Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Online žádost o
půjčku pro "problémové" klienty
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
 • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
 • možnost opětovného čerpání 
 • platební prázdniny až 2x ročně
 • flexibilní měsíční úhrady

Ferratum Micro
Krátkodobá půjčka do 20.000 Kč

Za 30 dní vrátíte celkem: @amount.
 • poprvé do 9.000 na 30 dní ZDARMA
 • doba splatnosti od 7 do 45 dnů
 • úhrada v jedné splátce
 • možnost prodloužení až o 60 dní

Ferratum Plus
Spotřebitelský úvěr do 25.000 Kč

Každých 30 dní hradíte měsíční splátku:@amount. 
 • pro opakované zákazníky
 • doba splatnosti od 2 měsíců do 1 roku
 • pevně stanovené měsíční splátky
 • do 15.000 Kč bez dokládání příjmu
Částka

Vyhněte se nebezpečí nebankovní půjčky pro problémové klienty

Rizika nebankovní půjčky pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty může být řešením pro osoby se záznamem v registru dlužníků či dokonce s exekucí, je však nutné počítat s určitými riziky.

Jak se jim vyhnout? Rozhodně důkladným zvážením smluvních podmínek půjčky a pročtením recenzí klientů vybrané společnosti.

Nebo zkuste rovnou využít služeb banky, v níž už se žádosti o půjčku vyřizují mnohem pružněji než dříve. Moderní bankovní instituce většinou nevyžadují ručitele, což vám jistě přijde vhod, když nechcete, aby o vaší půjčce věděla další osoba.

Možnosti bankovní půjčky pro problémové klienty

Menší podnikatelé, rodiče na mateřské dovolené a lidé s nízkým příjmem bývají v tradičních bankách považováni za problémové klienty.

Online bankovní půjčky Ferratum jsou však dostupné i těmto skupinám zájemců, navíc je získáte bez ručitele, zástavy a s minimální administrativou. Stačí, je-li váš věk v rozmezí 21–85 let a splatili jste předchozí půjčky Ferratum.

Více o bezpečných půjčkách Ferratum Bank

Společnost Ferratum Czech vstoupila na náš finanční trh v roce 2005 s rychlými půjčkami před výplatou. Problémem pro ni nebyla ani nebankovní půjčka pro podnikatele. Prověřené nebankovní půjčky Ferratum využívalo stále více klientů, a dnes, když už je Ferratum bankou, se počítají na miliony.

4× z recenzí klientů

Své zkušenosti s půjčkami popisují přímo klienti Ferratum Bank. Jsou to běžní lidé v běžných životních situacích, jak můžete sami posoudit.

 1. Paní Ilona z Mohelnice se marně pokoušela získat jiné půjčky. Až jí sestřenice doporučila Ferratum Bank. „I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno,“ uvádí.
 2. Pan Martin z Frenštátu pod Radhoštěm přibližuje: „Potřeboval jsem 4 000 Kč na nákup materiálu a Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo přesně podle dohody, toho si dnes vážím.“
 3. Paní Jana ze Šumperka využila Ferratum první půjčku zdarma. Potřebovala 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru. „Ferratum mi půjčilo zdarma,“ říká. „Do 15 dnů po výplatě jsem tisícovku vrátila. Vše bylo rychlé a bez papírování.“
 4. Půjčku Ferratum hodnotí i paní Milada z Těchonína: „Rychlé půjčky jsem se trochu obávala. Ale nemusela jsem platit nic předem a 2 000 Kč na věci do školy se mi hodily. Vrátila jsem 2 200 Kč po výplatě. Doporučuji!“

Díky nepřetržitému online servisu Ferratum Bank můžete i vy kdykoliv požádat o půjčky Ferratum Credit, Ferratum Micro nebo nadlimitní úvěr Ferratum Plus pro opakované zákazníky. Peníze obdržíte na účet bezprostředně po schválení žádosti. 
Pokud si sjednáte Ferratum Credit na způsob kontokorentu (od 2 500 Kč do 35 000 Kč), získáte dlouhodobou levnější půjčku, o jejíž aktuální výši a splátkovém režimu rozhodujete sami. 
 

 

 Ohodnoťte nás! Ohodnoťte Váš chat a pomůžete nám zlepšit naše služby. +