Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Online žádost o
půjčku pro "problémové" klienty
 

Ferratum Credit
Flexi půjčka do 80.000 Kč

Minimální měsíční úhrada po 30 dnech:  @amount.
  • Až 80.000 Kč, prvních 30 dnů úrok 0%
  • možnost opětovného čerpání 
  • platební prázdniny až 2x ročně
  • flexibilní měsíční úhrady
Částka

Vyhněte se nebezpečí nebankovní půjčky pro problémové klienty

Rizika nebankovní půjčky pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty může být řešením pro osoby se záznamem v registru dlužníků či dokonce s exekucí, je však nutné počítat s určitými riziky.

Jak se jim vyhnout? Rozhodně důkladným zvážením smluvních podmínek půjčky a pročtením recenzí klientů vybrané společnosti.

Nebo zkuste rovnou využít služeb banky, v níž už se žádosti o půjčku vyřizují mnohem pružněji než dříve. Moderní bankovní instituce většinou nevyžadují ručitele, což vám jistě přijde vhod, když nechcete, aby o vaší půjčce věděla další osoba.

Možnosti bankovní půjčky pro problémové klienty

Menší podnikatelé, rodiče na mateřské dovolené a lidé s nízkým příjmem bývají v tradičních bankách považováni za problémové klienty.

Online bankovní půjčky Ferratum jsou však dostupné i těmto skupinám zájemců, navíc je získáte bez ručitele, zástavy a s minimální administrativou. Stačí, je-li váš věk v rozmezí 21–85 let a splatili jste předchozí půjčky Ferratum.

Více o bezpečných půjčkách Ferratum Bank

Společnost Ferratum Czech vstoupila na náš finanční trh v roce 2005 s rychlými půjčkami před výplatou. Problémem pro ni nebyla ani nebankovní půjčka pro podnikatele. Prověřené nebankovní půjčky Ferratum využívalo stále více klientů, a dnes, když už je Ferratum bankou, se počítají na miliony.

4× z recenzí klientů

Své zkušenosti s půjčkami popisují přímo klienti Ferratum Bank. Jsou to běžní lidé v běžných životních situacích, jak můžete sami posoudit.

  1. Paní Ilona z Mohelnice se marně pokoušela získat jiné půjčky. Až jí sestřenice doporučila Ferratum Bank. „I mně půjčku 2 500 Kč schválili do pár minut, peníze jsem měla na účtu hned druhý den ráno,“ uvádí.
  2. Pan Martin z Frenštátu pod Radhoštěm přibližuje: „Potřeboval jsem 4 000 Kč na nákup materiálu a Ferratum mi půjčilo rychle. Do 25 dnů po zaplacení faktury jsem čtyři tisíce vrátil s malým navýšením. Vše proběhlo přesně podle dohody, toho si dnes vážím.“
  3. Paní Jana ze Šumperka využila Ferratum první půjčku zdarma. Potřebovala 1 000 Kč na zaplacení tábora pro dceru. „Ferratum mi půjčilo zdarma,“ říká. „Do 15 dnů po výplatě jsem tisícovku vrátila. Vše bylo rychlé a bez papírování.“
  4. Půjčku Ferratum hodnotí i paní Milada z Těchonína: „Rychlé půjčky jsem se trochu obávala. Ale nemusela jsem platit nic předem a 2 000 Kč na věci do školy se mi hodily. Vrátila jsem 2 200 Kč po výplatě. Doporučuji!“

Díky nepřetržitému online servisu Ferratum Bank můžete i vy kdykoliv požádat o půjčky Ferratum Credit, Ferratum Micro nebo nadlimitní úvěr Ferratum Plus pro opakované zákazníky. Peníze obdržíte na účet bezprostředně po schválení žádosti. 
Pokud si sjednáte Ferratum Credit na způsob kontokorentu (od 2 500 Kč do 35 000 Kč), získáte dlouhodobou levnější půjčku, o jejíž aktuální výši a splátkovém režimu rozhodujete sami.