Nebankovní půjčky

Online žádost o lepší než
nebankovní půjčku
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 50.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 90 dnech:  @amount.
 • Až 50.000 Kč, první splátka až za 90 dnů
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Bankovní půjčky s přednostmi nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky nově pod dohledem ČNB

Finanční experti očekávají, že se půjčky poskytované často jen na ŽL v souvislosti s novým Zákonem o úvěru pro spotřebitele výrazně omezí. Vyplývá to z toho, jaké přinesly nebankovní půjčky zkušenosti. Mnozí nebankovní poskytovatelé úvěrů totiž své živnosti přímo založili na klamání a zneužívání spotřebitelů. Nyní na ně bude přísně dohlížet Česká národní banka. Než se však zákon dostane do praxe, je nutná u každé půjčky maximální obezřetnost.

Bankovní půjčky jsou vždy spolehlivější

Ideálně si rovnou vyberte bankovní půjčku. Společnost Ferratum, která na náš trh přinesla nebankovní půjčky bez zástavy, má s nimi rozsáhlé zkušenosti. Dnes už je bankou a poskytuje moderní online bankovní půjčky s minimální administrativou a odesíláním na účty klientů do 1 minuty od schválení.  

První bankovní půjčku Ferratum až 9 000 Kč můžete navíc získat zdarma. Požádejte o ni ihned! V dohodnutém termínu vrátíte stejný obnos, jaký jste si půjčili, nic navíc. Vyzkoušíte si tak spolehlivost Ferratum Bank a komunikaci se zákaznickým centrem.

Ferratum – tradice bezpečných půjček v ČR

Rozhodnete-li se pro bankovní půjčku Ferratum, která je stejně rychlá jako nebankovní půjčka, budete po celou dobu pod ochranou nadnárodní finanční společnosti. Bez ohledu na nový Zákon o úvěru pro spotřebitele, zde si můžete být jisti bezpečným půjčováním od počátku.

Ferratum Bank patří do skupiny Ferratum Group, která poskytuje půjčky bez zástavy už od roku 2005 a byla první takovou společností v Evropě. Má pobočky ve 22 zemích světa, přes 350 finančních specialistů a více než 2,5 milionů spokojených zákazníků.

Nebankovní půjčky bez registru nevedeme, ale vždy vám zaručujeme férové jednání a bezpečnost. Potvrzuje to například 44letý Radek S. z Brna: "Prošel jsem řadu nabídek, někde chtěli poplatky, nebo zaslat drahou sms. Nakonec jsem skončil u nové půjčky od Ferratum Bank a ta mi pomohla. Půjčil jsem si 3 000 Kč na 14 dní."

Také paní Olze R. z Valašského Meziříčí pomohla půjčka Ferratum. Penzistka se rozhodla vyrazit na podzimní zájezd do Toskánska. Ale protože zbývala už jen poslední místa, musela cestovní kanceláři okamžitě uhradit 5 700 Kč, plnou cenu zájezdu.

Paní Olga měla něco na účtu a věděla, že až jí přijde důchod, potřebnou částku dorovná. Popisuje: „Kontaktovala jsem banku Ferratum a půjčila si zde 4 000 Kč na 22 dní. Protože to bylo poprvé, měla jsem půjčku zdarma, tedy s nulovým poplatkem i úrokem. Jen jsem si pohlídala, abych 4 000 Kč opravdu vrátila v dohodnutém termínu, protože jinak by mi naskočil poplatek dle ceníku.“ S půjčkou a hlavně zájezdem vše dobře dopadlo – paní Olga byla na 100 % spokojená.

I pro vás je připraven kredit až 35 000 Kč

Stejně tak můžete bankovní půjčku Ferratum využít i vy. Její komfort a bezpečí vysoce převyšuje někdejší nebankovní půjčky. K dispozici jsou buď tradiční mikropůjčky, nebo flexibilní úvěr Ferratum Credit nabízející výhodné měsíční splátky.

Díky tomuto modernímu způsobu úvěrování máte v bance trvale k dispozici až 35 000 Kč na cokoliv, splatných buď jednorázově, nebo v dohodnutých měsíčních splátkách. A pokud z účtu Ferratum Credit peníze zrovna nečerpáte, neplatíte vůbec nic.

Jak sjednat flexibilní úvěr Ferratum Credit?

Jste-li občan ČR ve věku od 19 do 85 let a máte vyrovnané závazky vůči Ferratum Bank, jen vyplníte jednoduchou online žádost. Ferratum Credit sjednáte s limitem od 2500 Kč do 35 000 Kč. Jako nový klient banky Ferratum si můžete poprvé vypůjčit až 35 000 Kč zdarma, tedy  s úrokem 0 % na 30 dnů.

V dalším období je váš kreditní účet otevřen k opakovanému čerpání s možností volitelných měsíčních splátek. Pro ověřené klienty je Ferratum Credit bez registru – podobně jako benevolentnější nebankovní půjčky, avšak se zárukou bankovní instituce.

Zde je praktický postup:

 • ve formuláři vyplníte jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, rodné číslo, e-mail, číslo občanského průkazu a místo narození. Následuje korespondenční adresa, případně i adresa trvalého bydliště (ulice, město a PSČ).
 • Další vyplňované údaje se vztahují k osobním financím. Vypíšete číslo vlastního bankovního účtu, měsíční příjmy, měsíční výdaje a zdroj příjmu. Chcete-li, zatrhněte možnost kontaktování ve večerních/nočních hodinách. Zbývá už pouze nahrát občanský průkaz – scan či foto jeho obou stran.
 • Pokud souhlasíte s možnou částkou půjčky, potvrďte přečtení Standardních podmínek, Souhlas se zpracováním osobních údajů a online žádost o půjčku odešlete.
 • V případě kladného vyřízení se dočkáte půjčky ihned na účtu. Brzy obdržíte fakturu s povinnou minimální měsíční splátkou a dalšími údaji, k níž máte přístup i přes váš online zákaznický účet.

Využijte u své půjčky nonstop klientský servis

Pokud se potřebujete na něco zeptat, obraťte se telefonicky, e-mailem nebo přes chat na klientský servis Ferratum Bank, který funguje 24 hodin denně. Ať už chcete pomoci se žádostí o půjčku, zjistit termín a výši splátky, nebo máte problémy se splacením půjčky v dohodnutém termínu. Všechno lze vyřešit, jednáte-li včas.

„Super jednání, spolehlivost a rychlost připsání peněz na účet. Využila jsem půjčku Ferratum už dvakrát. Ta první byla zdarma,“ potvrzuje výše uvedené paní Petra.

Mám zařízenou možnost Ferratum Credit půjčky do 15 000 Kč. Zatím jsem z úvěrového účtu nečerpala, ale předpokládám, že mě v případě náhlých finančních problémů ihned zachrání,“ přidává se paní Ivana.

Dopřejte si svobodný přístup k financím i vy. Ferratum Credit vám poslouží dlouhodobě a bezpečněji než inzerované nebankovní půjčky, u nichž může být problém s ověřením poskytovatele.

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +