úroku od: 0.1890%*): 69 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ A VEDENÍ ÚVĚROVÉHO ÚČTU: 0 Kč
POPLATEK ZA ČERPÁNÍ (jednorázový Poplatek za čerpání částky): 0 Kč
POPLATEK ZA PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: 0 Kč
POPLATEK ZA ZMĚNU DATA SPLATNOSTI: 0 Kč
POPLATEK ZA SJEDNÁNÍ PLATEBNÍCH PRÁZDNIN: 0 Kč
RPSN (Denní úroky jsou již zahrnuty) od: 258.02%

Kalkulátor splátek

Bankovní půjčky s přednostmi nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky nově pod dohledem ČNB

Finanční experti očekávají, že se půjčky poskytované často jen na ŽL v souvislosti s novým Zákonem o úvěru pro spotřebitele výrazně omezí. Vyplývá to z toho, jaké přinesly nebankovní půjčky zkušenosti. Mnozí nebankovní poskytovatelé úvěrů totiž své živnosti přímo založili na klamání a zneužívání spotřebitelů. Nyní na ně bude přísně dohlížet Česká národní banka. Než se však zákon dostane do praxe, je nutná u každé půjčky maximální obezřetnost.

Nebankovní půjčky ihned na účet? Bankovní půjčky jsou často ještě rychlejší

Inzerované nebankovní půjčky ihned na účet mohou mít lákavé vyznění, avšak nepodceňujte jejich rizika. Potenciální klienti mnohdy provolají tučnou sumu, aniž by ještě nějakou půjčku získali, případně doplatí na nevýhodné podmínky půjčky psané ve smlouvě drobným písmem… Je lepší rovnou vybrat půjčku od banky, která je minimálně stejně rychlá, ne-li rychlejší než nebankovní půjčka. Ale co je hlavní – zásluhou bankovní licence je bezpečná. 

Pozor na rizika nebankovní půjčky bez registru

Víte, kde opravdu půjčí bez registru? A hlavně spolehlivě, s rozumným úrokem? Ve Ferratum Bank – pokud zde využíváte kontokorent Ferratum Credit. Opakované půjčky z tohoto úvěrového účtu jsou rychlé jako blesk, bez papírování a ověřování registrů či příjmů. Ferratum si zodpovědných klientů váží a neustále hledá cesty, jak jim celý proces ještě ulehčit. Tato mezinárodní banka u nás začínala jako nebankovní společnost Ferratum Czech a časem své původní nebankovní půjčky převedla na moderní flexibilní bankovní půjčky.

Při výběru vám napoví i recenze nebankovní půjčky

Zveřejněné poznatky klientů jsou všeobecně přínosné, ale pročítat recenze nebankovních půjček může být úmorné. Obraťte se raději na bankovní sektor. Například v mezinárodní Ferratum Bank vyřídíte všechny půjčky komfortně online. „Super zpracování, jednoduché vyplnění a připojení k bance,“ napsal do své recenze Ferratum půjčky pan Petr. Své zkušenosti předala i klientka paní Iveta: „Naposledy jsme si doma z našeho účtu Ferratum Credit vypůjčili 8000 Kč na novou televizi a splatili je v několika splátkách s rozumným navýšením. Ferratum rychlá půjčka nám pomáhá před výplatou diskrétně a na dřívější drahé nebankovní půjčky, sms půjčky nebo půjčování od přátel si už ani nevzpomeneme.“ „Můžete si kdykoli půjčit a postupně splácet,“ sdělila v rámci online recenze bankovní půjčky Ferratum paní Květoslava.

Bankovní půjčky jsou vždy spolehlivější

Ideálně si rovnou vyberte bankovní půjčku. Společnost Ferratum, která na náš trh přinesla nebankovní půjčky bez zástavy, má s nimi rozsáhlé zkušenosti. Dnes už je bankou a poskytuje moderní online bankovní půjčky s minimální administrativou a odesíláním na účty klientů do 1 minuty od schválení.  

První bankovní půjčku Ferratum až 9 000 Kč můžete navíc získat zdarma. Požádejte o ni ihned! V dohodnutém termínu vrátíte stejný obnos, jaký jste si půjčili, nic navíc. Vyzkoušíte si tak spolehlivost Ferratum Bank a komunikaci se zákaznickým centrem.

Ferratum – tradice bezpečných půjček v ČR

Rozhodnete-li se pro bankovní půjčku Ferratum, která je stejně rychlá jako nebankovní půjčka, budete po celou dobu pod ochranou nadnárodní finanční společnosti. Bez ohledu na nový Zákon o úvěru pro spotřebitele, zde si můžete být jisti bezpečným půjčováním od počátku.

Ferratum Bank patří do skupiny Ferratum Group, která poskytuje půjčky bez zástavy už od roku 2005 a byla první takovou společností v Evropě. Má pobočky ve 22 zemích světa, přes 350 finančních specialistů a více než 2,5 milionů spokojených zákazníků.

Nebankovní půjčky bez registru nevedeme, ale vždy vám zaručujeme férové jednání a bezpečnost. Potvrzuje to například 44letý Radek S. z Brna: "Prošel jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky, nebo zaslat drahou sms. Nakonec jsem skončil u nové půjčky od Ferratum Bank a ta mi pomohla. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."

Také paní Olze R. z Valašského Meziříčí pomohla půjčka Ferratum. Penzistka se rozhodla vyrazit na podzimní zájezd do Toskánska. Ale protože zbývala už jen poslední místa, musela cestovní kanceláři okamžitě uhradit 5 700 Kč, plnou cenu zájezdu.

Paní Olga měla něco na účtu a věděla, že až jí přijde důchod, potřebnou částku dorovná. Popisuje: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem. Jen jsem si pohlídala, abych 4 000 Kč opravdu vrátila v dohodnutém termínu, protože jinak by mi naskočil poplatek dle ceníku.“ S půjčkou a hlavně zájezdem vše dobře dopadlo – paní Olga byla na 100 % spokojená.

I pro vás je připraven kredit až 80 000 Kč

Stejně tak můžete bankovní půjčku Ferratum využít i vy. Její komfort a bezpečí vysoce převyšuje někdejší nebankovní půjčky. K dispozici jsou buď tradiční mikropůjčky, nebo flexibilní úvěr Ferratum Credit nabízející výhodné měsíční splátky.

Díky tomuto modernímu způsobu úvěrování máte v bance trvale k dispozici až 80 000 Kč na cokoliv, splatných buď jednorázově, nebo v dohodnutých měsíčních splátkách. A pokud z účtu Ferratum Credit peníze zrovna nečerpáte, neplatíte vůbec nic.

Jak sjednat flexibilní úvěr Ferratum Credit?

Jste-li občan ČR ve věku od 19 do 85 let a máte vyrovnané závazky vůči Ferratum Bank, jen vyplníte jednoduchou online žádost. Ferratum Credit sjednáte s limitem od 2500 Kč do 80 000 Kč. Jako nový klient banky Ferratum si můžete poprvé vypůjčit až 80 000 Kč zdarma, tedy  s úrokem 0 % na 30 dnů.

V dalším období je váš kreditní účet otevřen k opakovanému čerpání s možností volitelných měsíčních splátek. Pro ověřené klienty je Ferratum Credit bez registru – podobně jako benevolentnější nebankovní půjčky, avšak se zárukou bankovní instituce.

Zde je praktický postup:

  • ve formuláři vyplníte jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo, e-mail, číslo občanského průkazu a místo narození. Následuje korespondenční adresa, případně i adresa trvalého bydliště (ulice, město a PSČ).
  • Další vyplňované údaje se vztahují k osobním financím. Vypíšete číslo vlastního bankovního účtu, měsíční příjmy, měsíční výdaje a zdroj příjmu. Chcete-li, zatrhněte možnost kontaktování ve večerních/nočních hodinách. Zbývá už pouze nahrát občanský průkaz – scan či foto jeho obou stran.
  • Pokud souhlasíte s možnou částkou půjčky, potvrďte přečtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a online žádost o půjčku odešlete.
  • V případě kladného vyřízení se dočkáte půjčky ihned na účtu. Brzy obdržíte fakturu s povinnou minimální měsíční splátkou a dalšími údaji, k níž máte přístup i přes váš online zákaznický účet.

Využijte u své půjčky nonstop klientský servis

Pokud se potřebujete na něco zeptat, obraťte se telefonicky, e-mailem nebo přes chat na klientský servis Ferratum Bank, který funguje 24 hodin denně. Ať už chcete pomoci se žádostí o půjčku, zjistit termín a výši splátky, nebo máte problémy se splacením půjčky v dohodnutém termínu. Všechno lze vyřešit, jednáte-li včas.

„Super jednání, spolehlivost a rychlost připsání peněz na účet. Využila jsem půjčku Ferratum už dvakrát. Ta první byla zdarma,“ potvrzuje výše uvedené paní Petra.

Mám zařízenou možnost Ferratum Credit půjčky do 15 000 Kč. Zatím jsem z úvěrového účtu nečerpala, ale předpokládám, že mě v případě náhlých finančních problémů ihned zachrání,“ přidává se paní Ivana.

Dopřejte si svobodný přístup k financím i vy. Ferratum Credit vám poslouží dlouhodobě a bezpečněji než inzerované nebankovní půjčky, u nichž může být problém s ověřením poskytovatele.

Další recenze klientů, kteří dříve využívali nebankovní půjčky

Řeč čísel nyní nahradíme slovy, tedy recenzemi klientů, kteří také přešli od nebankovní půjčky ke spolehlivé bankovní půjčce.

„V minulosti nám doma občas pomáhaly sms nebankovní půjčky,“ uvedla paní Marcela. „Ale byly drahé. Dnes máme sjednaný Ferratum Credit 50 000 Kč jako finanční rezervu. Opravujeme totiž dům, a tak máme pořád mnoho výdajů. Po výplatě dluhy obvykle okamžitě vyrovnáme, aby nenarůstaly. Co můžeme, vyřídíme ve Ferratum Bank přes sms. Servis tu funguje 24 hodin denně.“

 „Jsem překvapen rychlostí a vstřícným jednáním. Ferratum Bank vřele doporučuji,“ přidal na portál Ferratum.cz svou online recenzi pan René.

Panu Danielovi pomohla půjčka 15 000 Kč na ojeté auto. Vylíčil: „Ferratum mi půjčilo rychle. Využívám minimálních měsíčních splátek, a pokud vydělám více, vyrovnám úvěr mimořádnou splátkou, která je bez dodatečných poplatků.“

„Nejlepší je půjčka Ferratum Credit, při opakovaném čerpání s výhodami nebankovní půjčky bez registru. Banka Ferratum po vás nevyžaduje poplatky předem, návštěvy na pobočce ani neustálé skenování dokumentů,“ zhodnotil služby Ferratum Bank jiný pan Daniel.

Pan Ivan uvedl: „Potřeboval jsem 2000 Kč na doplatek elektřiny a Ferratum mi půjčilo zdarma. Do 15 dnů po výplatě jsem dva tisíce vrátil. Vše proběhlo rychle a bez předkládání jakýchkoliv papírů.“

AKCE: Ferratum půjčky až 80 000 Kč jsou nyní pro nové klienty zdarma

I vám jako novému klientovi Ferratum Bank poskytne první půjčku s nulovým úrokem. Sjednejte si úvěr Ferratum Credit až 80 000 Kč poprvé až na 30 dní zdarma a k tomu trvale získáte Vedení úvěru, Platební prázdniny a Změnu data splatnosti za 0 Kč!

Vyzkoušejte služby pokrokové mezinárodní Ferratum Bank bezplatně. Například při úvěru ve výši 8000 Kč vrátíte za 30 dní opět 8000 Kč. Denní úrok ve výši 0,2833 %, který u příslušného úvěru představuje 22,66 Kč, se začíná počítat až od 31. dne.

Dopřejte si pohodlí spolehlivé opakované bankovní půjčky Ferratum Credit!